Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Zwykle mam regularne cykle 28-29 dni, ale czasem (bardzo rzadko) zdarzają się odchylenia 2-3 dni, dlatego się nie nakręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie boje sie laparoskopii jedna juz kiedys malam tylko strasznie dzialaja na mnie wszelkiego rodzaju znieczulenia i narkozy poprostu flaki sobie wyprowam potem...................masakra......ja mam dostac 11 od dwoch dni bol piersi jak nigdy wczoraj jajniki mnie rwaly tez dziwne bo odkad biore bromergon te objawy sa mi obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magdalenko! Stefi, ja w niewłaściwym czasie zaplanowałam urlop... Ale w styczniu trudno było przwidzieć. Zaraz po przyjeździe powinnam dostać @ :( Jak co roku na wczasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Stefania na nic sie nie nastawiam nie chce tyle sie juz naplakalam przez te ostatnie miesiace ze juz nie widze sensu i czasem mam sama do siebie pretensje ze tak pozno poszlam sie leczyc........jak szlam na hsg bylam nastawiona na najgorsze jakos to wewnetrznie czulam i tak tez wyszlo ...............ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo witaj w Klubie! Ja też w dniu wyjazdu na wczasy mam dostać@, superowo. A lecę na tydzień. Dlatego jak zawsze męczyły mnie i dręczyły myśli o krótkich cyklach teraz się o nie modlę. Wtedy będzie git .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko:) pocieszę Cię, że na naszym topiku dziewczyny w twoim przedziale wiekowym 35 - 37 tylko co się pojawiają i zaraz Mega wiadomość nam przekazują. Także głowa do góry, dobrze ,że się ujawniłaś i przyłączyłaś do Super grupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgdalenka ja lubie narkoze heheh. Ja laparo przeszlam dosc ciezko-pierwsze 2 dni mialam mocne poopercyjne bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko pretensji do siebie o nic nie miej, żadna z nas nigdy nie przypuszczała że może mieć problem z zajściem w ciążę. jesteś dużo młodsza ode mnie więc masz dużo większe szanse. MYŚL POZYTYWNIE, chociaż wiem jakie to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z moimi cyklami (przedział od 26 do 46 ) to mogę tylko planować wczasy super last minute ( dziś oferta , jutro wylot :D ) żeby mieć pewność że @ nie będzie mi nastroju psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja- zadna z nas nie mylala ze bedzie miec takie problemy. Gdy w wieku 19 laz zaczelam sie starac o dziecko myslalam ze bedzie latwo. Nie no ja nawet sekunde nie pomylslam ze jakiedys po 10 latach nadal nie bede mogla miec dzieci. Ja bylam troche na zakupach- w sumie mam nowa mini zolta sukienke, koszule , pink pizamke, rozowy kwiat do wlosow i biale spodnie. Teraz tylko rozowe bikini i lecimy. Rachzelka to ym soboie pomachamy z Portugali i Teneryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc na zabieg laparoskopii również przeczuwałam najgorsze, no i obudziłam się po laparotomii..ale za to b. dobrze - o ile w ogóle można tak powiedzieć - czułam się po operacji, nawet wywalili mnie ze szpitala dzień wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialm laparoskopie robiona 13 w piatek. Ja mialam zle przeczucie z zalorzenia. Po obudzeniu sie pierwsze co uslyszalam to zle widomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, właśnie też tak sobie Biest wyobraziłam :D A ja jeszcze nie zrobiłam żadnych zakupów na wyjazd... Może nie zaszaleję aż tak, ale też coś muszę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 witaj :) Stefanio możesz ze mną pisać jeśli chcesz heheh ja też nigdzie nie wyjeżdżam :) Która mam gg ??? jak coś piszcie na mejla oki :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienke kupilam na 17ego na romanytczny spacer po plazy w nasza 1 rocznice slubu. Juz sie nie moge dpczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Rzeczywiście, ucichło troszkę