Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

no dziendobry dziendobry!!!! malzenka!!no witaj witaj i gratulacje:):) kazda z nas chyba sama obliczala..albo po prostu "po staremu" czyli odliczajac 9 mies od dnia testu. albo na internetowych kalkulatorach! dolaczaj dolaczaj smialo kochana bo mam 4 dni laby w pracy, szef na wyjazdach wiec bedzie mozna sie wygadac do woli:):) qanchita! dzieki dzieki.....znasz sie na tej becie???ja wydrukowalam tabelke z neta ale poniewaz przy 1wszej ciazy wogole sie tym nie interesowalam to nie wiem co i jak bardzo.. no niby ten wynik sie klasyfikuje na 3 tyg od poczecia - i tu sie zgadza , ale te wartosci min e max... no w kazdym razie... martaiemilka:) gratuluje i zazdroszczze:):)ja w sobote mam powtorzyc bete i z wynikami do kliniki podazyc ehhe.maja szukac tego zarodka:):))tej fasolki.... apropos... czytalam wiele wypowiedzi o ciumkaniu , ze brzusio ze fasolka itd itp...... ja tam sie nie jestem za bardzo przeslodzona, lubie zartowac, ja trzeba to i w cholere kogos wysle....nie zebym byla wylgarna tez.... ale niech mnie ges kopnie jak na fotce z 1wszego usg z 1wszej ciazy zarodek nie przypomina fasoli...... jestem tez przekonana ze w przyblizeniu taki maly plod to wyglada jak maly dinozaurek.....ale tak z daleka to jak fasola!!!! qanchita.. znow do ciebie pije.... nie zazdroszcze nie normalnych tesciow!! ponarzekaj sobie jesli masz ochote:):) a jak dacie rade do wigili nic nie mowic to pogratuluje silnej woli.. ja peklam.... no ale mielismy tutaj zlot rodziny laudani wiec... nie dalo rady!! i ps.... moja mama jak jej powiedzialam to jej koment byl taki : ojojoj... hahahaha:) teraz juz przelknela no i chyba sie zaczyna cieszyc:) ktos chce ciepla herbatke z miodem!!???na bol gardelka idealna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywam do raportu malenka23 i mati!!! malenka bylas u gin wczoraj????co nowego? mati no i jak ten obiad u rodzicow??? a odpowiadajac na twoje pytanie, absolutnie nie mam lozkowstretu.... przeciwnie... spiochem bylam i superspiochem jestem... wlaczam klime.. zimno jak w psiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ale się przeziębiłam :( Kurcze masakra jakaś. Zatoki mam zawalone a tu wszelkie leki zabronione :O Dzisiaj chyba zastosuję sobie miksturę, którą stosowałam w poprzedniej ciąży: mleko z miodem i czochem! No i wyspać się trzeba bo na 6 do pracy chodzę :/ ...........chętnie skorzystam z tej herbatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Przez jakiś czas nie mogłam pisać, ale widzę, że trochę nas przybyło i możliwe że będą bliźniaki. SUPER, gratulacje MATI 2011. W międzyczasie byłam u gina i na usg polecił mi pojść w 7tygodniu. Jestem umówiona na za tydzień, Już nie mogę się doczekać. Zediculus daj znać jak będziesz po (miałaś datę chyba na 16.11 :) ) O ciąży na razie wie tylko mój M. Mo gin powiedział, że chwalić się najlepiej po 12tyg, wtedy wiadomo, że wszystko OK. Choć nie dziwię się że chwalicie się już teraz. Ale tak długo się staraliśmy i te ciągłe pytania ze strony rodziny, że teraz....sama nie wiem...mamie przy najbliższej okazji pochwalę się już na pewno :) Qanchita wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ;) Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś ;);) Ja jestem sierpnióweczką 2011 wiec jestem mamą 3 miesięcznej córeczki ;) i wspaniale jest czytać jak to jest na początku,aż łezka się w oczku kręci:) życzę Wam spokojnych 9 miesięcy,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzywana Mati do raportu melduje sie :) Problemy techniczne z internetem wczoraj miałam. kolacja od strony kulinarnej troche porażka nie dokońca mi wyszła ta potrawa co sobie zaplanowałam ale jeśli chodzi o ciąże i moich rodziców. Było tak zjedlismy potem był mały spacerek do ogrudu z czworonorznymi przedstawicielami naszej rodziny. Jak przyszliśmy to misiek zrobił coś do picia mama pokroiła swoje pyszne ciastko (uwielbiam tą jej szarlotke z kruszonką mmmm pychota) I zpoważnieliśmy i stwierdziliśmy że to jest najlepszy momęt żeby im powiedzieć kupiłam dwie pary takich małych