Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itan16

Sprawdzian skuteczności w walce z trądzikiem

Polecane posty

Nonacne to preparat wspomagający cerę trądzikową. Składniki produktu pomagają w eliminacji trądzika i zapobiegają jego nawrotowi. Regularne przyjmowanie suplementu prowadzi do pięknej i gładkiej cery. Produkt jest bardzo popularny wśród nastolatków oraz dorosłych, którzy również borykają się z problemem trądziku. http://nplink.net/wnMIqviW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala111111
Ja serdecznie polecam sól morską karnalitową. Kilka kryształków tej soli należy rozpuścić w szklance wody (najlepiej przegotowanej i letniej) i gotowy roztwór używać jak tonik . Tą sól najtaniej można kupić w grotach solnych firmy Solana lub na solnysklep.pl .To sprawdzona metoda w walce z trądzikiem . Nawet jak już nie macie tego problemu to warto stosować taki tonik solny , ponieważ skóra staje się gładka i aksamitna . Jest to całkowicie naturalny produkt więc można go stosować cały czas , a nasza skóra będzie wyglądać pięknie i młodo . Polecam serdecznie , naprawdę warto wypróbować :) efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam wielu, niestety za każdym razem było mniejsze lub większe rozczarowanie, czyli albo nie pomagał dany środek nie pomagał wcale, albo były zmiany na miesiąc, po czym pryszcze wybuchały jak gejzery w zdwojonej ilości. A rozwiązanie było proste i w zasięgu ręki. Pomógł po prostu IQface

