Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeteriowaaa*

Pierwsze dziecko a partner?

Polecane posty

Gość Kafeteriowaaa*

Jestem w ciąży, w marcu rodzę będę miała 20 lat, jestem z partnerem ponad 2 lata, znamy się już 5.Mieszkamy razem i pracujemy na naszą wspólną przyszłość, on bardzo się cieszy z tego, że zostanie tatą. Jak myślicie przetrwa to co jest między nami?? Boję się, że on ucieknie ode mnie bo przerośnie go wychowywanie dziecka, dodam, że jesteśmy rówieśnikami. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola57321
Zaprowadz go na zajęcia do szkoły rodzenia, tam położna Wam wytłumaczy, jak wygląda opieka nad noworodkiem, "przećwiczy" tatę z zakładaniu pampersa itd. , wytłumaczy jak wygląda sex po porodzie. W wielu związkach po urodzeniu dziecka pojawia się mały kryzys, ponieważ niemowlę wymaga uwagi 24 godz na dobę, a mężczyzna czasem tego nie wytrzymuje, nie jest na to przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz go? ufasz mu? to nie masz sie o co martwic! ja jestem z partnerem 1,5 roku., oboje mamy 20 lat, w listopadzie spodziewamy sie dziecka. Juz teraz wiem ze bardzo je kocha:) wiadomo ze sa obawy, bo w koncu to 1 dziecko, ale na pewno po narodzinach wszelkie watpliwosci zostana roozwiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriowaaa*
Kocham go bardzo i ufam mu. Wiem, że będzie dobrym tatą i widzę, że bardzo się stara, żeby już teraz niczego mi nie brakowało. Jak tylko maluch zaczyna kopać on od razu kładzie swoją rękę i przytula się do brzucha (czasem nawet mówi po cichu "Kocham Cię" do brzuszka tak, żebym nie słyszała). Martwi mnie tylko to, bo on jest jeszcze młody i nie planowaliśmy teraz dziecka i boję się najzwyczajniej w świecie, że może się poddać, ale mam nadzieję z niuńką, że nas nie zostawi ;) Widzę też młodą mamusią jesteś, życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×