Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...S.I.C...

40-latka mnie podrywa...

Polecane posty

Gość ...S.I.C...

W robocie podrywa mnie kobieta, ktora ma 40 lat na karku. Od samego poczatku zaczela sie dziwnie zachowywac w stosunku do mnie. Najpierw proponowala, ze bedzie mnie odwozic po pracy do domu. Pozniej zaczela mi przynosic kawe i jedzenie na drugie sniadanie, ponadto ostatnio zapytala sie mnie kto mi prasuje koszule. Podobno sa profesjonalnie wyprasowane. Z jednej strony flirt, z drugiej otwarcie mowi o swoim mezu. I te teksty... szkoda, ze cie nie bylo na imprezie integracyjnej, ladnie pachniesz. Jak zbyc taka lale? Do niej nie dociera moje olewanie. Jeszcze bardziej to ja nakreca do dzialania. Mam 25 lat, a podrywaja mnie stare baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilnkier
imaginujesz sobie bracie, a ona może tylko miła jest jak dla przyszywanego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
Chce od ciebie seksu, a nie związku. Mąż nie przeszkadza w tym. Dlatego pyta ciebie o koszule, żeby upewnić się, że kogoś masz, nie zakochasz się w niej i nie będziesz robił scen. Takie męża nigdy nie zostawią, ale jak są tylko do seksu i się nie zakochasz to są całkiem fajne. Mąż już ma ciało nie te to jak widzą młodego to są straszne napalone. A, że ona dla ciebie wydaje się stara? Hmm. Ci*ka jak ci*ka. Jak wsadzisz to zobaczysz, że będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ty duraku, ona ma męża a nie ma seksu. Ja bym się zaraz do niej dobrał, a ty na co czekasz, może garbatą żonę dostaniesz jak nie będziesz miał doświadczenia. A jest seksowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...S.I.C...
Nie moj typ ogolnie. Ale to jest meczace, gdy pomimo tego, ze daje jej jasno do zrozumienia, ze nie jestem nia zainteresowany, ona sie jeszcze bardziej nakreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Dżoana__
Pewnie, że nakręca, bo jesteś dzięki temu bezpiecznym kochankiem. Tak jak było wyżej napisane. Specjalnie o to pyta, żeby wiedzieć, że chcesz tego co ona. Jak kogoś masz to nie wygadasz jej mężowi, nie będziesz chciał z nią być itd. Jesteście na tych samych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmiciebieżal
biedny misio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustroffobiczna_jazda
jak nic cie zgwałci, lepiej noś gaz ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada dla ciebie
kobieta 40 letnia to nie stara baba tylko dojrzala, czyli w sam raz, ani stara ani mloda. Ty moze wygladasz na znacznie starszego i stad to nieporozumienie. napomknij cos o swojej 25 letniej dziewczynie i opowiedz jak milo spedziliscie weekend.POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wesz ją raz przeruchaj! Zobaczysz chlopie, że znajdziesz zadowolenie. Może ona ma ładnie ciało, nie wygląda ale jest pociągająca, ja bym raz spróbował. A dziewczyny oczekują doświadczonych. A ty masz jakieś doświadczenie, chyba nie! To dostaniesz niedołęgę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoij
baba przezywa kryzys wieku sredniego i probuje sprawdzic czy dziala na mlodszych, a ze trudno przyjac jej do wiadomosci, ze nie dziala, to brnie w to dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie...
babka testuje swoja atrakcyjnosc, a ze nie zwracasz na nia uwagi, wymysla coraz to bardziej wysublimowane sztuczki. NIE DAJ SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha, ale masz powodzenie
ja bym sie cieszy na twoim miejscu i puknal ją. trochę starsza, doświadczona koleżanka, do tego mężatka, więc bez zobowiązań mógłbyś doskonalić warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustroffobiczna_jazda
NIE DAJ SIE !!! BRON SIĘ !!! DZWOŃ PO WSPARCIE !!! hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zdrowa to bierz sie za nia
co ci szkodzi... taka kobieta moze cie wiele nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomimo tego, ze daje jej jasno do zrozumienia, ze nie jestem nia zainteresowany, ona sie jeszcze bardziej nakreca." Właśnie dlatego... Jeśli nie masz ochoty na wchodzenie z nią w bliższe kontakty i chcesz przykrócić jej zainteresowanie, to odpowiadaj z ochotą, "zapalaj" się do jej pomysłów, odpowiadaj to, co kobieta w jej sytuacji, licząca na romans, chciałaby usłyszeć. Wszystko po to, aby w pewnym momencie, kiedy ona bedzie już o krok od konkretnej propozycji... powiedzeć coś, co zupełnie nie pasuje do sytuacji. Wysil wyobraźnię, bo odpowiednie "przygranie" w takiej sytuacji wymaga znajomosci Twojego charakteru i jej sposobów na bycie atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda_pov