na naszym topiku, ale pewnie to wina weekendu i przedurlopowego rozleniwienia ;-) Ja zdążyłam przez ten czas poinformować rodzinkę o radosnej nowinie, wszyscy szczęśliwi, mama aż spać nie mogła potem ;-) Poza tym ciąglę mnie mdli, ale miałyście rację, odpowiednie nastawienie do tematu czyni cuda :-) Jestem też ciągle śpiąca - wczoraj po powrocie z pracy walnęłam się jak długa i spałam do kolacji... Wczoraj za to dowiedziałam się, że moja znajoma, 4 lata starsza (39), zatwardziała samotniczka, bierze pospieszny ślub bo... "wpadła"!!! :-D Tu się człowiek nagimnastykował, załamywał, że zajść w ciążę nie może a ona... Jak widać, nie tylko małolatom się takie przygody zdarzają, więc uszy do góry dziewczynki!!! 🌼 🌼 🌼 Witam wszystkie nowe koleżanki i moooocno ściskam te dawne 😘 Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUE 🖐️ nie dziwię się Twojej mamie że spać nie mogla, i teraz pewnie myśli że wolałaby mieć Ciebie blisko. Odwiedzą Was rodzice w najbliższym czasie ??? Ty do samolotu przez parę miesięcy nie wsiądziesz, co ??? ŚCISKAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi 🌼 Moja mama pewnie by chciała nas odwiedzić, ale wiem, że byłoby to dla niej wielkim wyzwaniem (nigdy nie podróżowała). Mama M też nosi się z zamiarem wizyty, więc kto wie, może obie zrobią nam "nalot" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teść też się ucieszył :-D Może właśnie dlatego, że zastrzeżenie numer jeden względem mnie przestało być aktualne ;-) Rachelko, masz rację, miałam już bilet do Polski, ale w takiej sytuacji nie wiem... Zobaczymy, jak się będę czuła i co doktor mi powie. Jakby co to przebukuję na inny termin. A Ty już pewnie myślami na urlopie :-) A zamrażarka pewnie pęka w szwach od zapasów :-D Stefi, a Ty zaplanowałaś już urlop? :-) Być może pisałaś o tym, ale nie było mnie 3 dni i jakoś mi umknęło.... Biest, a powtarzałaś test po tamtym ostatnim razie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dzieki dziewczyny za wszystkie slowa pocieszenia nie wiem czemu tak negatywnie podchodze moze to sie jakos podswiadomie czuje????? ehhhh szkoda gadac wiecie z moim mezem (jak to z facetem) nie zawsze da sie o wszystkim pogadac ciesze sie ze napisalam tutaj chociaz jestem tez na innych tematach ale tam sa duzo mlodsze dziewczyny a my juz troszke dojrzalsze wiec moze jakos latwiej sie dogadac tym bardziej tez ze teraz jak jestem w pracy za bardzo z kim nie pogadam a tym bardziej juz o takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, na razie zero przygotowań i zapasów... Wręcz odwrotnie - lodówka pusta ;) Co do latania chyba nie ma przeciwskazań, ale ja broń Boże nie wypowiadam się w tej kwestii, bo sie nie znam. Wiem tylko, że koleżanki latały, i o w zaawansowanej ciąży (chyba do 8 m-ca można). Szwagierka jeszcze w 6-tym miesiacu w delegacje do Londynu latała, a koleżnka w 7 m-cu przyleciała z Gwinei, żeby urodzić w Polsce (koleżanka po 40-tce ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
masz pytanie poniewaz temat jest baaaaaaaaaardzo dlugi nie czytalam wszystkiego czy jest tu dziewczyna hihihihih kobietka ktora moze miala podobnie jak ja i ma troszke wiecej doswiadczenia i moglaby mi ewentualnie cos doradzic podpowiedziec?????? bede wdzieczna za kazda pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko ja jestem po usunięciu kawałka prawego jajnika wraz z torbielą. od 2 lat jestem pod opieką gina endokrynologa, 13 czerwca idę na oddział zrobić podstawowe badania, potem gina włączy mi leki, najprawdopodobniej femoston ( bo już z nią tym rozmawiałam ) .nie decyduje się na in vitro, miałam 2 iui,i liczę na naturalny cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale jajowody tez byly niedrozne???? tez mialas laparoskopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
o laparoskopii i laparotomii doczytalam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×