Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzien po terminie

Kiedy do szpitala

Polecane posty

Gość dzien po terminie

Ogolnie moja ciaza przebiegala bezproblemowo bez zadnych dolegliwosci, brzuszek maly. Chodzilam do takiego lekarza ktory jak dla mnie byl i zreszta dalej jest niekompetenty. Jednym slowem nie wiem nic, wzoruje sie tylko na tym co przeczytam gdzies tam w internecie, wiec moze sie troche podzielicie wiedza z kobieta totalnie niekumatą w temacie. O tuż to termin z OM mialam na wczoraj z USG nie mam pojecia- brak info, ile wod plodowych- brak info, przewidziana waga- brak info, ulozenie- brak info. Wiec pytanie kiedy mam sie wybrac do szpitala, wiem ze jak beda skurcze, krwawienie lub wody a co jesli juz jest po terminie, slyszalam ze to nie jest dobre dla dziecka, jak to kontrolowac czy wszystko jest z nim ok, czy mozna jakos przyspieszyc to oczekiwanie albo sie jakos dowiedziec ze to juz niedlugo? No nie wiem kompletnie nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien po terminie
nie no dzieki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotłomop
Kobieto, czemu lekarza nie zmieniłaś, lekarz powinien Ciebie o tym wszystkim informować. Jeśli jesteś po terminie, powinnaś być pod stałą kontrolą lekarza,który powie Ci,kiedy masz iść ewentualnie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien po terminie
bo nie moglam zmienic, lekarz jeden na wioske a dojezdzanie nie wchodzilo w gre, zreszta i tak nie bylo nigdzie miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi i lekarz, i w szpitalu powiedzieli że po 38 tc powinnam się co tydzień zgłaszać na ktg, a po terminie chodzi się chyba co dzień- dwa nawet. Idź do szpitala i powiedz w jakiej sprawie, nie odmówią, powinnaś na pewno już skontrolować czy wszystko ok, to nie jest normalne że ułożenia dziecka nie znasz, a jak zaczniesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień lekarza - dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłaś. Ja urodziłam córkę 4dni po terminie - lekarz powiedział, że skoro ciąża przebiega prawidłowo to nie ma co się spieszyć. Po prostu dostałam skurczy pewnego ranka i tyle. Na spokojnie pojechaliśmy do szpitala, a wieczorem tuliliśmy córeczkę :) Będzie dobrze, nie denerwuj się. Termin porodu jest orientacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
z całym szacunkiem ale wg mnie jesteś głupia i nieodpowiedzialna - a co jak dziecko jest pośladkowo albo owiniete pempowiną? jak waży za dużo i nie bedziesz w stanie go urodzić? mój był pośladkowo to już w 38tc miałam planowe cc zrobione - a ty czekasz jak na zbawienie na co? e szkoda ci nawet coś pisać - pewnie masz też przygotowaną sterte pieluch tetrowych i inne starodawne metody z tej twojej wiochy - biedne dziecko - jak niedajesz rady z ciążą i porządnym lekarzem to ciekawe jak dasz rady z płaczącym niemowlakiem, karmieniem, ubieraniem, kolkami, ulewaniami, przeziębieniami, ząbkowaniem, chorobami wszelkimi, szczepieniami, wstawaniem nocnym itd itp - jak dasz rady z opieką nad dzieckiem i zadbaniem o niego jak teraz niepotrafisz zadbać o siebie - i kolejna matka co lekarza ma dziadowskiego - prywatnie nie pójdzie bo pewnie szkoda kasy ale neta ma i płaci za niego - heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×