Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
no u mnie cieplo slonko swieci fajnie na rowerku u kolezanki bylam zawsze inaczej dzionek mija pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz tak nie do końca świątecznie... Robię inwentaryzację szafek z ciuchami, bo mam wszystko porozsiewane w różnych miejscach (jeszcze nie dorobiliśmy się porządnych szaf w domu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez pozdrawiam.Rachela ja niby mam szafy w domu ale mozesz sprzatac,zanosic na swoje miejsce a po tyg i tak znajdziesz w innym.Z tymi moimi dziewczynami to masakra.za duzo rzeczy maja,za duzo wspolnych i tak to pozniej jest.Nie wspomne juz o szafie na buty..brr tam to juz w ogole .Tak to jest z dorastajacymi pannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja tu na obczyznie tez tak nie do konca biore sie troszke za sprzatanko zeby jutro rano miec malo roboty od 11 jutro wolny dzionek jedziemy z kolezanka do miasta na zakupki moze troche kasy wydac i chumorek sobie poprawic .....hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie nie mieszkam ale jestem tu w tej chwili w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka my wylatujemy na Teneryfe z Dsseldorfu. Och jak wspaniale jestw donku z ukochanym mezem na wygodnej sofie. Co prawda leje za oknem ale mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no vzytalam wlasnie ze lecisz z tad ......oj jak ci dobrze tez bym chciala byc z mezem w domku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy się chyba szybciej w Szkopolandii spotkacie niż my w Polsce:) Biest no a co z tą Twoją @ jest czy nie ma???? No i oczywiście super wakacje Wam się zapowiadają, udanego urlopu. U nas niby słonecznie ale trochę chłodno jeszcze, dzień całkiem świąteczny, po obiedzie kawka u rodziców a po południu kawka na działce ze znajomymi, całkiem bezalkoholowo i bez grila, za to plantacja truskawek porządnie przerzedzona......:):):)u nas truskawki na folii rosną także są czyściutkie i można prosto z krzaka zajadać:) Pozdrawiam a jutro dalszy ciąg wolnego huurrrra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka od niechcenia, brzuch boli. Ja sie wlasnie tak zastanawiam, ze podsunelas mi wcale nieglupi pomyls. Moze powinnysmy zaarganizowac sobie babski wieczor. Nas tu pare jest z De. Jestesmy tyle czasu wirtualnie z soba juz na topiku , ze wspaniale byloby was poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cos sie we mnie pokickalo na starosc , bo wyglada ,ze mi sie @ zaczyna - 4 dni za wczesniej , no w kazdym razie z biegu po " puchar ciazowego brzucha" odpadlam w tym miesiacu przed czasem :( Magdalenka a dlugo tu zostajesz , bo to do mnie niedaleko , wiec jak mowi Karmi - to i spotkac na kawke by sie mozna bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wnioskuję z tego , że odkąd mnie znacie , to Wam sie @ poprzestawiały..:( przepraszam..nie chciałam :( a byłyście takie poukładane..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gdzie sie Tessa podziewa i Stefania, a Kasia to już w ogóle nie zagląda. Moncheri no to Zonk na całego no i co to ma znaczyć? Za niski progesteron czy wczesna owulacja?Jesli to naprawdę @ no to współczuje i chciałabym Cię pocieszyć tylko cholera jak???? ja osobiście na swoją psychikę to zdecydowanie wolę @ przed terminem niż 1 lub 2 dni po terminie, ale tak z fizycznego punktu widzenia to wczesna @ to raczej chyba niezbyt dobrze. Ale w sumie jakie to znaczenie :( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie z tego powodu doŁa załapałam.. kiedy pracowałam w "babińcu" to wszystkim kobietom zrównał się okres, naprawdę, nie żartuje!!! słyszałyście o tym , to ponoć działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stefi , ja po prostu skonczylam 40 - ci , a jak mowi moj maz : po czterdziestce to juz tylko choroby i zmartwienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś Stefania ja jak najbardziej zgadzam się, że istnieje synchronizacja cyklów u kobiet razem przebywającym , mam na to dowód w domu, moja córka miesiączkuje jeszcze niezbyt regularnie, a i tak od kilku miesięcy mamy razem @, M wtedy nie wyrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - owu byla - jak Bog przykazal - o czasie - ale ostatnio bardzo duzo ciezkiej pracy mialam i stresu , no i to 2 miesiac po bio- chemi , prawdopodobnie pierwszy po tej stronie jajnikowej , bo u mnie zawsze stronami na zmiane , wiec troche moze sie pochrzanic . Ja wlasnie jestem na etapie myslenia , ze ostatnia ciaza w zyciu , to wlasnie mi sie zdazyla- do nastepnej nie dociagne , bo co 15 lat wypada :( No Karmi mnie te modlitwy na razie nie pomogly , moze komu innemu :( Kurde , kurde - starosc , nie radosc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOncheri ja rok temu obchodziłam swoją czterdziestkę i było mi wtedy bardzo smutno i miałam doła, a lada dzień będę miała 41 i teraz już jakoś lepiej do tego podchodzę, gdyby nie moja chęć posiadania dziecka to wcale bym się nie przejmowała tą głupią czterdziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio a co ja pojechałam, nie czaje??? Moncheri mi też moje modlitwy raczej nie pomogły, niestety objawy @ już są jak co miesiąc. Po prostu życie to nie bajka niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..a ja się godzę z tym że nie wszyscy muszą mieć dzieci..można czerpać garściami z życia , po prostu żyć, żyć , żyć...!!! EGOISTYCZNIE WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE - ŻYĆ...:( dooopa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi tak się jakoś zestresowałam że na mnie krzyczysz że tu mnie nie ma.. ale ja jestem, czytam i czasem pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , co tu sie czarowac bedziemy - oglaszam na topiku czarny dzien 40 + , bo jednak w ciaze to se mozna w mlodosci zachodzic , zaraz robie przerwe i ide cos stosownego , w szafie , do trumny wyszukac - no trzeba by odprasowac , by w razie czego .... , bo brzuch to juz tylko ze spuchlinywodnej po utopieniu zdazyc sie moze !!! A niech mnie jutro ochrzaniom , ale dzis powoli do dna dobijam :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki - a dzis swiateczny czwarteczek , wiec wypijmy - z rozpaczy !!! Stefi a gdybys tak jednak to ivf , bo ja w dooopie , mam teraz wiecej dlugow niz 3 miesiace temu n wiec chocbym chciala , to zapomniec moge !!! Ale obawiam sie , ze jeszcze rok bezowocnych staran i babcie za drobne sprzedam , zeby uzbierac , jerzu , coraz mniej optymizmu we mnie :( Jest tu jakas optymistka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri , ja żeby nie zwariować staram się EGOISTYCZNIE życie za bary brać i udowodnić sobie że jest mi z tym dobrze...że tego właśnie chciałam..bo taka jest prawda, będę mamą w przyszłym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Stefi no to stresuj się stresuj bo kilka wpisów Cię nie było...... No to masz niezły pomysł..... egoistycznie powiadasz..........wiesz co pomyślę o tym na pewno ale jak skończę 45. Póki co trochę jeszcze popróbuje i Tobie też radzę:) Moncheri ja już doła załapałam wczoraj jak mnie brzuch zaczął ćmić, a dzisiaj już się pogodziłam, że znowu lipa, może chociaż po tych modlitwach łatwiej mi będzie porażki znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×