Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

A takie trucizny na patyczku ( jak motylek , kwiatek - wyglada ) co sie je w doniczke wbija ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam niczego muchobojczego w domu. Podlalam to scecyfikiem i zibaczymy do jutra czy sie wyprowadzily. Ale ja kojarze , ze ja podlewalam za dzieciaka kwiaty woda z octem jak pojawialy sie jajka w ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w domu, to faktycznie może trochę śmierdzieć... Mon cheri, ja też mam grube uda niestety, w ogóle nogi mam grube. Ale w sukienkach i spódnicach lepiej niż w spodniach wyglądam, byle nie w mini ;) Właśnie będę sprawdzać stan konta po zakupach, po się pogubiłam. I aż się boję. Ale emocje u mnie, syn mecz ogląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny!!!!!! cos mi sie kiedys o uszy obilo jak moja babcia mowila ze na robaki dobrze jest podlewac woda z tytoniem,tyton sie pewnie jakos moczy ale nie pomoge dalej...... u mnie chyba znowu nic cos mnie podbrzusze pobolewa niby 11 mam dostac @ ale......nie mam juz jakos sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz ja tym razem wieczorkiem;) Rachela nareszcie się znalazłaś, pierwszy dzień urlopu no znamy to wszystko trzeba przecież zrobić. Ja na urlopie często zastanawiam się jak ja w ogóle pracuje, skoro mam tyle zajęć na wolnym. A póki co spać mi się chce i zmykam. Aha dziewczyny jutro idę na popijawę, nie tam jakieś grzeczne piwkowanie tylko picie wódki......Znajomy mojego M zaprosił nas, a on ma teraz nową laskę 29 lat, żona poszła w odstawkę a z młodą bierze ślub we wrześniu. Mój M był u niego drużbą na pierwszym weselu. A z nim to nie ma to tamto impreza na całego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z tymi petami to na googlu doczytalam. Jutro zrobie wywar . Mezus moj kochany jest w domu- teraz mamy nasz urlop. Wlasnie stuknelismy sie drinkiem za nasze 2 wspolne tygodnie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja wodke ( w ilosci 2 kieliszki) pilam pierwszy i ostatni raz jak mialam 19 lat - totalnie mi nie smakowala i to bylo na tyle :) nawet na wlasnym slubie pocyganilam toast mineralna ;) Piwka sie napije , winka lekkiego , szampanka i drinka pina colada na rumie , nic innego - duzo rzeczy kosztowalam przez tonkniecie jezyka :) ale , wcale ochoty nie mam :) Wsrod naszych znajomych jeszcze nikt sie na mlodsza kobitka nie rzucil ( to jest + ), za to babki na duzo mlodszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ale Ci zazdroszczę tego urlopu. Ja to w ogóle za alkoholem nie przepadam, ale jak to powiedział nasz były prezydent nie chcem ale muszem:) Oczywiście już widzę to moje picie, pewnie kieliszek na 5 razy. Póki co zrobiłam 15 słoiczków dżemu z truskawek i kilka buteleczek soku, muszę się sprężać bo grafik dzisiaj napięty, na tą imprezkę to pewnie dopiero w godzinach późnowieczornych ale na działke jeszcze jedziemy. U nas natomiast w ostatnim czasie dośc dużo małżeństw sie rozpadło, zwykle faceci maja młode dziewczyny, ale powiem Wam, że całkiem fajnie sobie żyją, mają siec sklepów spozywczych, ona zajęła sie prowadzeniem firmy i w sumie lepsze małżeństwo niz jego pierwsze. Moncheri u Was to już od dawna ludzie rozchodzili się a u nas przez wiele lat ludzie mieszkali ze sobą dla dzieci i dla przyzwoitości, dopiero teraz jest bum na romanse, zdrady, rozwody, wiesz wolność ;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej! Nieprzytomna jestem po nocy u babci. Odzwyczaiłam się od spania na kanapie, M jest duży i było ciasno :( Ledwie zdrzemnęłam się przez całą noc, a jak już mi się udało, to przewracając się na drugi bok walnęłam głową w ścianę.... A rano zadzwoniła ciocia, że wychodzi na przepustkę, więc pojechaliśmy po nią do szpitala... Jest już w domu, my wróciliśmy do swojego i po spełnieniu dobrych uczynków możemy zająć się sobą. Gotuję kapuchę :D Pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej.... no wiec brzuszek nie na darmo pobolewal dostalam plamien jeszcze sie @ na dobre nie rozkrecila ale zastanawia mnie wlasnie fakt ze 2 dni wczesniej......wczoraj juz sobie do poduszki poplakalam bo nie mialam z kim pogadac a moj Maz byl w pracy....................ehhhhh zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie babeczki drogie :) U nas pada od wczoraj ...... U mnie też jakoś szybciej zaś @piszon plamię już od chyba 2dni .......... Psina moja już lepiej wczoraj głodówka tylko woda oczywiście a dzisiaj już od rana chodzi patrzy pokazuje nam lodówkę i dosłownie prosi o jedzenie ;) ugotowałam mu płatki ryżowe z marchewką i pierś gotowaną bo bez nie chciał ruszyć ..........teraz na kila razy dostanie po parę porcji żeby go nic nie bolało ......... POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka to Ty nie wiesz gdzie się przychodzi posmęcić jak @ przyjdzie.My Cie tu pocieszymy. Rachela to teraz macie czas tylko dla siebie,ale rzeczywiście uczynki dobre spełniłaś.Moja kapusta pycha a Twoja jak tam? SM dobrze, że z psinką już lepiej, niech tam sobie podietuje jeszcze. jak nasz był na diecie i