bucików ładnie je zapakowałam była jeszcze siostra z mężem i mówie do niej słuchaj młoda będziesz miała fuche trzeba zrobić dwa kocyki na szydełku ( tak się u nas wrodzinie utarło że jest jest dzidzia w drodze to siostra robi kocyk na szydełku dla maluszka) a Misiek wtedy podszedł do rodziców i wręczył i moim i jego rodzicom po paczusce. Mój tata chyba od razu nie zkapował o co biega ale jak mama otworzyła pudełeczko to zajażył od razu tylko nie zabardzo mu się zgadzało że te dwa kocyki to mu pokazała zdjęcie z USG zatkało go troche ale się wszytscy bardzo ucieszyli. Musze narazie znikać przygotować się na jutro bo mam pare urzędowych spraw do załatwienia. Zaglądne tu jeszcze troszke później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybko witam sie i spadam. maz moj siedzi u mnie w pracy i gledzi.. pokazuje mi wozek fajny, bo moja spacerowka z 3w1 to o dupe rozbic.. twarde, kosz na zakupy to wogole... kapota jeszcze gorzej... on juz gledzi ze po co ze to ze tamto.. a glupie chlopy niekumate i tyle ehehheh:) i tak kupie:) jak juz bedzie wiadomo czy syn czy corka! najlepiej przed faktem dokonanym.. hahhaha witam kolezanki: as-80 i benica:) doczytam was potem bo mi teraz namonitor kuka.. i tak nic nie rozumie hehee. ide do domu papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówla 2012
Gratulacje dla Was:) a ja dąłaczam do LIPCÓWEK !!!z tesu ciąza powietrdzona tydzien temu , a wczoraj ciąza powierdzona u lekarza , Jestem w 3 tygodniu (liczac zapłodnienie):). pzdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) martaiemilka Kochana, nie tylko Ty już nie spałaś... ja od 4:40 na nogach bo od 6 zaczynałam już pracę :) spokojnej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) otwieram dzisiejsze forum :) zaraz was poczytam na spokojnie, nie ma zrzedzacegoo M:) eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati :) no ja tez juz mame zamowilam na szydelkowy kocyk:) potem sie go ladnie podszyje materialem lekkim, myslalam o liliowym lub blekitnym-zalezy czy syn czy corka:) masz moze jakies fotki, jakies linki , jakies namiary gdzie by mozna podpatrzyc takie kocyki?? bo niewiele ciekawego widzialam na necie same takie.. przedpotopowe... dopiero teraz doczytalam ze as-80 to sierpniowka 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze jak ktos ma termin na poczatek lipca to juz jest w 7mym, tygodniu chyba. wiec juz i objawy powinny byc i usg powinno piekne byc.... ale chyba wiekszosc to tak kolo polowy... na kiedy macie mi napisali w karcie 16lipca,ale nie wierze , do zaplodniena doszlo najprawdopodobniej 26tego ,27mego takze.... na mysle ze conajmniej do 20-22lipca donosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie dzisiaj cosik mdlilo czy to tylko takie strachy na lachy....bo sie bardzo mdlosci boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyn..dolaczylam do was nie dawno i nie odzywalam sie bo same zawirowania u mnie byly:/ i niestety poronilam...to juz 3 aniolek;(;( Ale wam zycze wszystkiego co naj..zdrowych i pieknych dzidziusiow:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze przyszła mama
Cześć Dziewczyny! Szczęśliwa bardzo mi przykro :( wiem co czujesz, też przez to przeszłam. Ściskam mocno i życzę dużo siły!! Ja się tu odzywałam jakiś czas temu i pisałam że jeśli na badaniu wszystko będzie ok to dam znać. I wszystko jest ok! Dzidziuś miał w poniedziałek 4mm i serduszko biło jak należy!!! Ależ jestem szczęśliwa! Co do dolegliwości to mnie już dopadły... mdłości i ogólne osłabienie. Po najprostszych pracach domowych czuję się jakbym maraton przebiegła, albo jakbym była po grypie osłabiona... Lekarz zlecił mi różne badania, wyniki odbieram dzisiaj popołudniu i następną wizytę mam 28.11. Wtedy będzie mi zakładał kartę ciąży. A jak u Was? