Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość take me highhhhh

Dlaczego faceci robią przerwy w odzywaniu się???

Polecane posty

Gość take me highhhhh

najpierw pisza codziennie, pozniej robia przerwy co drugi dzien a pozniej co pare dni. jakie to wkurwiajace!! czy tak musi byc? czy to ma jakis sens ukryty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
...no bo w tych przerwach pisza na ogol juz z innymi, nie czujesz widze blusa, wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
a o czym to pisac codzinnie litości ile kurrwa można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me highhhhh
no ale chociaz jak sie mam, jak dzien minal itd. fajne jest uczucie ze ktos o tobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeg
a niech nie pisze, po tygodniu o takim sie zapomina,a po dwoch ma sie innego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj pisze
kilka esow,,,ale za to codziennie:) i dzwoni co 2 gi dzien,chyba nie jest zle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me highhhhh
my sie znamy dopierojakies 3 tygodnie.... moze mu sie znudzilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsrwrgfset
5645645646>>>>>> a ona pewnie mysli ze ja olałeś i placze po nocach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego faceci robią przerwy w odzywaniu się??? nie mają więcej pomysłów na pisanie ściemy i potrzebują przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5645645646
fsrwrgfset dupa tam ,a nie płacze :D....nie ze mną te numery ja znam te wasze chimery ;P.....pewnie jest tak jak ktos napisał że ma innego ..jak chciała to umiała się odezwać teraz widocznie już nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 95u34thtn53t
zwykle jak mu zalezy to pisze codziennie skoro robi przerwy = nie zalezy mu ;) odezwie sie kiedy mu wygodnie albo kiedy mu jaja ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, ludzie bez wyobraźni. I jak Wy macie cokolwiek budować na trwałym podłożu, jeśli z obu stron stosujecie gry, zamiast porozumienia ? Patologia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreore- zgadzam się najśmieszniejsze jest to, że najprostsze rozwiązanie nie przyjdzie im do głowy, a mianowicie ze ktoś jest zwyczajnie zajęty pracą, obowiązkami itd a niestety, czesto faceci są bardziej zajęci od kobiet, które zyją myślą 'napisze czy nie?":o żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz czasem sama poprowadzić rozmowy? Trochę inicjatywy. Nic dziwnego, że tak mało kobiet zajmuje kierownicze stanowiska w tym kraju, jeśli ma takie zacofane poglądy, że kobieta musi siedzieć na dupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała - wszystko się ustala, jeśli chce się być, a nie oczekiwać na nieznane. Brovar - zgadza się - porozumienie musi być obustronne, i nie zdawkowe. Sumując - nie będziecie mieli kłopotów, kiedy nauczycie się szczerze ze sobą rozmawiać. Wymiana myśli, to podstawa. Marzyć można w wolnych chwilach, ale marzenia rzadko spełniają się w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5645645646
Dlaczego niby zaraz miał by Cie uznać za kurwę bez przesady ... W moim wypadku jest tak że nie dzwonię bo po pół roku znajomości ona mogła by wykazać też jakąś inicjatywę ,a tak to widzę ze mi tylko zależało ...tak seks już był...oczywiście za każdym razem z mojej inicjatywy ...wyjścia gdziekolwiek z mojej inicjatywy 99% ja 1% ona ,ale z koleżanką to wyjść potrafiła itp ...=miała mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me highhhhh
w srode sie widzielismy. wczoraj ja sie do niego odezwalam. a dzis cisza. czekam az on sie odezwie, nienawidze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5645645646
ja to widzę tak że powiedzmy początki randkowania to facet inicjuje 1sze / 2gie 3cie spotkanie ,a potem na zmniane powinno iść ..wręcz powinno się tego pilnować jakoś ,aż naturalne sie stanie że dzwonimy do siebie od tak po prostu zeby pogadać , zaproponować coś itp...a nie że jednak strona dzwoni na 10 razy 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me highhhhh
tzn ja wiem ze on jest zajet. szkola, praca, inne zajecia. ja to wiem i rozumiem. ale na samym poczatku pisal codziennie. w pracy w szkole... a teraz nie... a dopiero co sie poznaloismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5645645646
ja sie zfrajerowałem i tak było 1sze 2gie 20ste 100tne ciągle ja ..ona sama z siebie mało co ...powiedzcie same co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
a mój dobry przyjaciel napisał mi , ze na razie nie ma kasy na koncie i sie odezwie jak doładuje;-)he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
" Dlaczego faceci robią przerwy w odzywaniu się??? " bo robią w tymczasie w chooja jeszcze parę naiwnych :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebabeba
A potem zamieszkacie razem i coraz później będzie wracał z pracy . A następnie zapomni o Twoich urodzinach-wczoraj miałam itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
a myślałam o tym;-) ale mógłby sie obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam sytuację że najpierw oglądaliśmy się co dzień przez kamerkę, z czasem co drugi/ trzec***isanie. W realu się nie widzieliśmy jeszcze.Teraz raz na tydzień pisze, ale przynajmniej chce się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.12 bo pewnie w międzyczasie pisze juz z inna lub bajeruje kilka naraz. Tacy są dzisiejsi faceci, nie wiedzialas tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×