Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aluniaamała

dieta jabłkowa!! szybko skutecznie i bez głodu ok.5kg/tydzien

Polecane posty

Hej Moni już myślałam,że przepadlaś,super,urlopowalaś to należało się opychać jestem takiego zdania,ja mam taki okres,że zasuwam jak motorek jem mało bo albo nie mam czasu albo nie jestem glodna,upały robią awoje,waga 80,0 i tak stoję,dietę odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Jestem, jestem, typowy urlop mam koniec lipca, więc wtedy posmakuje tego i owego, goraco, więc nie chce mi się jeść i cos tam skubie, ale nie mam jakiejś diety tylko wybieram to co zdrowsze, najgorsze,że mało jem, bo poprostu nie mam ochoty, a jak zacznę cos więcej to waga od razu podskoczywiem to po sobie, no ale na siłe nie bedę jadła. na dzis jakos brak weny co jeść ...jakąś sałatke napewno a poza tym mięsko z indyka w domku czeka na obiadek, więc zrobie małe kuleczki i zupkę pomidorowa chyba i ja zjem z pulpecikami a rodzinka dodatkowo makaron do zupki.

waga 72,4, więc b dawno nie widziałam takich cyfr, zawsze koło 75 się kręciło kupe czasu aby tez robiło bummm;-) chyba faktycznie trzeba jeść,żeby schudnać, bo byłam pewna,że waga w góre pójdzie a ona zrobiła niespodzianke, pozatym okres miałam więc sślodkie tez było jakieś, w ogóle na te upały w okresie czułam sie fatalnie jak nigdy dotąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja sobie taki deox jabłkowy robie od czasu do czasu,ale tylko jeden dzie nie więcej na pewno, tak o od dwóch miesięcy jestem na diecie pudełkowej wygodna dieta i kilogramy ida w dół, przynajmniej sie nie zamartwiam, co tu dzisiaj gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia zaglądasz tu bo ja znów się odchudzam,dieta kefirowa może ktoś chętny na wspólna walkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Czesc Sylwia. Ja wiecznie na diecie, a co to za dietą kefirowa?może się dołączę...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Czesc Sylwia. Ja wiecznie na diecie, a co to za dietą kefirowa?może się dołączę...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia jak ci dieta wychodzi bo ja mam efekt jojo i muszę coś ze sobą zrobić bo znów nadwyżka 6kg,nie wiem od czego zacząć, kopenhaska mi nie wychodzi,dziś środa popielcowa zaczynam batalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałaś o tym, by po prostu na trwale zjechać z wagi? Po prostu zmniejsz ilość jedzenia a jedz częście.j Mniej tłustego, słodkiego itp 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim jestem tu nowa chciałam się zapytać czy jest któras z was obecnie na diecie jabłkowej? Mam zamiar zacząć od jutra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętna zacząć, kiedyś zrzuciłam ok 10 kg i nie wróciło gdy powoli się wychodzi, jadłam jabłek ile chciałam ale wody chyba 3 litry dziennie 💛😇💛 może teraz ktoś dołączy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×