"Jeśli nie masz ochoty na wchodzenie z nią w bliższe kontakty i chcesz przykrócić jej zainteresowanie, to odpowiadaj z ochotą, "zapalaj" się do jej pomysłów, odpowiadaj to, co kobieta w jej sytuacji, licząca na romans, chciałaby usłyszeć." Dosc niezreczna sytuacja, bo takie babki tak szybko sie nie poddaja. Tutaj sprawe komplikuje fakt, ze autor i owa 40-latka razem pracuja. Gdy zacznie sie nia bawic, rozpalac owa pania, a pozniej powie cos w stylu, ze lubi mlodsze, z jedrnym cialem, to moze sie ona na nim mscic. Pojawia sie nieprzyjemnosci w pracy. Moja rada: pogadaj z nia na spokojnie, wytlumacz, ze masz kogos i nie w glowie Ci skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a może opowiedx , jakąś zmyśloną historię Twojego kolegi, który np.miał kontakt ze starszą kobietą i teraz ma kaca albo wydało się i jego matka( w podobnym wieku) zrobiła jazdę w pracy i rodzinie. Opowiedz jaka z tego jest afera i jak Ty i wszyscy znajomi , macie ubaw bo sprawa ogólnie żenująca. Może kobieta wróci do pionu, emocje opadną i zacznie myśleć racjonalnie. Możesz, też zapytać jej wprost czy ona Ciebie podrywa:-) jeżeli się nie spłoszy , to powiedz jej, że też wolisz , tak jak ona, młodsze . Możesz tez zapytać o ile jesteś starszy od jej dziecka . To o czym piszę jest ciągle bezszczelne jednak klasa dla klasy. Nie musisz być dżentelmenem bo nie masz do czynienia z damą. Jednak poobserwuj bo może źle odczytujesz jej sygnały, ona wcale nie musi na Ciebie ostrzyć zębów Może Ty jejsteś zbyt próżny.Pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbyś chciałbyś
ale przynajmniej masz forum dla swoich marzeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca 40-latka
Mam na karku 40 lat, podobaja mi sie mlodsi faceci, i co? Mam sie juz polozyc do grobu, juz nic mi sie od zycia nie nalezy? Skonczcie juz z ta hipokryzja. Zycie ma sie tylko jedno i trzeba korzystac z nadazajacych sie okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeeeee ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam sexy dojrzałą sąsiadkę
ma wspaniałe uda i krocze tylko by się w nią złoić ona się często sama zaspokaja pragnąc wtedy by jej jakiś chłopak posmyrał ma bujna wyobraźnie i silnie przeżywa orgazmy dyszy jak psiór i się zaspokaja ma już swoje potrzeby niedługo spróbuje wody z prysznica albo świeczki i ogórków jaj pragnienia w samo zaspokajaniu są coraz większe !!!! widać że lubi się samoodprężyć pocierając swoją łechtakę będąc sama w domu myśli o kopulacji jest odważna w samo zaspokajaniu samoodpręża się parę razy na dzień ma duże żądze i silne orgazmy i głośno jęczy w trakcie uniesienia !!!! rozkraczył bym ją i wąchał jej krocze i kazał bym się jej masować po pręcisku nagle bym zaczął sapać a mój pręt obficie drgając zapaskudził by jej dłoń ona by się podniecała mym dotykiem po moim pójściu zaczęła by się masować doszła by i samoodprężyłaby się na maxx !!!! ma niepohamowane żądze w samo zaspakajaniu się kocha odprężenie, a po każdej sytuacji stresowej musie się samoodprężolić ręką masując się po kroczu do oporu aż się w pełni samo zaspokoi !!! zawsze przed snem się odpręża pod kołdrą sobie masuję w kroczu i myśli o tym że robi jej to jakiś dojrzały mężczyzna a czasem np. młodszy brat lub młodszy kolega a ona jemu masuję i wspólnie odpływają z rozkoszy jak się odpręży to się odwraca na bok i idzie spać !!! podkrada rodzicom gazety typu: Naj, Przyjaciółka, Olivia i idzie do pokoju i je przegląda masując się po kroczu gdy znajdzie zdjęcia jakiś mężczyzn otwiera na nich najlepiej jak są w bieliźnie i wyraźnie odznaczają im się genitalia i dyszy na nich masując się i przeżywa parę silnych orgazmów wyobrażając że to oni ja tam pieszczą aż w końcu odpływa na maksa i odczuwa przyjemną ulgę !!! wpadła ostatnio na pomysł żeby przeglądać na necie zdjęcia z facetami w obcisłych szortach, dżinsach i bieliźnie i siedzi przed kompem i się masuje nieraz po 2 godziny przeżywając silne orgazmy co jakiś czas tak drży z podniecenia że aż całe krzesło drży i skrzypi a ona odpływa i traci świadomość mówiąc ale bym się tam wypieścił ale bym ci tam powąchał w tym kroczu jak się w pełni zaspokoi to zasypia!!! wie po co ma to dziursko więc korzysta z niego ile może nieustannie się