Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

zerwanie, niby powrot? oszaleje zaraz!

Polecane posty

Gość IMO13855
Głupia Cipo - jedno jest pewne, ockniesz się pewnego dnia jako zeszmacony, emocjonalny wrak. Acz ma to swoje dobre strony, albowiem emocjonalny wrak ten, będzie bogatszy o bardzo wartościową nauczkę. Przynajmniej miejmy nadzieję, że z nauczki owej, Wrak wyciągnie wnioski...ale czego nie robi się w imię głupo..."nadziei". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
No nic - żegnam się Głupia Cipo i powodzenia życzę w Twych planach 'włosowo-złamano-sercowych' na rok Apokalipsy 2012. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonima
"imo jestes okropny!" nie jest okropny...to poprostu biedna niekochana istota ...wiec go zlej olej i zaimj sie soba a nie tym burakiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjkkj
pogadaj z nim, co mu przeszkadza w podjęciu decyzji, czego się boi? może boi się, że go zostawisz znowu? może boi się tych smaych błędów i bólu? a może chce poszukać kogoś nowego a ciebie mieć z braku laku? nie możesz z nim pogadać? wyczyć czego się boi i czego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on byl kiedys z dziewczyna bardzo dlugo wyjechali zagranice, i 2 tygodnie po wyjezdzie ona go zostawila on nie znal jezyka, kasy nie mial, a ona go zostawila on mi do tej pory mowi ze ona mu nigdy nie poiedziala czemu go zostaiwla rok po tym, on poznal mnie, ja wiedzialam o tym ze on byl "skrzywdzony" ciagle powtarzal mi ze boi sie nowego zwiazku itp ale to coraz dalej brnelo wczoraj powiedzial m ze nie chce sie narazie wiazac, chce miec ciagle kontakt, chce zebysmy sie spotykali ale boi sie nowego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki byl w lozku
he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×