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zupełnie wyczerpana fizycznie :( Mdłości jeszcze nie mam ale żołądek dziwnie ciężki i brak apetytu. No i nadal przeziębniona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:*:* bede tu czasem do was zagladac aby chociaz cieszyc sie waszym szczesciem... Dalabym wszystko zeby byc w waszym gronie... Dlatego dbajcie o siebie i sluchajcie swojego ciala... ;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ;( przytulam sie z calego serca i herbatka z miodem sie dziele.... a moze miodoweczka na zapomnienie....:) piszesz ze to juz 3ci.....powinni ci chyba cos dac na utrzymanie ciazy,na wzmocnienie.. no ja sie nie znam... jesli masz ochote to napisz jak sie okazalo ze to koniec przygody. moze przyszla mama:) no!!!! to gratuluje.napisz w ktorym jestes tyg skoro juz widac serduszko? usg dopochwowe czy normalne? ja jutro mam sie wybrac z 2ma wynikami bety i beda szukac embrionu... w sumie jestem spokojna. co sie bede stresowac. zeby odgonic od siebie paranoiczne mysli.... mysle o wymarzonym nowym narozniku.... ktorego nie bede miec i tym sie doluje... lepsze to nic smutne mysli. no qanchita jak tam u ciebie?? a jeszcze MOZE PRZYSZLA MAMA.. to moze sie zaczernisz... ach .. ja juz mam karte ciazy, od razu wypisali i zaznaczyli jakie badania mam robic, z tym ze lekarz powiedzial: na razie nic nierob , najpierw przynies mi te 2 bety , zrobimy usg i zobaczymy. kiedys to sie usg robilo dopiero kolo8mego tygodnia.. jak juz dzidzi bylo podrosniete....a teraz to pewnie dlatego od razu robia ,zeby w razie w, gdyby zarodka ni ebylo lub serduszko nie bilo...zeby to wykryc najnajszybciej chyba zanim juz ciezarna sie przyzwyczai do tej mysli.. oj smutne to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka2011
hej elita widze ze mamy takie same terminy , u mnie zapłodnienei było 27 wiem bo celowaliśmy , ciekawe cz urodximy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie amm jeszcze karty ciązy, lekarz powiedział mi ze jest mnóstwo poronien, załozy mi przy nastepnej wizycie okolo 10 grudnia, narazie badania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa88 - mocno przytulam i myslami jestem z Tobą. Wiem jak to boli :( elita83 siostra mnie przeszkoliła w temacie kocyków i już wszystko wiem dała mi pare wzorów jak byś chciała to napisz na maila to Ci wyśle btabor26@interia.pl. Dziewczyny jak by któraś tez chciała to proszę o cynk na maila. Kocyki powstawały w różnych wzorach kolorach gęstości i wielkości. Wiem że był też kocyk koncepcja prywatna czyli na zasadzie a jak to będzie jak teraz zrobie np słupki. A co do ciąży to czuję się całkiem całkiem. Dziś ponieważ była u mnie ładna pogodna w południe to sie pokusiłam o spacerek z moimi psiakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że się długo nie odzywałam, ale moja Fasolka daje mi trochę w kość... Szczęśliwa, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Będę trzymać kciuki, by następnym razem wszystko się udało i za 9 miesięcy pojawił się mały, śliczny Bobas! Na razie przesyłam tylko mocne uściski. Ja byłam u ginekolog w środę. Okazało się, moja fasolka jest młodsza niż myślałam (wg wyliczeń od dnia ost. miesiączki - 9 tydzień, a jest dopiero ok. 6/7 tydzień - to przez moje długie, 33 dniowe cykle). Ale Fasolka jest, serce bije i ma całe 5,9mm. Cudowny widok! Kartę ciąży założą mi dopiero na następnej wizycie czyli. ok. 14 grudnia :-/ A tak liczyłam, że będę mogła już mieć "dowód" mojej Fasolki! Kolejne usg po świętach, więc sobie trochę teraz poczekam... Co do objawów: zero apetytu, mdłości 24h, wieczna chęć do spania, zimno mi (podobno tak czasem bywa na początku ciąży), i ostatnio lekkie zawroty, osłabienia... Wszystko co możliwe z "ulubionych" objawów! Pisałyście, kto wie o ciąży - u mnie tylko siostra i narzeczony. Reszta poczeka i po ślubie się dowie (po 14.01). O ile uda mnie się utrzymać to w tajemnicy! A Siostrę muszę zagonić do roboty kocyka ;-) Ależ się rozpisałam! Już nie nudzę! Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaiemilka- ostatnią @ miałam 28 września, ale cykle mam w cały świat (24 do 29). Mi kartę ciązy założą 6 grudnia na wizycie. Nie wiem jak wy dziewczyny ale mi się noc z dniem poprzestawiała. Spie w dzień 2 razy musowo w nocy budzę się do toalety łażę po pokoju, kręcę się na łóżku -koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×