Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DOTORYyy

urodzi dzis? jak to jest?

Polecane posty

Gość DOTORYyy

nie mam pojecia o porodzie naturalnym, szwagierka pierwsza ciaza wczoraj skierowana do szpitala, ktg skurcze obserwowali wczoraj rozwarcie 0,5 dzis rano rozwarcie 4cm skurcze miala w nocy. Podlaczyli ja do oxy i nic po 3 godzinach odlaczyli ja czemu? boli ja brzuch, ale skurczy nie ma jako takich porodowych. Ktos tak mial ze odlaczyli od kroplowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit z zusu
najprawdopodobniej miała robiony test oxy, żeby sprawdzić czy macica podejmie prace skurczową, wykonali test i odłączyli kroplówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTORYyy
nie to normalna kroplowka byla z oxy 3 godziny lezala, a ze nic specialnego sie nie dzieje to odlaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit z zusu
jeżeli po odłączeniu nie ma dalej skurczy lub wody nie odeszły to wraca na patologię i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTORYyy
aha tak to jest, no coz bedzie musiala poczekac jeszcze na dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTORYyy
a dlugo moze tak lezec ? 1 dzien pare dni jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit z zusu
ja urodziłam po pierwszym podłączeniu oxy, wody mi odeszły przed końcem testu, ale obok leżała dziewczyna która drugi albo trzeci dzień na kroplówce leciała... u mnie w szpitalu czekali do 14 doby po terminie( robiąc testy po drodze i stosując inne metody na wywołanie) potem podłączali do skutku, niektórym kobietom pomagało chodzenie po szpitalnych schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTORYyy
chyba urodzi ma skurcze co 2 min, ale to od tesciowej wiem nie ma sil pisac teraz nie wiem jak z ctymetrami ale chyba dzis zostane ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×