Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

COTOKUWAJEST

będzieniebędzie....?

Polecane posty

Dziewczyny,mam pytanko. Mianowicie, uprawiałam sex kilka dni przed okresem,bez zabezpieczenia. Czy możliwe jest bym była w ciąży? Cały czas czekam na miesiączkę,powinna zacząć się jakieś 3 dni temu....a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrz na swoją stopkę
i uśmiechnij się do siebie na myśl o szczęśliwej rodzinie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc! Z tego co wiem to owulki moga sie przesunac i natwoim miejscu zrobilabym test ;) A wiec zrob test i dsj znac co wyszlo.... mam nadzieje ze ci eie udalo... oczywiscie jesli tego chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Oki to czekqm. ;) Co by nie wyszlo.... To dasz rade... Ja wlasnie sie staram to moj 14 cykl... i narazie nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o pierwsze dziecko starałam się 3 lata...:( Jak już się poddaliśmy,zaszłam w ciążę. Nie wiem czy jestem gotowa na drugie dziecko,dopiero się,że tak powiem ogarnęłam... To był nasz pierwszy sex po ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Uuuu... no to niezle.... ;) Slyszalam ze tak czesto.... pierwsze - ciezko a nastepne to boegusiem.... hop- siup i sa ;). My sie narazie staramy ale w grudniu do ginka dowiedziecsie co i jak..jakies badanka porobic... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Skowroneczekgb i co? Zrobilas tescik???? Ja juz tu czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zrobiłam. Uzgodniliśmy,że poczekamy do weekendu na miesiączkę,jeśli nadal się nie pojawi,zrobię test. Napewno dam znać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Kurcze.... no ok... poczekam ;) Trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialismy dziś na temat drugiego dziecka,mój jest za...:) Ja mam mieszane uczucia. Choć z drugiej strony mój synek miałby towarzystwo,nie byłby samotny....Zobaczymy. Byle do weekendu. Jeśli pojawi się okres dam znać.Pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Pewnie.ze dasz rade... jedno juz masz z drugim nie bedzie problemu ;) Trzeba sie cieszyc z tego co Bozia daje.... Zobacz jak dlugo musialas czekac na 1 a teraz hop siup ;) Tez bym chciala.... ach .... mam nadzieje ze w koncu i mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
Czesc! Ja juz tu czekam na odp. ;) Daj znac! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wynik negatywny. Cały czas zerkam jeszcze na test,może coś się zmieni....Hmmm,sama nie wiem czy jestem zadowolona ,czy zawiedziona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1985
No coz.... bynajmniej mozesz skupic sie na pierwszym dziecku .... ;) a o drugie bedzisz walczyc jak sama zdecydujesz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×