Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość andzia9306

załamana

Polecane posty

Gość andzia9306

Mam 24 lata, mój eks 28. Byliśmy ze sobą 3 lata z kawałkiem, nawet byliśmy zaręczeni ale od jakiegoś czasu między nami było bardzo źle. Moi znajomi i bliscy cały czas powtarzali mi że stac mnie na kogoś lepszego więc nie próbowałam niczego naprawiać a on tez z jakiś powodów się nie starał żeby było lepiej, czasami miałam wrażenie że przyjeżdza tylko po to żeby się przespać ze mną i to wszystko a w gruncie rzeczy mieszkaliśmy razem przez 3 lata. Zerwałam z nim kiedy przystawiał się do innej ale dalam mu szanse i czekalam na poprawe. Niewiele czesu pozniej on zerwał ze mną i zrobił mi wielką awanturę ze on się starał cały czas a ja wsystko zepsułam że zniszczylam mu zycie. Na poczatku obwinialam jego ale pozniej zrozumialam ze ja tez bylam winna. Przez 2 miesiące się spotykaliśmy teraz i zupelnie inaczej rozmawialismy ze soba. Poprosilam go o szanse bo caly czas go kocham i wierze w nas. On powiedzial ze czas pokaze ale wyznal mi ze tez mnie kocha. Teraz dowiedzialam sie ze wyznal milosc jakiejs 18-latce ktorej wogole nie zna a zrobil tojak kilka dni wczesniej powiedzial mi ze mnie kocha. Serce mi poraz drugi peklo. Kilka dni temu tez sie z nim spotkalam i spedzilismy cudowna noc. Teraz sobie mysle ze po prostu chcial mnie wykorzystac. z drugiej strony tlumacze sobie ze moze zartowal sobie z tamtej dziewczyny albo cos. Albo po prostu kocham go tak bardzo ze nie moge uwierzyc ze on mnie juz nie kocha. chcialabym umrzec a jesli to niemozliwe nie chcialabym juz nigdy sie zakochac. Najgorsze jest to ze nie mam wsparcia w rodzinie mam znajomych ktorzy sa dla mnie opiekunczy w takich sprawach ale jak mozna teraz zyc bez milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×