Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie małóo pytanko

Czy jak się zwyzywa dziewczyne to koniec?

Polecane posty

Gość takie małóo pytanko

Czy jeszcze można to naprawić, ona mnie nienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"Czy jeszcze można to naprawić, ona mnie nienawidzi' a jak ja powyzywałes i dla czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba (nie)normalna.
ja bym Cię zatłukła :classic_cool: zero szans...chyba , ze laska jest głupia i naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
""Czy jeszcze można to naprawić, ona mnie nienawidzi'" nie pochlebiaj sobie...wyzwiska raczej powoduja wygaszanie miłosci niz nienawisc...a to ze ja wyzywasz bardziej bym była sklona uwierzyc w to ze to ty ja nienawidzisz skoro to robisz i jej ublizasz :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"ja bym Cię zatłukła zero szans...chyba , ze laska jest głupia i naiwna." naiwna jak do niego wróci... głupia? tak bo sie zakochała w kolesiu który gasi jej uczucia do niego wyzywajac jej nienawidzi? watpie w to...raczej stałes sie jej obojetny ...blizej bym stwerdziła ze "uikajaca" :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
nienawisc pojawia sie wtedy kiedy juz miłosci nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
Wstyd się przyznać ale jak to czesto bywa w grupie znajomych przechwalamy się kto jaka laskę ma i powiedziałem cos w stylu że dupcy sie jak szmata, wogóle suka i dziwka z niej konkretna Cały sek w tym że ona wszystko słyszała po prostu pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
a cholera tam wie...napisałam sie apisałam zlac to... nie umiem sie w to wczuc bo mnie tylko jeden koles wyzwał i to nie bezposrednio a napisał mi na scianie i skonczyło sie tym ze nie rozmawiałam z przez lata bo z takimi ludzmi sie nie zadaje..są oblesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
" cos w stylu że dupcy sie jak szmata, wogóle suka i dzi**a z niej konkretna" to raczej bym była skłona powiedziec ze nie chce cie ta dziewczyna znac niz ze cie nienawidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
a po za tym co ci do tego co ona sobie tam robi i gdzie sie dupczy? to jej sprawa a ty co? chłopak? kolega? maz? no kto? czy jakis dupek obrabiajacy ludzia dupe przy wszystkich? :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich jak ty prawdziwkow
to sie powinno publicznie na stosie spalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
Czy wy nic nie rozumiecie jaja sobie robiłem przed kolegami, tak jak każdy tylko że ona to usłyszała A jestem że tak powiem byłym tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
p.S to ty ja nienawidzisz bo ja wyzywasz a jej uczuc nie znasz bo nawet sie na nich nie skupiłes tylko odrazu zaszufladkowałes, zaetykietowałes i do gazu wrzuciłes :) czy ona cie nienawidzi? raczej mysli ze jestes debilem :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich jak ty prawdziwkow
ladne mi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnuuuuuuu
provo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
Wiem że jest bardzo zła:( Zmieniła numer zablokowała mnie na facebooku unika mnie a jak już jest bardzo wredna albo gapi sie z wyrzutem Przeprosiny nic nie dają, kwiaty, prezenty ląduja w koszu, błagałem ja nawet na kolanach powiedziała żebym spierdałał a 8 miesiecy było fajnie teraz od 3 próbuje cos ten tego ale to na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"Wiem że jest bardzo zła" no...sama na siebie ze z toba była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scart2scart1
dobrze ci tak szczerze to nie masz juz na co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
a wiecie ze jestescie jebnieci... wyzywacje laski od kurew szmat i dziwek a pozniej latacie z nimi jak pieski z kwiatuszkami... wiesz ze to chore co zrobiłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
ale czemu jest taka, kumpel miał podobnie to dała mu liścia ta jego po tygodniu przeprosił i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
No wiem ale dziewczyny tez obgadujecie swoich jak jestescie na ploteczkach i też rózne rzeczy nie koniecznie prawdziwe wygadujecie Po prostu nie mozna tego brac tak na serio Jedne sie beda smiać z tego a drugie znienawidzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scart2scart1
"że dupcy się jak szmata,suka dziwka" uwazasz ze to jest smieszne sam jestes smieszny na jej miejscu po mordzie bys dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
wyzywacje laski od k**ew szmat i dziwek a pozniej latacie z nimi jak pieski z kwiatuszkami... wiesz ze to chore co zrobiłes? ""że dupcy się jak szmata,suka dzi**a" uwazasz ze to jest smieszne sam jestes smieszny na jej miejscu po mordzie bys dostal" nie tyle po mordzie co piekne słowa "spierdalaj" co znaczy ze laska własnie zaczeła od ciebie uciekac :) bo cie NIE CHCE! :} :) i dobrze robi bos chory koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
rozumiem ze zajebiscie smieszy cie i bawi ublizanie komus i ponizanie go w obecnosci publicznosci? szkoda słów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaah
jestes kretynem ja bym Ci obiła morde na jej miejscu, co za niedorozwój,jak tak można??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
dała mi w wpierdol spytała sie tylko czy może, jak ci to pomoże w , ale jej nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scart2scart1
mysle ze powinienes dac dziewczynie spokoj bo jak na takiego prostaczka to kazdej szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
wiecie co wal cie się, albo jesteście tak wredni albo pojebani Rozumiem źle zrobiłem A dołowanie wasze na chuj mi, potrzebuje rady, przeciez zalezy mi na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia125.
Ma racje dziewczyna poprostu,że cię teraz ignoruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
ale ten koles "takie małóo pytanko" ma małego brzydkiego fiutka hahahhaa, nie staje mu przy zadnej impoten i niedorzowuj, probuje z kazda i u nie wychodzi a udaje babiarza i kasanowe...widzieliscie go co za dekiel i pasztet hahahahhaha i co? miło tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×