Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja tylko

Boję się...

Polecane posty

Gość to ja tylko

Drogie mamy! Mamy 14-miesięczną córkę, wynajmujemy mieszkanie za ponad 700zł, a mąż pracuje w delegacji i przyjeżdża tylko na weekendy. A ja się boję, że jestem w ciąży. Miałam w ostatnich dniach dostać @, ale się nie pojawiła :( Do tego mierzyłam przed chwilą temperaturę ciała i mam 37 stopni. Nie wiem czy to norma, bo nigdy nie mierzyłam. Boję się, że nie podołamy finansowo, że nie dam tu sama tygodniu rady i tego, że nie mamy swojego kąta, ale wynajmowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Chyba nie miałabym sumienia... Poza tym mąż by mi nie pozwolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
droga mamo, ja bylam w podobnej sytuacji , tyle,że zaszlam w ciaze kiedy moje pierwsze dziecko mialo 6 mc. Tez bardzo sie balam, tez wynajmowalismy mieszkanie, bylam praktycznie sama ze wszystkim n aglowie, maz pracowal od rana do wieczora. Bylo ciezko ale dalismy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredoOotka
nie martw sie pouklada sie jakos my tez mamy 10 mies syna obecniej jestem w 27 tyg ciazy rowniez wynajmujemy mieszkanie placimy za nie 720 zł i tak samo jak u ciebie pracuje na wyjazdach jest tylko na weekendy w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Jeszcze jak sobie wyobrażę te komentarze wszystkich, że nam się drugiego zachciało, jak nawet nie mamy swojego kąta, to mi się odechciewa ;{ Dodam jeszcze, że co chwila latam sikać. Wiem, że głupie pytanie, ale myślicie, że to ciąża? Ostatnio od razu czułam, że jestem i teraz też mam dziwne przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
I jak sobie radzicie? Ja nie wyobrażam sobie, gdy będę z wielkim brzuchem musiała np. stachać wózek dla małej z 1 piętra czy nosić ją, jak waży 12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
a czemu nie zrobisz testu? tzn wiem,ze sie obawiasz,ze sie okaze ze to ciaza, ale wczesniej czy pozniej bedziesz musiala zrobic test i sie dowiesz. Mnie tez nie ominely przykre komentarze rodziny i znajomych, ale w koncu sie wkurzylam i powiedzialam,ze to nie oni beda sobie musieli radzic tylko ja wiec nie zycze sobie żadnych komentarzy i sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to usun
Jak nie masz sumienia usunac to bierzcie odpowiedzialnosc na siebie. Bez zebractwa po necie pozniej. Trudno, niech maz pracuje wiecej. Najwyzej bedzie sypial po 4 godziny na dobe. Cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
nie powiem,że było lekko w ciazy i po porodzie,bo nie było. Dźwigalam wozek, zakupy, moje dziecko zaczynalo chodzic kiedy bylam w 7 mc ciazy itd itd ale to naprawde nie koniec swiata, co cie nie zabije to cie wzmocni... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Dopiero mnie dziś naszło, że to już za długo bez @, a mała śpi, więc po południu pójdę do apteki. Tylko się zastanawiam czy wytrzymam do rana ze zrobieniem go. Co prawda ostatnio test robiłam wieczorem i wyszedł, ale podobno rano najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexxis
w zasadzie to Wam współczuje. Taki maluch przy boku i już w ciąży znowu? ciąża wymaga leżenie, odpoczywania, dbania o siebie a z malusieńkim dzieckiem się nie da. Po porodzie macie na głowie dwoje niemowlaków. Absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Ale za kilka lat będziecie mieć lepiej od innych mam, bo dzieci odchowane, będą się ze soba bawiły bo mała róznica itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
jak juz jestes po terminie @ to mozesz spokojnie zrobic po poludniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredoOotka