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_tomasz
stan mojej cery polepszył się odkąd używam qcery. oczywiście nic nie działa od razu, musiałem zużyć kilka opakowań tego specyfiku... ale naprawdę warto, dla takich efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tych kosmetyków z eucerinu od trzech miesięcy. Żelu do mycia twarzy, kremu aktywnego na noc i kremu na dzień. Moja cera nieco się poprawiła ale naprawdę niewiele. Wciąż robią mi się ropne wypryski i mam zaskórniki. Najlepiej oceniam krem na noc, rano zawsze mam najładniejszą cerę. Krem na dzień nie specjalnie mi odpowiada, nie bardzo nadaje się pod makijaż. Sama już nie wiem co mam robić. Regularnie stosuję peelingi, maseczki, kremy i całą reszte i nie widać poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką skórę jak Twoja zdecydowanie polecałabym korzystanie z organicznego oleju kokosowego. Stosować go można jako krem do twarzy, nie dość, że zwalcza trądzik to jeszcze głęboko regeneruje skórę i wypłyca zmarszczki ;) polecam Ci ten bo sama używam od lat i nigdy nie miałam reakcji alergicznej bo jest naturalny http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się wypowiadałam w jakimś temacie o trądziku. Ale pozwoliłam sobie jeszcze tutaj podpowiedzieć. U mnie w rodzinie z tym problemem siostra poradziła sobie kremem Qcera. Trafiła zupełnie przypadkiem na ten krem. Ale wiem że jest bardzo zadowolona :-) A ciężko jej dogodzić :D Wygładził je skórę, wyrównał bardzo ładnie koloryt. Nie ma żadnych plam po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w domu stosuję peeling : fusy z kawy+oliwa z oliwek +miód ,świetnie wygładza skorę , nadaje jej ładny kolor , stosuję dwa razy w tygodniu , do tego od niedawna biorę tabletki na tradzik http://nplink.net/MIcLE8Cw który poleciła mi znajoma i teraz moja cera wyglada świetnie , dodam że mam cere mieszaną przy cerze wrażliwej lub bardzo lojotokowej trzeba uważac z peelingami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileczka99
Też stosowałam kiedyś Qcerę i jest naprawdę rewelacyjna :) Moja twarz w końcu wygląda normalnie, a nawet blizny są mniej widocznie. I ta cena, nie ma się do czego przyczepić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia31
ja moge w stu procentach polecic tabletki na bazie naturalnej http://www.dermi-suple.pl/ tez mam problem z zaskornikami ale stosuje tabletki i regularnie chodze na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki ktora robi mi jeszcze te zaskorniami kwasami i efekt jest naprawde zadawalajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkis
Na pewno aplikator na wypryski HB - pomaga, kwestia kilku dni dla pierwszych zmian, skóra powinna zacząć wyglądać normalnie, zdrowo, znikną zaczerwienienia. To wymaga systematycznego działania - będzie dobra pielęgnacja, to będą i efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia_1984
Kochane, postanowilam wejść na wszytskie fora odnośnie trądziku. Ja zmagałam się z trądzikiem od wielu lat. Jestem osobą, którą stać na przeróżne zabiegi i powiem Wam, że jedyne co mi pomogło i to w 100% to taki lek Izotek. Niby pogoniłabym Was do internetu do czytania o nim, ale mam wrażenie, że piszą o nim tylko Ci pechowcy albo jacyś panikarze, a ogólnie ten lek wyleczył mnie i 3 znane mi osoby z tego parszywego trądzika. Poszukajcie lekarza w okolicy, który zajmuje się terapią Izotekiem i nie wydawajcie już kasy na kremy , które i tak gucio Wam dadzą. Jak coś możecie pisać do mnie z pytaniami, z chęcią odpisze byleby uratować choć jedną biedną buźkę. W skrócie napiszę: terapia trwa 8-12 miesięcy, efekt widoczny po 5-6 miesiącach, wizyta u lekarza (Wrocław) 150zł leki na miesiąc 100zł. Efekt-100% wyleczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakuli
polecam preparaty z siarką, polska firma SOufre, wypuściła serię, która jest faktycznie skuteczna http://sklep.soufre.pl/pl/13-z-linii-siarkowej. Efekty sa widoczne dosyc szybko, a skóra sie nie przesusza, myslę, ze sa sensowne, a cena calkiem przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam iqface i jak najbardziej uważam, że pod względem walki z trądzikiem, to jest to środek bardzo skuteczny, może inaczej, 3 miesiące i po trądziku u mnie nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się sprawdziło po prostu używanie aplikatora na wypryski HB. Ogólnie walka z trądzikiem nie wymaga cudów, tylko zwracania uwagi na podstawy, bo to właśnie w taki sposób odzyskuje się normalnie wyglądającą cerę. Nie oczekujcie, że od razu będzie idealnie. Nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywajcie systematycznie aplikatora na wypryski HB - powinno to wyglądać dużo lepiej. U mnie to było minimum kilka tygodni, ale po tym czasie właśnie udało się wyeliminować wszystkie ślady. Powiedzmy, że cera zaczęła w końcu wyglądać ładnie i zdrowo, a właśnie takiego efektu się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crempika
Niestety kremy nie u wszystkich działają... przy poważniejszych problemach z trądzikiem niezbędna jest kuracja lekami lub zabiegi. Mnie uratował peeling pirogronowy - tu można więcej o nim poczytać: https://www.fenice.pl/index.php?view=treatment&id=35. Bardzo skuteczny i nie podrażnia skóry, przez co dzień po można spokojnie wyjść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inny organizm, inaczej reaguje. Dlatego nie polecam na własną rękę eksperymentów w kremami i maściami. Oczywiście doraźnie można się wspomagać tym co już znamy. Dużo też zależy od hormonów, diety itp. Dużą różnicę też widzę w sposobie pielęgnacji, zwłaszcza oczyszczania buzi. Od jakiegoś czasu używam szczoteczki do twarzy Braun Face i odkąd nie szoruję buzi rękami widzę poprawę. Mniej krostek, zaskórników i podrażnień. Naprawdę czysta buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda56
Oczywiście, że nie warto eksperymentować na własną rękę. U mnie akurat sprawdził się dopiero laser Aton. Ale każdy przypadek jest inny, jak sam ten wątek pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×