Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karo87

Zespół Amaris z Rudnika nad Sanem

Polecane posty

Gość karo87

Witam! Poszukuję informacji na temat zespołu z Rudnika " Amaris" Jeżeli ktokolwiek zna lub coś słyszał o tym zespole to proszę o info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka188
Byłam na weselu jak oni grali we wrześniu prawie cały czas byłam na parkiecie jak oni grali,mają bardzo zróżnicowany materiał,dla każdego znajdzie się fajny utwór,grają naprawdę na żywo,polecam ich bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibi123
Do karo87 I jak przetestowałaś może ten zespół lub masz na ich temat jakieś nowe informacje? Mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądasz albo znajdzie się chociaż jakaś jeszcze dobra dusza co się wypowie :) Ewentualnie jakie polecacie inne zespóły 5 os z perkusją, wokalem damskim i męskim i profesjonalinym podejściem do prowadzeniem imprezy :) Proszę tylko bez komentarzy poszukaj w google. Wiem jak to zrobić, ale pytam Was czyli byłych klientów lub gości weselnych :) No! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego zespołu nie polecam, graja prosto, zwyczajnie,przeciętnie bez rewelacji, W okolicy sa inne bardziej doswiadczone zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.:"Ja tego zespołu nie polecam, graja prosto, zwyczajnie,przeciętnie bez rewelacji, W okolicy sa inne bardziej doswiadczone zespoły. " i to są słowa właśnie konkurencyjnego zawistnego zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojmir
Nie polecam zespolu Amaris, brak jakiejkolwiek organizacji w zespole. Wszyscy zawierają umowy a nie wiedzą czy dany termin jest wolny. Potwierdziły mi 3 osoby że umowa bedzie zawarta. Po wyslaniu swoich danych kontakt mailowy ucichl, po interwencji telefonicznej umowa miala byc wyslana nastepnego dnia, czekalem prawie 3 tygodnie, az w koncu po kilku moich mailach raczyli odpisac ze nie da rady. Kpina i zenada, czlowiek 3 tygodnie czekal a mogl wybrac innych ktorzy tez byli fantastycznie, ale jak wiadomo przez 3 tygodnie wiele sie zmienia u zespolow. Brak zgrania, dla mnie ciezko zaufac komus takiemu, bo na miesiac przed weselem dowiecie sie ze niestety ale Oni musza wystawic kogos innego, bo dziwnym trafem na dany dzien jest juz podpisana inna umowa. Z tego co sie dowiedzialem nie bylo to jednorazowy przypadek, takze forumowicze uwazajcie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są bardzo przeciętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym zespołem z województwa podkarpackiego jest Zespół muzyczny J.A.B.A.D.U :) Super sprawdzili się u mnie na weselu u czerwcu 2015! Zabawa była rewelacyjna! Znalazłam ich na www.oprawa.gdziewesele.pl/podkarpackie/Zespol-DJ/ :) Zerknijcie sobie może znajdziecie jakiś dobry zespół na wesele! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABM
W końcu ja przetestowałam! :-))) Zdecydowaliśmy się na ten zespół i jesteśmy bardzo zadowoleni. Naszym gościom też się podobało. Cały czas było pełno na parkiecie. Skocznie, wesoło i dobre brzmienie. A na większości filmu widać jak ludzie śpiewają razem z zespołem ;-) Jak dla mnie rewelacja. Wybrałabym ten zespół jeszcze raz bez zastanowienia. Wesele 18.07.2015, Ulanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×