tez tacham wozek z 1 pietra ;) i jeszcze mam pieska tak ze dodatkowe obciazenie , ale nie jest zle bardziej sie martwie jak bede tachac wozek dla dwojki i dwojke dzieci ;) no ale jakos trzeba sobie poradzic ;) nie przejmuj sie chamskimi komentarzami bo nie ma czym ... A swojego mieszkania jeszcze sie dorobicie ;) tak ze nie martw sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kailla21
zrób test i daj znać jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Do "to usuń": Mąż pracuje od 7 do 16,17 na budowie. Zarabia koło 4 tys. myślę, że to nie mało na polskie realia. Czasem coś na lewo dorobi. Ja w ciąży również miałabym dochód, bo wychowawczego nie dostaję, ale chorobowe z ZUS każdemu się należy. Boję się, że to wszystko jednak mało przy dwójce i że ja sobie nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
to normalne,ze sie martwisz,ale macie wiecej niz nie jedna rodzina z dwojka dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Dobra kobietki, odezwę się pewnie wieczorem jak niunia pójdzie znów spać, a tymczasem idę po test i dam znać jaki wyszedł... P.S. Dziękuję za pocieszenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredoOotka
jak maz zarabia 4 tys i jeszcze dorabia na boku to czym ty sie martwisz przy jego zarobkach placicie grosze za mieszkanie ;) dacie rade spokojnie moj zarabia mniej od twojego i zyjemy bardzo dobrze bez zadnyh oszczednosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz moge powiedziec hmm
czekam na wynik testu, koniecznie napisz ile kresek zobaczylas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Jestem z powrotem. Jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
hey smile mam troche nie na temat a wiec chcialambym sie spytac czy lbyliscie w ciazy? ja mam 18 lat wiem ze to za wczesnie ale kilka dni temu 4 dni zgodzilam sie na moment zblizenia z moim chlopakiem i mialammiec okres jakos 2 dni temu jestem cala zdenerwowana oczywiscie bylo zabezpieczenie ale gumka ale nie pekla to chwile trwalo doslownie chyba 1 min czy mniej nic nie wylecialo nic.. mam obawy jestem w stresie duzym mam sporo nauki i martwie sie tez nauka teraz tez tym otatnio zauwazylam ze mam cos szarego na sutkach moze to siara ;( bardzo sie boje ciagle o tym mysle brzuch mnie boli z zdenerwowania prosze pomozcie wiem ze to piwo swoje trzeba wypic ale czy mieliscie albo uwazacie czy mozga byc juz takie odjawy juz w pierwszych dniach ciazy czy to za wczesnie czy ja juz panikuje do reszty nie wiedzialam gdzie sie zalogowac ale przez ten stres to jak sie rejestruje i mam sie zalogowac na ta sama strone by cos napisac jak wam odrazu robie bledy i nie umiem sie zalogowac a tu sie jakos mi sie udalo prosze pomozcie czy ja juz panikuje co mi jest moze to urojenia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
nie bo sie boje jeszcze..:( a cos o tym swiadczy ze moge byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz skoro okres ci sie spoznia zawsze mialas regularne cykle, masz powody do obaw - niezabezpieczane stosunki to na co czekasz, rob test bo zwariujesz w tym stresie! jezeli jestes w ciazy test powinien pokazac 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
ja pisalam ze sie zabezpieczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Jest tu któraś z moich poprzednich rozmówczyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
ehh chyba nie.. jak widze:) ale przepraszam ze przerwe mozesz mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja moge sie domyslac co czujesz bo ja krotko po porodzie karmiac piersia i zabezpieczajac sie wmowilam sobie ciaze, testu balam sie jak ognia, poszlam do gina a on przy badaniu mowi musze zrobic usg bo cos mi tu nie pasuje... w drodze do gabinetu usg zemdlalam bo juz myslalam ze ciaza... okazalo sie ze to cos innego i jak mnie ocucili na usg nie bylo zadnego serduszka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parvenia
Dasz radę! kkobity są silne. A byłby z tego wielki pozytyw - mała różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×