Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piona1908

Jak wyglądam po rozjaśnaniu wŁosów.?

Polecane posty

Witam wszystkich ; ) Parę dni temu koLeżanka rozjasniLa mi włosy rozjasniaczem Super BLond Joanna, z ciemnego bLondu/jasnego brązu wyszły mi dosyć jasne. To nie byLa spontaniczna decyzja, ponieważ w sumie od kiedy tyLko pamiętam chciaŁam mieć jasne włoski, kiedy byłam mała, na głowie miałam platynowy blond, a później stopniowo coraz bardziej mi ciemniał, co bardzo mnie bolało i zdecydowałam się na rozjaśnianie. Nie żałuje tej decyzji, jednak muszę przyznać , że wydaje mi się, że nie wyglądam teraz dobrze... że wcześniej wyglądałam lepiej, że ten kolor wcale do mnie nie pasuje. Ludzie też jakoś dziwnie na mnie patrzą. Załączam linki do fotek sprzed rozjasniania i po. Przepraszam, że są takie dziwne, ale te sprzed to jakies tam stare, a ta nowa zrobiona wieczorem przy świetle żółtej lampki, tak na szybko. Proszę napiszcie mi, co wy o tym sądzicie, bo ejstem juz trochę załamana... Nie wiem co robić ;/ Jest mi przykro, bo chciaŁam dobrze, ale chyba wyglądam gorzej niż wcześniej. a wam jak się podoba.? pozdrawiam ;* Przed rozjasnianiem: http://www.hot.jpg.pl/145343 http://www.hot.jpg.pl/145342 Po rozjasnianiu http://www.hot.jpg.pl/145341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie trochę za jasne
ale moze za miesiąc zrob sobie ciemniejsze pasemka:-)wtedy bedziesz ładnie wygladac:-) Na zdjęciach ten blond jest taki rudawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula2228
Racja, z ciemniejszymi pasemkami wyglądała byś lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie Ty NIE moje
Troche za jasne, moze nastepnym razem cos bardziej naturalnego. TRagedii nie ma mozesz wyjsc do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wyglądasz bardzo ładnie, tylko powinnaś iść trochę w naturę, a nie złoto. Absolutnie nie kładź również platyny, bo Twoja ładna buzia wtedy zupełnie zginie. Zrób jasny naturalny blond i szczerze, najlepiej u kogoś, kto zna się na blondach, bo ten kolor bardzo łatwo jest zepsuć. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyya
Tobie i tak już nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyhmyyya
pomyliłaś literkę "p" z "f". Prawdziwa Fiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYhmyyyya czy jak ci tam paskudo, to młoda ładna dziewczyna. Pewnie jej zazdrościsz masz 40 lat i siedzisz przed kompem spasiona i z odrostami do połowy głowy i dla ciebie każda ładna dziewczyna będzie brzydka, bo jej zazdrościsz zakompleksiona obwisła grubasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeg
a nie wyszły Ci za żółte? Bo ja rozjaśniam Z Joannyale nakładam potem farbę, żeby pozbyć się zółtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyywwwwwwwwwwwwww
BOZE DZIECKO fryzure zmien przedewszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnei:)Wstydzic się nie masz czego Jest fajnie:)A ten żółty odcień nawet jesli jest (na moim ustawieniu monitora ja nie widzę go) to wypłucze się po kilku myciach głowy Wiem bo kiedys też malowałam na taki jasny blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądasz dobrze, ale
radzę Tobie nie bawić się jeszcze w dorosłe życie. Zniszczysz sobie włosy i w wieku 20 lat bedziesz niemal łysa, a po co to Tobie? Teraz czas na dzieciństwo, szkołę, a po szkole ok. 20-24 r.ż. sobie pofarbujesz lub nie włosy. Nie warto je niszczyć dla chwili zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi wszystkim, naprawde ;* a w szczegÓLności "Vampire Blood" - postąpiŁam dokŁadnie tak jak mi radziŁaś, spotkaŁam się z przyjaciółką , która ma 30 lat i już długo farbuje włosy na blond, ma doświadczenie. Nałożyła mi farbę Avonu "Avon Advance Techniques - bardzo jasny blond" i wyszedł mi bardzo ładny kolorek, lekko ciemniejszy, podchodzący pod odcienie brązu... Jestem bardzo zadowolona i tym razem jestem pewna, że do mnie pasuje. "Vampire Blood" - naprawdę dobra z Ciebie kobietka, baaardzo dziękuje Ci za dobre słowa i za to, że wstawiłaś się za mną przed "yyyhmyyya". Jeśli o nią chodzi, to nie wnikam kim jest i nie prejmuje się tym co napisała ona i kilka innych osob, przecież wiadomo, że w internecie zawsze jest pełno dziwnych ludzi, którzy lubia innym cisnąć i się z nich śmiać. nie zwracam na nich uwagi. Jeśli toś chce to mogę wsawić fotkę po farbowaniu, ale to jak będę w domku i zrobię sobie zdjęcie, bo teraz jestem u koleżanki. pozdrawiam ; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest naprawdę fajne tylko
nie zasłaniaj sobie oka tą grzywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszky
Będzie super jak zrobisz na tym pasemka brąz. Ogólnie jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tą grzywkę to już mam bardzo długo i mi się podoba, nie mogę się z nią rozstać , heheh ; D ale chyba w końcu będę musiała ją zapuścić i wiąć na bok, bo z taką grzywką to dużo roboty ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×