Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja tylko

Boję się...

Polecane posty

Gość to ja tylko
Jeżeli o mnie chodzi, to ja test zrobiłam dziś po południu. Wyszedł negatywny. Ale @ wciąż brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
tak ale takie objawy jak nie wiem cos na brodawce szarego straszne objawy przed ciaza brak okresu moga spowodowac ze jestem w ciazy ? mam mocne zdenerwowanie przez kilka dni tylko o tym mysle jak wspomnialam mam tez duzo nauki testu sie boje robic ale musze co moze powodowac brak okresu ? wiem ze zdenerwowania czasem odstawienie lekow na rozne choroby mam wole guzowate przestalam brac tabletki moze od tego? stres itd wiesz 1 raz to byl i teraz mam powaznego stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
a macie jakies sposoby na rozluznienie naprawde ja nie wiem moze tez od stresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parvenia
na rozluxnienie najlepszy jest wysiłek fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
justix, a możesz mi nie rozpieprzać topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zrob p prostu test, wyjdzie negatyw i stres odejdzie bo bedziesz miala mniej wiecej pewnosc ze nie jestes w ciazy i ze to np od zmiany trybu zycia, odstawienia lekarstw, dieta wyjazdy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
a wy byliscie w ciazy ? przepraszam nie wiem co pisaliscie wczesniej... widze po opisie bajkowej mamy ze tak to moze mi powie czy np juz w 1 tyg cos odczuwala jakies dolegliwosci czy cos a takie szare na brodawce moze byc siara? w 1 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
przepraszam ''to tylko ja'' ale jestem zdesperowana ze nie wiedzialam gdzie pisac :( dalam osoby temay POMOCY niechciala ciaza? ale nikt nie odpisywal napisalam tu bo widze ze cos jest jakas konferencja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle narzeczona
Przede wszystkim do kobiet należy zwracać się "byłyście", a nie "byliście"... weź się może już lepiej do tej nauki, co? A seks zostaw dorosłym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle narzeczona
I "konfrontacja", a nie "konferencja", ahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siara w 1 tygodniu? czy ty juz całkiem zwariowałaś ja miałam dostać okres 18 sierpnia, zawsze mam regularne cykle i 2 dni mi się spóźniał co było nienormalne bo ja z zegarkiem w ręku moge obliczyc kiedy będzie, kupilam test w aptece i po prostu zrobiłam, wyszły 2 grube krechy, 21 sierpnia dowiedziałam się, że jestem w ciąży, kilka dni po tym zaczęły mnie bardzo boleć piersi i przyszły mega mdłości ktore trwały do 4 miesiąca ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
jakbys byla w takim stanie jak ja to bys nie pamietala o jezyku pl jestem dyslektykiem.. wiesz dziekuje za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
widze ze niektorym przeszkadzam i proponuje wejsc na temat pomocy niechciana ciaza ... jesli ktos chce jeszcze kontynuowac rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle narzeczona
Jasne.... dzisiaj każdy głąb tłumaczy się dysleksją :D Pewnie z biologii też miałaś pałę, skoro takie bzdury wypisujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
mam nadzieje ze bd negatywny;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justix
zobaczymy.. widze ze przerwalam temat.. moze jeszcze sie zobaczymy ;] paa dziekuje za rady i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle narzeczona wiesz co znaczy konferencja a konfrontacja? wiec justix chciala napisac konferencja, i o to jej chodzilo jezeli wiesz co to znaczy wyrazila sie poprawnie, a ty przestan sie doszukiwac niewiadomo czego, troche wiecej kultury autorko, nawet jezeli jestes w ciazy, to na pewno dacie rade, maz ma prace, zarabia i dorabia, tym bardziej ze macie juz jedno dziecko wiec napewno masz po nim ubranka i inne akcesoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe zawsze będzie nagonka na ortografię i inne rzeczy, bo tu są zawsze najmadrzejsze kobiety po niewiadomo jakich studiach i uważają się za nie wiadomo kogo ,a te mamy co studiują życie, co muszą kombinowac co do granka włożyc to już margines, patologia i dno... dziewczyny same wiecie jak jest, z reguły się przechwalacie czymś czego nigdy nie miałyście i możliwe że nigdy nie będziecie miały, wiec po co tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms Pan
Ja może nie powinienem tu pisać ale osoby które czepiają się o byle co to powinny się zastanowić co robią bo ktoś kto tu pisze ma wyraźny problem aby się poradzić i nawet jeżeli przekręci jakieś słowo każdy może się domysleć o co chodziło żyjemy w XXI wieku i każdy ma prawo do błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee..tam...
ja podejrzewam, że dziewuszce nie chodziło ani o konferencję ani konfrontację, ale o zwykłą konwersację ;). Dodam tylko, że ten sam post umieściła chyba na wszystkich możliwych topikach - więc nieźle się bawi prowokując lub jest rzeczywiście w desperacji :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
ja mam 27 lat i dwie coreczki, starsza 15mies mlodsza 2,5 mies,mieszkam w uk, mieszkanie wynajmujemy,jestem sama jak palec bo moj pracuje od 7 do 7 jest ciezko,jak sie dowiedzialam o drugiej ciazy to bylo 6 mies po cc (i karmilam piersia) to modlilam sie zeby to nie byla prawda i myslalam o usunieciu,powiedzialam sobie ze jesli ta ciaza nie przekrczy 5 tyg to usune ale na szczescie bylo juz dalej bo ok 8tyg, pisze na szczescie bo choc mi jest bardzo ciezko to ciesze sie ze niunia jest z nami kocham ja nad zycie i nie wyobrazam sobie zeby jej braklo,wiem co myslisz doskonale zdaje sobie sprawde my nadal wynajmujemy mieszkanie ledwo koniec z koncem da sie zwiazac ale i tak sie ciesze ze nie usunelam trzymam kciuki i glowa do gory ulozy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
No ale w UK zawsze większe zarobki:( i co innego, jak mąż nawet na tę 19 wraca, a co innego, jak dopiero w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe suxxx
pocieszaj sie ze ci bajzlu w chalupie w ciagu tygodnia nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co autorko??
kichaj tych najeżdżających, zawsze znajdzie sie ktos nieżyczliwy. Powiedz, zrobiłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaGordżina
i co dziewczyno, zrobilas ten test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko
Pisałam już wcześniej, że zrobiłam, tylko ta justix rozwaliła mi wątek. No i dzisiaj wreszcie dotarła @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×