Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

KOMODA CZY SZAFA ??????

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad kupnem komody, lub szafy??? i tu problem co będzie lepsze? Potrzebuję tylko półeczek, niby komoda jest idealna, ale znowu poukładane rzeczy widać tylko od ,,góry,, w szafie otwieram dzwiczki i widzę wszystko... Czy jest osoba która, ma komodę na ubrania i jest zadowolona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam komode na ciuchy. mam tez jednak szafe mala w rogu pokoju i przyznam ze tez sie bardzo przydaje. sa takie ubrania, ktore lepiej trzymac w szafie (garnitury, zakiety, kurtka zimowa) ale wiekszosc ciuchow na co dzien (nie ubieram sie jakos bardzo elegancko i na galowo na co dzien) mozna z powodzeniem trzymac w komodzie i jest to oszczednosc miejsca. wybierz moze wieksza szafe ktora ma miejsce i na wieszaki, i jakies polki gdzie mozna zlozyc te ubrania (chyba ze masz miejsce i na to i na to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomniałam potrzebne są mi tylko półeczki, a komoda,lub też szafa ma być przeznaczona dla dziecka. wszystkie wiszące ubrania, są w garderobie... Pytam jak sprawują się komody na ubrania, nigdy nie miałam i czy nie będą to wydane pieniądze w błotko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---oj raczej nie. pokoik dla małego będzie ze skosami,myślałam o takiej komodzie z ikei 6 szuflad 3x3 szuflady bardzo obszerne. tylko to układanie w niej mnie przeraża, i że nie będzie widać co jest na spodzie poukładane tylko to co na górze...chyba jednak rozejrzę się za szafą.....ech ale te komody takie ładne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LittleMee---to by było genialne rozwiązanie, może masz pomysł gdzie można taką dorwać??? a konkretnie czy ikea takie posiada? dziś patrzyłam ale nie widziałam takiego cuda....a byłoby idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób na zamówienie. Mnie robiła firma Komandor, mam i drzwiczki i takie małe szufladki (np. na bieliznę). Plusem jest to, że wybierasz sama kolor i możesz ją sama zaprojektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w komodzie nie mam poukladanych ubran na sobie, tylko sa obok siebie. wyglada to tak, ze widze grzbiety tego co mam, nie musze za kazdym razem wszystkiego wywalac (mam nadzieje ze wiesz o co chodzi). to ogromna oszczednosc miejsca, wszystko w kosteczke i na sztorc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ona jest bardzo dobrze zaprojektowana, jest swietna i piekna. wiem, ze niektorzy nie lubia takiego ascetycznego stylu, ale to jest bardzo uspokajajace, taki minimallizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×