Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boje sie Pomocy!!! :(

13 tydz ciazy, ciazy i plamienie jasnobrazowe-zolte?

Polecane posty

Gość Boje sie Pomocy!!! :(

czesc, od dzis rana slabi mnie, 2 razy zakrecilo mi sie w glowie, wlasnie zjadlam sniadanie ale nie wiem czy to pomoze,dostalam jednorazowego plamienia jak w temacie, dodam ze tydzien temu bylam na wizycie u ginekologa na kontroli i bylo ok, zaczyna sie tworzyc lozysko,lekarz kazal mi przyjsc za 3 tygodnie. To nie jest 1 plamienie ktorym sie martwie bo w 10 tyg mialam bardziej brazowe plamienie z bolami jak na okres i sie okazalo ze sie kosmowka odkleja,wtedy dostalam duphaston i lezalam i wszystko ladnie sie zakleilo i lekarz powiedzial ze zagrozenie minelo.A teraz znow plamienie. Wczoraj praktycznie od poludnia do wieczora mialam bardzo nerwowy dzien- nie wiem czy to przez to? dzis sobota- musze jechac na izbe przyjec? pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
Pojedź, uspokoisz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko najpewniej jest oki, ale ja bym się upewniła, tylko bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie Pomocy!!! :(
dodam ze mama zmierzyla mi rano cisnienie i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie Pomocy!!! :(
wzielam tez nospe, choc brzuch- odpukac- nie boli mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie Pomocy!!! :(
a skoro jest oki to skad to plamienie, z tego ze tworzy sie lozysko czy reakcja na wczorajsze nerwy, czy ktos tak mial...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zalecenia z każdym plamieniem jechać na IP. Miałam kilka razy i za każdym zostawałam w szpitalu, miałam ciągłe problemy z kosmówką, łożyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie Pomocy!!! :(
dzieki ci Minia, ja myslalam ze mi wlasnie przeszlo, najgorsze jest to ze nie wiem skad to oslabienie,chyba jednak pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boje sie Pomocy!!! :(
i dzieki ci mamuńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuńka
Trzymam kciuki, zeby nie było to nic złego, czasem są plamienia w ciąży i niekoniecznie oznaczają coś złego, Bywa tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×