Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rababababababrararaba

Związek bez udanego seksu- ktoś tak ma?

Polecane posty

Gość rababababababrararaba

Jestem z obecnym chłopakiem 4 lata. Uważam ten związek za o wiele bardziej udane od poprzednich (rok, dwa lata i pół roku), jednak nie z seksem :( Podoba mi się facet, uwielbiam go i ani myślę o zdradzie. Seks jest przyjemny, fakt, ale pozostawia niedosyt, nie dochodzę ani nawet blisko nie jestem. Trochę tęsknię za seksem z byłymi, ale jak pisałam nie zamierzam mieć kochanka. Ciekawi mnie czy ktoś też tak ma. Bo może coś ze mną tylko nie tak, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave Cesar
No tak już jest że jedne klucze pasują do jednych dziurek a drugie do drugich. I raczej to się nie zmieni. Ale seks to podobno nie wszystko. Po menopauzie siądzie Ci libido i będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutant_111
Albo seks albo miłość, jak wolę seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on26.
rababababababrararaba ja mam taki sam problem (jesli mozna to nazwac problemem) z obecna partnerka. jakby to powiedziec ..... raz dwa trzy i ona juz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka1e
porozmawiaj poprostu z twoim facetem o tym tylko delikatnie,albo zaproponuj jakieś inne pozycje itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaa
A czego Ci brakuje? Może warto zdobyć się na odwagę i pogadać z chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prut- prut
na razie jestes zakochana i pewnie jeszcze bedziesz przez najblizsze lata ale...czas leci, uczucia slabna i.. zaczniesz szukac kogos kto cie ne prawde zadowoli. Dlatego lepiej zacznij teraz to zmieniac, powiedz mu....nie wiem zreszta ale nie zostawiaj tak tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rababababababrararaba
OJ PRZEPRASZAM COS W GLOWIE MI SIE POJEBALO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×