Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakamarek pod schodami

do mam z ponad 3 dzieci

Polecane posty

Gość zakamarek pod schodami

Chcialam zapytc mam , ktore maja ponad 3 dzieci. Jak dajecie sobie rade ? Czy planowaliscie tak duza rodzine czy czesciowo tak a czesciowo nie ? Na wszystko macie czas? Jak organizujecie swoj dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakak
trzeba być idiotką aby decydować sie aż na tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska0000000
ja mam 4 dzieci, trzy dziewczynki i chlopca. daje sobie rade w miare, wiadomo ze nie ma sie zbyt duzo wolnego czasu, tym bardziej ze dzieci jeszcze nie podrosly. musialam zrezygnowac z pracy, na szczescie maz zarabia wystarczajaco duzo zebysmy nie musieli sie martwic czy nam starczy do pierwszego. czy planowalam taka rodzine? zawsze chcialam miec dzieci, w sumei nie wiedzialam ile, pierwsza corcia byla planowana i bardzo oczekiwana, w druga ciaze zaszlam jak corcia miala cztery miesiace wiec byla "wpadka" ale tez bardzo sie cieszylismy. i po dwoch latach zdecydowalismy sie na kolejne, a jak synus mial roczek to zaszlam w czwarta ciaze. teraz najmlodsza ma poltora roku. :) oczywiscie ze nie mam czasu na wszystko, ale organizacja to podstawa. duzo pomagala nam mama, teraz juz radze sobie sama i calkiem dobrze mi idzie, mysle juz nad powrotem do pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chahcxhahaha
no tak, matkę do roboty, niech zapieprza bo córka nie umie się zabezpieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s2312
ja nie mam jeszcze dzieci ale planuję mieć trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakamarek pod schodami
dlaczego sie tak wyżywacie na rodzinach wielodzietnych ? Przeszkadza wam to ? Nie mozna sie juz o nic zapytac? Znam rodziny wielodzietne , szczesliwe a dzieci bardziej zadbane niz tam gdzie jest 2 lub 1 dziecko. Jak dzieciom nic nie brakuje rodzice sa szczesliwi to nie ma sie co czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam na 3
I powiem szczerze,ze nie martwie sie ani kasa ani niczym..Dalam rade z 2 dam z 3..Wpadlismy -trudno..Dom zmienimy na wiekszy,zatrudnimy pomoc po 2-3 g dziennie do domu..Tyle na temat,zawsze moglo byc gorzej ! W Pl jest tak-Usowasz-jestes morderczynia,rodzisz jestes dzieciorobem..Nie kazda antykoncepcja jest skuteczna..Mnie zawiodl plaster i gumka..Zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×