podnieca aż sobie tam obtarła i jak sika to ją piecze ale jest pobudliwa i każdy dotyk wywołuje u niej silne podniecenie i prowokuje ja do samoodprężnicowania się !!! próbowała pobudzić kota który, właził jej do mieszkania przez balkon od sąsiada. Znalazła kawałek plastikowego patyczka z klocków lego i kotu do picki wsadzała delikatnie chcąc wywołać podniecenie u niego ale jedynie mu podrażniła bo kot nie był w okresie rui więc się nie wzniecił i nie zapragnął się zaspokoić erogennie ale ją to podnieciło bardzo mocno więc szczeliła ręka kota w d**e aż zawył z bólu i uciekł omało nie spadając z balkonu na dół poszła do pokoju i zaczęła się masować za chwile miał mokro odpłynęła ze sześc razy i położyła się spać na godzinę boją znużyło !!!! jak siedzi na mszy w kościele to silnie zaciska uda ponieważ nieustannie jej się chce i czuje tam takie podniecenie jak przychodzi do domu to dokańcza z finałem odpływa na maxx i dyszy jak psiór !!! sprowokowała psa sąsiada dwuletniego ratlerka który miał straszną ruję i non stop wskakiwał na nogę i stukał o nią by się odprężyć na max. Zwabiała psa do mieszkania i zaraz wlazł jej na nogę a ona patrzyła na niego i go jeszcze zaczęła tam dotykać ręką aż pies się ześluzował a ona się tarła ręką po kroczu, a pies łoił jej nogę w końcu tak odpłynęła że aż ją wygięło i tak strasznie jęczała a pies chciał się zapalić na jej nodze aż w końcu doszedł i się złoił na jej łydkę a ona się odprężyła jak nigdy i praktykowała to później bardzo długo bo strasznie ją to podniecało aż w końcu psu skończyła się ruja i nie miał ochoty na stukanie nanożne więc powróciła do starych praktyk samoodprężenia !!!! chodziła cała zapocona w prześmiergłej podkoszulce strasznie gazowała z śmierdzącymi gazami, majtki miała mokre bo non stop się tarła po kroczu chodziła roztrzęsiona co chwile się samozaspakajała miała podrażnione krocze, gdy sikała to ją piekło gdy się kąpała w wannie to się odprężała wodą z prysznica, który kierowała na krocze dyszała jak psiór i chodziła spać spocona i nieumyta. W szkole nie mogła się dobrze skopić wszystko jom podniecało zaraz po przyjściu do domu się samozaspakajała myśląc o chłopakach z kasy ze ja tam pieszczą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek często powtarzał : na starej picy to sie mlody ćwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy miałem 25 lat byłem świadkiem na ślubie moich przyjaciół ze studiów. Wesele było we wsi. Podczas zabawy podrywała mnie ciotka panny młodej w wieku ok. 40lat. Była wstawiona i przykleiła się do mnie. Gdy byliśmy na zewnątrz w ogródku siadała mi na kolanach. Jej mąż został na sali. Kobieta nie była urodziwa.Do tego biegały wokół nas jej dzieci. Jedyne co mi się u niej podobało to były wielkie cyce. Nigdy takich nie dotykałem. Szczerze mówiąc to gdyby warunki były bardziej kameralne nie wytrzymał bym i wymacałbym te wielkie cyce. Co prawda od dwóch tygodni byłem już żonaty, ale moja żona była w ciąży i na to wesele nie przyjechała ze mną. Czy to byłby wielki grzech gdybym tylko wytarmosił i possał te ogromne piersi? Stosunku z tą kobietą bym nie odbył nawet gdybym był kawalerem. Nie pociągała mnie fizycznie. Tylko te jej wielkie cyce mi się podobały. To wesele zapamiętam do końca życia jeszcze z innego powodu. Otóż zostałem na nie zaproszony nie tylko po to aby być świadkiem pani młodej. Okazało się, że ono miało być okazją do zeswatania mnie z siostrą panny młodej. Znałem ją. To była fajna dziewczyna. Sęk w tym, że oni nie wiedzieli, że ja niedawno się ożeniłem. Ta moja niedoszła narzeczona gdy sobie wypiła zaczęła płakać i się wyżalać. Czułem się dziwnie ale co ja mogłem poradzić na to, że los tak chciał. Moja żona bardziej mi się podobała niż siostra mojej przyjaciółki i dlatego z nią się związałem. Gdybym nie poznał mojej żony i byłbym wolny to swatanie mnie na tymże weselu prawdopodobnie zakończyło by się zgodnie z oczekiwaniami wszystkich zainteresowanych stron. Dlaczego nie. Siostra mojej przyjaciółki była mniej urodziwa od mojej żony, ale nie była brzydka. Była miła i fajna. A do tego miała duży biust. To chyba rodzinna cecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do młodszych często jestem milsza i mniej zdystansowana niż do równolatków, bo wydawało mi się, że to oczywiste, że taki 20 + latek to mógłby być prawie że moim synem, a dzieciaków to się nie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×