Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelo na stronie nawet nie ma tylu sukienek co w sklepie. Ja też szukałam właśnie na podróż do samolotu, aby nie wyglądać jak wygnieciona śliwka. Nawet sobie taką cudną wybrałam tylko problem z biustem bo ja go nie mam prawie wcale a sukienki typowo przygotowane na cudne piersi, hi,hi. Ale nie dam za wygraną...chyba zaatakuję jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo właśnie taki nietypowy ale kolorki ciekawe:) ja też lubię tą markę bo za fajną kaskę ciuchy niezłe można dostać. A i jeszcze japonki to moja miłość, słuchaj mogę kupować na kilogramy, dosłownie. To już choroba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku dziewczyny jak ja tu czytam o tych wszystkich urlopach az Wam zazdroszcze normalnie ja w pracy do 6 lipva i niestety w tym roku urlopiku nie mamy w sensie wyjazdu gdzies a juz na pewno nie takiego jak tu piszecie wszystkie .......ah .....zazdroszcze ale my mamy dom do remontu zeby na swoje isc i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko spokojnie, wiesz w końcu my trochę starsze, he,he to już po remontach i na swoim, za rok, dwa i też będziesz się byczyć:) Biest ale dla ciebie to nie takie klimaty, to za spokojne, hi,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka 🖐️ Ja mam strój z ubiegłego roku, kupiłam w C&A. Mam spory biust i odpadają wszelkie staniki na cienkich sznureczkach.... więc musiałam się trochę namierzyć. Magdalenko, my 2 lata temu też nie byliśmy nigdzie, bo wykańczaliśmy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ja wręcz przeciwnie: obwiążę się tym sznureczkiem kilka razy i muszę jeszcze wpychać jakieś poduchy lub żelowe wkładki. Potem pilnować aby się w nich nie kąpać, nie pogubić...trudno być kobietą...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pewnie racja kiedys trzeba zaczac no nie......ale na swoim jest inaczej mam co prawda mieszkanie ale moj mezulek odziedziczyl dom po babci wiec od paru m-cy kazda kasa na niego idzie no coz tak jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKA PIĘKNY WYBÓR!!! no mamy podobny gust!!! sukienka od razu wpadła mi w oko przeglądając pierwszy Twój wklej ;) a i reszta zakupów w moim stylu. no i racja że Biest , nasza szalona małolata - pink, może się zniesmaczyć, co nie znaczy że my takie stonowane.szaleństwo w nas drzemie i nie odpuszcza :) nie jeździłam rowerkiem niestety, dupsko kisiłam w samochodzie bo się z M wybrałam w podróż służbową, jutro tez się wybieram , jakoś tak mnie naszło..a wieczorkiem z koleżanką do knajpy. NOSI MNIE :o aaaale Wam zazdroszczę wyjazdów :) !!! BUZIOLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio:) bidaku w samochodzie cały dzień, no,no kochana To musi być miłość:) a co do szaleństwa to jak tak patrzę na te cudne duże biusty lasek w strojach kąpielowych to mam ochotę sobie taki zafundować;) Ha! to by było dopiero! A Biest tylko pink, masz rację inna opcja nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cieszę się Stefanio, że Ci się podoba mój wybór. Tak sobie dziś piszę sama, piszę ....ale jednak czytacie kochanieńkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wyjazdami z M to tak go kocham ;) że biorę , jeśli się da, na siebie kolejne punkty karne, tym sposobem dorobiłam się 13 pk nie prowadząc auta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość kochana!!! I to ogromna!! Jak widzę:D Ale może warto namówić męża na takie urządzenie tzw. wykrywacz radarów. Co prawda nie wszystko wykryje np. tych nowych pistoletów policyjnych to nie ale stacjonarne radary jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narwany jest i tyle, przerabiał już sb radio ( często rozmawiałam z mobilkami :D ) ale teraz się zepsuło i leży w pokoju :( no nie ma czasu naprawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam miseczkę A, buuuu normalnie i jak tak widzę te duże biusty....to sobie tak myślę o tej inwestycji, he,he. Tym bardziej,że teraz dużo kobiet na to się decyduje, szczególnie jak chodzę do kosmetyczki to tam laski w pełnej krasie "pokazują " co tam nowego w biznesie zmian i piękna można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominaj Kochana że jesteśmy naturalnie piękne i taka jest prawa ! a ja uciekam , do jutra MOJE DROGIE , Ivanka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×