Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kunegunda1988

jakie rajstopy?

Polecane posty

Gość paulinka258
Bardzo dużo fajnych modeli jest w firmie Gabriella, dodatkowo są świetnej jakości, nie drą się już po pierwszym użyciu i są miłe w dotyku, a ceny chyba najbardziej atrakcyjne na rynku. Ja jestem ich fanką bo to firma z mojego miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czarnych rzeczy zakładam zwykle różnego typu szarości (teraz na szczęście jest ich mnóstwo). Ewentualnie jakiś inny, ale też ciemniejszy kolor (bordo, granat, ciemna zieleń). Te kolory też idealnie pasują do czarnego zwłaszcza teraz - zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosta39
Powiem Wam, że nosze w sumie bardzo rózne rajstopy. Wszystko zależy od tego jaka jest pora roku. Jaka jest pogoda. I od tego co mam na sobie. No może unikam rajstop w bardzo mocnych kolorach, ponieważ nie pasowałyby mi do ubrania. Ale w przyszłosci, kto wie.... Zwykle szukam promocji w sklepach. Sieciówki miewają o wiele lepsze ceny na rajstopy niż sklepy bieliźniarskie. Możecie zerknąc sobie chociażby do YUPS: https://yups.pl/rajstopy/rajstopy-kabaretki-czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą być i czarne cienkie (ja zawsze takie zakładam nawet do czarnych rzeczy) albo cieliste :) Do czarnego wszystkie będą pasowały. Najważniejsze, żebyś Ty dobrze się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotmama
a co myślicie o noszeniu rajstop wzorzystych: https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/rajstopy-wzorzyste/ Czy kobiecie która skończyła czterdziestkę pasują jeszcze takie rajstopy. Mnie się one raczej kojarzą z młodymi dziewczynami które lubią szaleć z modą.Chyba najbardziej by mi pasowały czarne rajstopy z dyskretnym wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×