Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

jak myślicie kobiety czy jesli facet...

Polecane posty

... zakancza pierwsze spotkanie zdaniem "Odezwe sie jeszcze keidys, ok?:) " to znaczy ze chce czy rzuca slowa na wiatr? dodam, ze bylo to pierwsze spotkanie z facetem z netu, nie jakas randka, zwykle wyjscie do kina, bo obojgu sie nudzilo:) nei oczekuje Bog wie czego, ale sympatyczny facet wiec na piwko bym z nim skoczyla jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfijc;kjwepu
Weź się dziewczyno ogarnij, bo nie ma nic gorszego niż idiotki, które rozmyślają nad każdym chrząknięciem i mrugnięciem i próbują tam odnaleźć drugie dno. żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odezwe sie jeszcze keidys, ok? ..kiedys---sam nie wie o co mu chodzi. moze odezwac sie za dzien lub miesiac, albo jak nuda zapuka do jego drzwi. nie rob sobie nadziei :) wg mnie gdyby mu zależało powiedziałby --odezwę się jutro ,ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zinterpretowałabym to jako zły 'znak', w każdym razie ja tak mówię, kiedy wiem, że już nigdy się nie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dajcie spokoj, mowie ze to bylo wyjscie kolezenskie:O nawet gdyby sie odezwal gdy bedzie sie nudzil i ja akurat tez to co zlego w tym? poza tym on tylko na weekendy przyjezdza do maista gdzie oboje mieszkamy a w tyg. pracuje 400km stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za miękkie serduszko, żeby powiedzieć prosto w twarz takim miłym, wrażliwym ludziom: do zobaczenia nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×