Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

No nie, nie da rady

Polecane posty

Cholera, parę dni temu spotkałem się z panienką. W sumie to już chyba piąta licząc od gimnazjum. Wszystkie z tą włącznie były ładne, jednak czegoś im brakuje. Nie mam ochoty się z nimi bzyknąć. Nie pociągają mnie. Pojęcia nie mam dlaczego. Bardzo wiele dziewczyn mi się podoba, choć często nie są to też modelki, ale akurat ta piątka mnie jakoś nie była w stanie zauroczyć w sobie. Próbuję myśleć o tej z którą się spotkałem, chyba z rozsądku, bo to bardzo łatwa i przyjemna znajomość na wyciągnięcie ręki, jednak jak pomyślę o takiej zayebistej kobietce, której nie mogę mieć to szlag mnie trafia. Wygląda na to że muszę poczekać na kogoś dla kogo będę w stanie stracić głowę, bo jak narazie... ta moja głowa się stracić nie chce :D 🖐️ A tej znajomości jak i pozostałych nie będę kontynułował bo to nie prowadzi do niczego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wszystkie były ładne. O wiele ładniejsze niż te które mają moi koledzy, tamte to są dopiero paszczaki. Zastanawiałem się trochę nad tym i chyba tutaj chodzi o to że jestem leniwy i przeważnie zagaduję do takich przy których nie czułbym tremy i ogólnie nie miał większych problemów. Ponad to cały czas jako punkt odniesienia przyjmuję pewną dziewczynę o której od czasu do czasu myślę od paru już lat. W sumie to była jedna z niewielu dla których mógłbym ochoojeć. Reszta to były to takie znajomości żeby było cokolwiek. Wiadomo że nigdy żadnej znajomości nie rozwinąłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie o tej. Mowa o takiej której nigdy nie mogłem ogarnąć. To było takie wyzwanie, którego nawet nie próbowałem się podejmować. Za wysoka półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz autorze
jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
a dla czego za wysoka pólka starsza od ciebie? mega ładna? miała kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega, mega, mega ładna, przynajmniej dla mnie. Powiem więcej- na mój gust to ideał. Wszystkie inne, choć też ładne to już nie to samo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
czyli klasyczna dlugonoga pieknosc. a w glowie miala chociaz poukladane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
jaka długonoga? beliar jest niski lubi wypie.rdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że pociągasz tego co niedostępne. Jak kobieta cię docenia to traci w twoich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drasklica, no właśnie nie. Tamta idealna to była bardzo skromna dziewczyna. Ubrana zawsze jak szara myszka. Zero makijażu, nic. Figury modelki też nie miała, uwierz mi. Ale podobała mi się zawsze niesamowicie. Zayebista, w głowie się nie mieściło nigdy i do tej pory się nie mieści. Jej obecny chłopak wygląda jak goowno, ale mniejsza z tym. A to co mogłem zrobić a nie zrobiłem z pozostałymi panienkami czasami żałowalem jak popiłem i brakowało mi kogokolwiek- bywały też i takie chwile. Gdyby mi troszkę inaczej się w głowie poukładało to już w gimnazjum prawictwu powiedział bym ,,pa pa". Jednak teraz to się komplikuje, bo zdaję sobie sprawę że pasuje kogoś mieć żeby nie zgorzknieć, ale żadna mi nie pasuje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Bo w czasie gdy ją poznałem byłem nieogarnięty i piłem jak poyebany. Wóde z gwinta ciągnąłem, teraz bym tak nie mógł :O Nawet szkoda mi próbować :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
uwazasz ze czlowiek be pary gorzknieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismail
żałosne jest takie użalanie sie cioty maja więcej honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_tam
beliar fajny facet z ciebie:) a z ta dziewczyna sie nie poddawaj, niewazne co tam kiedys robiles, jesli masz z nia kontakt i bedziesz mial a bedzie wolna to nie trac czasu na inne, dzialaj bo zycoe ma sie jedno i nie ma co sie nad tym zastanawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×