Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaaasiekkkk

ja, znajomy i relacje miedzy nami...

Polecane posty

Gość kaaasiekkkk

Mam znajomego... dobrego, nawet śmialo mogę powiedzieć przyjaciela. Facet jest niesamowicie przystojny, ma powowdzenie, czasem spotyka się z kobietami, nic na stałe. Kiedyś zrazniła go kobieta,wiem, że go to boli do dzisiaj. Od tamtej pory nie zwiążał się z żadną na dłużej... szuka czegoś, boi się stablizacji... i nie zawsze zachowuje się wobec kobiet w porządku... Wiem, że kiedyś spotykał się z jakaś a w tym czasie poznawał inne. A ja jestem znajomą - facet mi ufa bardzo, szanuje, nie pozwala krzywdzić... inni mówią, że on czuje do mnie cos więcej, że nie znają osoby której on tak zaufał... podobno jestem jedyną kobietą o której nigdy nie powiedział złego słowa... Ogólnie malo mówi o uczuciach... mam wrażenie że cały czas czegoś/kogoś szuka... kiedys zapytałam wprost - nie zaprzeczył. Czasem się spotykamy, spacerujemy, pijemy kawe i jemy nasze ulubione lody. Przy nim potrafię śmiać sie do łez, nie muszę udawać kogoś kim nie jestem... konktakt sms-owy, rozmowy telefoniczne jest prawie codziennie... kiedy pytam kim dla niego jestem słyszę dobrą znajoma... tylko, że żaden znajomy tak się nigdy nie zachowywał, jako mężczyzna b. mnie szanuje. Wiem jak traktuje inne kobiety. Wobec mnie nigdy żadnych dwuznacznych propozycji... i ta ciągła troska o moje zdrowie, samopoczucie, studia, pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×