Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie małóo pytanko

Czy jak się zwyzywa dziewczyne to koniec?

Polecane posty

Gość sweet home alabama
Teraz wszystko zależy od niej. Albo wybaczy, albo nie. Miałam taką sytuację, ba, nawet nie zapomniał się pochwalić, że umiem technikę głębokiego gardła. :O Wyłoniłam się wtedy zza rogu i powiedziałam, że chyba nie umie rozgraniczyć sypialni od innych miejsc. Minę miał niesamowitą. :) A ja? Po prostu nim gardzę, gardzę do dzisiaj, minęło kilka lat, jestem z kimś innym - dyskretnym i dojrzałym. Nie żałuję. Autorze, zachowałeś się jak dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
no co chceci? chłopak niedojrzały co pieluchy powinien jeszcze nosic i mam mu głuty powinna wycieraz a nie za kobiety brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scart2scart1
a jakiej rady potrzebujesz ,nienawidzi cie nie chce znac to odwal sie odniej to jedyna logiczna rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
pseudonima Zeby komus pocisnąc trzeba znac jego słabe punkty Gdybym cos takie usłyszał to bym sie usmiał wyzywanie od dziwek suk to tak naprawde komplementy bo nie każda dziewczyna jest na tyle atrakcyjna żeby zarabiac dupa co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scart2scart1
jetses chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie...nie
popieram to jest nienormalne! Z kumplami mogłeś pogadać inaczej nie ze sie "dpczy jak ..." tylko powiedzieć ze wam swietnie w łóżku, dla mnie to nie byłby komplement ale kompletna obraza... Jak tak mozna powiedzieć o kobiecie? jeszcze swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"Zeby komus pocisnąc trzeba znac jego słabe punkty Gdybym cos takie usłyszał to bym sie usmiał" a wiesz jaki słaby punkt ona miała? to ze jej zalezało na tobie a ty jej wbiłes nóz w serce... ale juz przestało zalezec :) "wyzywanie od dziwek suk to tak naprawde komplementy bo nie każda dziewczyna jest na tyle atrakcyjna żeby zarabiac d**a co nie?" to idz na dziwki i kurwy i im płac a narmalne laski które wola komplementy od wyzwisk zostaw w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
ja wam mówiłam ze kolesie sa jebinieci i mysla ze "suka kurwa, idiotka, szmata" i tak dalej to dla nas komplemety i ze powinnismy ich za to po nogach całowac... nie dziwie sie ze laska zwjała od ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssi
Jakby ci na niej zalezalo to bys tak nie mowil. A mowisz ze na jaja? A co ty bys zrobil gdyby ona na jaja tak mowila o tobie np: ze jestes slaby nie umiesz jej zrobic dobrze itp. i co nic bys nie zrobil? Dziwny jestes. Dziewczyna bardzo dobrze zrobila widac ze madra z niej kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
raczej bym popadł w kompleksy ale bym sie nie obraził az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie małóo pytanko
przecież nie powiedziałem od tak kolega zaczął sie przsechwalać jak to jego dupa daje mu dupy i że możemy mu tylko pozazdrośić i ja się właczyłem w rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessssi
dziewczyna nie jest rzecza ktora sie trzeba chwalic, jakbys mial choc troche szacunku do niej i bylbys porzadnie wychowany to nie powiedzialbys czegos takiego. Dla mnie dziwka to taka ktora puszcza sie z kazdym kto tego chce czyli po twoich slowach mam rozumiec ze twoja dziewczyna tez taka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla kobieta11111
iwle wy macie lat,ze sie przed kolesiami swoimi chwalisz ile lasek zaliczyles i jak ktora sie dupczy????... jak mozna o swojej kobiecie tak mowic?! dobrze postapila,ja jeszcze bym dala ci w morde cobys zapamietal mnie na dluzej:) jesli sie dobrze rucha ,kto wie moze dobrze i by w pape dala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla kobieta11111
hahaha ale dzieciaczki....jeden przy drugim sie wychwala ...no rece opadaja gdyby ona cie tak zwyzywala(naz\wales ja kurwa,dziwka itp) nie sadze zebys sie tylko obrazil...i to jeszcze do kogos tak mowiles.... najwazniejsze to w swietle kumpli wyjsc najlepiej,nie?:) Jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×