Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Jakie macie plany na dzisiaj?

Polecane posty

Mam wolne:D Posprzątałam, zjadłam, nastawiłam pranie i teraz piję kawkę przy kafe... a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwać jestem w złym stanie psychicznym, wyjątkowo moze to słońce i perspektywa jutrzejszego urlopu spędzonego na działce mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elloelloe
Ja muszę nadrobić niewielkie zaległości w pracy, co zajmie mi mniej niż godzinę. Poza tym wstawię zamarynowanego już wczoraj kurczaka, odkurzę, może zmyję podłogę i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaać spaaać
A ja jestemw pracy, spać mi sie chce potwornie mimo ze spalam te 7h! kawe wypiłam i nic, ta pogoda ponura mnie wykonczy psychicznie! ale piatek mam wolny :D i to mnie trzyma przy zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z OSL
ja spedze czas w pracy do 16.30. Jestem architektem i wlasnie pracuje nad biurowcem. pozniej zadzwonie do tatuska i bede sie jeszcze glowic wieczorem nad wyborem umywalki bo zaraz remontujemy lazienke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjjjaaaa
Jak tylko skończę tego posta to idę pod prysznic, później z juniorem na zakupy do kauflandu aby zdążyć zrobić obiadek dla męża (idzie na drugą zmianę). Nakarmić syna, posprzątać mieszakanie, w międzyczasie zrobić ze trzy prania, jak młody zaśnie ok 15 - ej popracować troszkę na kompie. Jak się obudzi to jeszcze spacerek i drobne zakupy, po drodze zahaczyć o pracę i skonsultować drobne poprawki. Następnie upichcić coś dla syna i jeszcze jedno pranie, praca na kompie ok 1 godz. Kąpiel syna, kolacja, prasowanie i zmiana całej pościeli. Na kolację dla męża upieczenie pizzy ew golonki, dla siebie browarek lub dwa i jest 23 więc czas na sen. sorki za chaotyczne pisanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-tka
wczoraj i dziś jeszcze też mam wolne, wstałam, zjadłam lekkie śniadanie bo na diecie jestem, teraz piję herbatę czerwona, przejrzę trochę net,ograne w pokoju, poprasują, później może poćwiczę na stepperze i poczytam coś, wyukąpię się i pójdę spać.. jutro już niestety pobódka o 04.30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam o 6.10 zrobiłam mojemu facetowi jedzonko do pracy. I od 6.45 leniuchuję razem z moją córeczką ( chyba ;)), która nieustannie domaga się zmiany pozycji i kopie mnie mocno, a to dopiero praktycznie 6 miesiąc ciąży. Na dodatek dzisiaj przeprowadzka, a na miejscu sprzątanie po remoncie a jutro wyjazd i podróż 4 godzinna pociągiem na "święta".... i tak to leci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik dnia :)
Wstałam o 6:45, obudziłam córke, dałam cycka potem córe na nocnik, potem ubrałam, spakowałam torbe z jedzeniem i wyprawiłam córke z Mężem do Niani. Sama od 7;10 mam czas zeby wyrobic sie do pracy do której sie wiecznie spozniam przez zamkniete tory albo wypadki na drogach ;) Teraz bede miała czas zeby zjesc sniadanie :) Praca do 16, potem szybko do domku bo po 17tej przyjedzie Mąż z córką i trzeba obiad zjeśc. potem Mąż bedzie naprawiał jakies drobne usterki w domu a ja zajme sie córką. O 20 - Na Wspólnej, potem kąpiel córki, kolacja i spanie przed 22 , a potem my z Mężem na zmiane w łazience i spac! O 22 lubimy juz byc w wyrku :) I tak wyglada od pon do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×