Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

24zl do piątku...

Polecane posty

Gość ufhvufdv
Kup chleb i pasztet, starczy na tydzien. Jadlam tak na studiach i jakos przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuhliu
przeciez drozdzowki np. nie sa drogie (1.5-2), a sa syte i duze, wiec sniadania masz zalatwione, do zupy dokup makaron lub ryz i przezyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie korzystniej zamiast bułek kupić chleb, bo cena podobna jak jedna drozdzowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z pieczarem
na luzie dasz rade. chleb (bułki są droższe) pasztet, do tego pomidor (teraz sa bardzo tanie), kilogram jabłek (2,5 zł), kilogram ziemniakow, jajka, albo makaron + jajka na kolacje (smażony makaron z jajkiem), zupki chińskie. 24 zł to nie tak mało- ja mialam akurat wczoraj 24 zl na zakupach i kupilam puszke tunczyka, chusteczki nawilżane do pupy, kostke sera bialego, puszke pomidorow, pęczek szczypiorku i olbrzyymie mango, ktore kosztowalo ponad 7zł za sztuke :) Dasz rade, powodzenia :) nie takie rzeczy na studiach sie robilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zakochana? sama nie wiem
mam pytanie poznałam super faceta 2 miesiące temu. A ostatnio nie mogę przestać o nim myśleć, i tak jakby mnie mdli ale tak jakoś przyjemnie czy to są te przysłowiowe motylki w brzuszku i czy jestem zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaa
o dziadowy jakie znawczynie biedy prosze podawac wasze pzrepisy zarcie za 2, 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje najczęściej
Jeśli masz makaron dokup sos i masz jeden obiad z głowy. Ziemniaki plus jajko. Chleb serek topiony pomidor. Kombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×