Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmietankowy potwór

ile kosztowały Wasze suknie ślubne?

Polecane posty

Gość sierpiowa panna młoda25
Suknia 3500 zł, buty 280, welonu ani bolerka nie będę miala, koczyki 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kosztowala 2800 buty 150 bolerko ok 300 350 ponczochy welon kwiat we wlosy bizuteria ogolnie masa kasy ale to tylko raz w zyciu wiec bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 szyta na miarę :) jedyna w swoim rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja suknia kosztowała 6200zł buty 300zł, bizuteria miałam tylko kolczyki i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiac mi sie chce jak czytam ze wasze suknie wzbudzały zachwyt,a co mieli wam goście powiedzieć ''nie obraź się ale masz brzydką suknię'' ?...jesteście załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 1200 to na pewno jedyna w swoim rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tysiecy, bo sprowadzalam z nowego jorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat temu 1200 zł plus dodatki, potem sprzedałam za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka mama nicoli
a ja mialam za 219zł z mohito dluga biala i buty zccc za 100zł i kwait we wslosach zreserved za 34,99 i bolerko zrynku tzn z targu za 49zł biale i wsio mozna bylo mozna bylo a i bransoletka i kolczyki raczem koszt 9zł bo ze sklepy wszytsko po4,5zł i nie tylko,..... i co myslicie ze ktos zastanawial sie skad mam? a dodoam ze mailam wesele na 80osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tys z nowego jorku to kiepska, ja za swoją tyle zaplacilam a byla to hiszpanska suknia slubna dostepna w Polskim salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trilby
suknia używana 800zł buty 49zł welon 40zł biżuteria 150zł bolerko(wypożyczałam)150zł pończochy 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna knasik
Moja suknia kosztowała 3 tysiące, ale była dokładnie taka, o jakiej marzyłam. Zanim się na nią zdecydowałam przejechałam przez 3 miasta, no i niestety, niewiele z tego wynikało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obraz sie ale nie chcialbym jakiejs sukienki z mohito, wole typowo weselna suknie na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och! Posralam sie! TWD- ???!?!?!? Skonczone debilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivory12
moja suknia szyje sie w salonie za 2000 do tego koronkowa nakładka 360:/ buty mam za... 12zł (ale chyba kupie jeszcze jedne jakby mi sie miały rozlecieć) a welon dopiero przy ostatniej przymiarce. biżuterię zrobie sobie sama z pereł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kosztowała 5500 zł. Buty 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze 300 zł plus przesyłka, kupiłam w ciemno od dziewczyny przez net, mierzylam dopiero po 3 mies od kupna bo nie mieszkam w pl, pasuje idealnie , nie robiłam żadnych poprawek tylko wybrałam w wannie z dodatkiem Ludwika:D Slub w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps welon i bolerko tez w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 2tys, wlasnie sie szyje u krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralde
17tys, plus buty itd, razem koło 20tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat. Gdzi ekupic ladna suknie slubna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam suknie w http://lefroufrou.pl/ i nie zaplacilam jakos duzo. Ale wiem, że suknia byla przygotowana na zamowinie pode mnie. Tak by idealnie lezala . Byłam zachwycona ta sukienka - goście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam farta bo spodobała mi się bardzo sukienka z poprzedniego sezonu i była przeceniona. http://magdalena.olsztyn.pl/ Mają ogromny wybór i sporo przecen, dla tych co nie chcą stracić majątku moim zdaniem opcja idealna. Z dodatkami też nie szalałam, bo szkoda mi wydawać dużo na ciuchy, nawet tak wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była niedroga a naprawdę piękna! Kupiłam w salonie u siebie w Tarnowie - http://www.igar.pl. Mają świetne kroje i fasony. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńka
Muszę się pochwalić bo trafiłam świetnie, zresztą jeszcze któraś może skorzystać, jest - 70 % w atelier Violi Piekut na kolekcję 2017 :) więc warto kupić suknię teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Dokładnie na tej stronie komisslubny.pl/salon-...en-slubnych kupowała moja szwagierka. To nie chodziło o to, że chciała oszczędzać, tylko ona jest taka bardzo ekologiczna, zero waste, recykling i te sprawy. Na suknię wydawała nawet chyba mniej niż tysiąc złotych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×