nie dawaliśmy mu nic to córka miał problem, że może pies pomysli, że go głodzimy i nie chcemy mu dawać jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, współczuję.. Mój czas też nadchodzi i wyjątkowo wolałabym, żeby @ była wcześniej. Przytulam Cię mocno ❤️ Karmi, bigos trochę kwaśny, właśnie gotuję słodką kapustę, żeby wymieszać. SM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas padało wczoraj całe popołudnie. Dzisiaj parno, trochę chmur, trochę słońca, ale póki co nie pada. M sadził krzaczki, teraz kosi trawę korzystając z pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiem gdzie wiem .....ale jak mi sie smutasno zrobilo to chyba zadnej z Was nie bylo a mi sie juz nie chcialo nad komp sleczyc....wiec poduszka dostala dawke lez i posluchala co nieco .....eh szkoda ze nie umiala odp heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj @@@ rozkrecila sie i dupa znow wtym miesiacu----czyli standardowka. Ja robie teraz dluga przerwe od wodki. Jesli juz to bede ewentualnie raz w tygodniu wypijac drinka i koniec. Wczoraj coprawda nie mialam dni plodnych ale spedzilismy namietna noc-wspanialy poczatek wspolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko jakby co to zawsze ktos tu jest i pocieszy, ale nieraz i do poduchy warto poplakać. Rachela co ma być to bedzie, a bigos ja gotowałam jedynie z kapusty młodej. Biest no przed zabiegiem to niestety trzeba trochę wyrzeczeń i alkohol niestety w odstawkę mam nadzieję, że na ponad rok przynajmniej:) Nie zapomnijcie, że Twój kochany też musi teraz zadbać o siebie bo spermatogeneza trwa 3 miesiące, ale Ty pewnie o tym wszystkim wiesz;) dziewczyny a ja już prawie zrobiona na bóstwo i zaraz idę świat podbijać:) mam nadzieję, że się bedę dobrze bawić. Do jutra.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, Najprostsze na muchy w ziemi to po prostu zalac troche zwykla mieszanka ze srodka do mycia naczyn Pril i woda :) Przynajmniej wedlug szanujacych sie Niemieckich gospodyn - z ktorymi notabene nie mam nic wspolnego oprocz "sie" ;) Przymierzam sie dopiero powoli zeby zasadzic pierwszego kwiatka na balkonie. Nawet dzis bylam pytac w pobliskiej kwiaciarni czy mogliby kogos na balkon wyslac zeby mi rekomendacje zrobil. Jak rozdawali talenty ogrodnicze to o mnie zapomnieli :) My bylismy dzisiaj na maratonie zakupowym i padlam. Wykonczylo mnie kupowanie poscieli. Fajne buty tez widzialam tak po drodze...ale doznalam wstrzasu na widok ceny i wypadly mi z reki :) Potem padlam w poprzek lozka a moj facet sie wypucowal i poszedl ogladac mecz Niemcy Portugalia. Obiecalam, ze sie tam dowleke na druga polowke ale narazie zbieram sily zagladajac co tam babeczki na kafe nowego wymyslily :) Fajne slowo, spermogeneza :) Wstyd sie przyznac, ja po Polsku zapominam a Niemieckiego tez nie umiem :) Redukuje to ilosc nieporozumien w zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawać na kawkę. Nikogo nie bylo wczoraj wieczorem, Gerwazy rzuciła parę haseł i też poszła. Gerwazy a męża masz Niemca czy Polaka? Ja z imprezki wróciłam o 2 rano, wódeczka była a jakże a kieliszek piłam na 3 razy także w sumie mało nie wypiłam jak na siebie. Chyba nawet dobrze tak się odstresować. U nas dzisiaj upalny piękny dzień. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja juz prawie po kawce ale tylko dlatego ze obowiazki od rana kaza wstac w domku pewnie bym jeszcze lezala cieplym lozeczku wtulona w meza......@ sie rozkrecila na dobre i ten okropny bol brzucha masakra............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka @ jest okropna zwłaszcza 2 pierwsze dni. Ale odkrycia dokonałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po poprzedniej fatalnej nocy dzisiaj spałam do 9:50... I od razu wzięłam się za smażenie kotletów mielonych i robienie pierogów. Zrobiłam z kapustą i grzybami, jeszcze będę robić ruskie :) Ale póki co krótka przerwa, piję kawkę i zbieram siły. U nas dzisiaj pochmurno ale ciepło, głowa mnie trochę boli, może przez to długie spanie... Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nbejrzelismy wczoraj mecz-dzieki Bogu De wygrali. Zamowimy zaraz cos do jedzenia i dalej leniuchowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! ja juz z powrotem - rozgrzana sloncem i ze spalona skora haha bylo cudnie, mam nadzieje, ze natankowalam slonca i energii na caly przyszly rok bo wiecej takiego urlopu juz w tym nie bedzie :( czas na zmiane bo teraz Rachelka i Biest chyba wyjezdzaja... oby wasz tez byl taki udany jak moj :) widze, ze dzielnie dbalyscie o nasz topik :) tyle nowych stron, do 300-tki niedaleko... witam NOWE kolezanki 🌻 SM, dziekuje Ci pieknie za fotki, cudnie wygladasz, masz piekna core, ma po Tobie oczy :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tessa wróciłaś... ...... napisz tu szybko jak podróż, czy męcząca? i jak Sycylia, piękna? Opisz proszę co widziałaś , jak było....?? Biest no....wygrali a ja kibicowałam Portugalii , ach Ronaldo.... a za młodych lat to moim ulubieńcem był Figo i dlatego zawsze moje serce za Portugalią. Rachelko twój urlop już tuż , tuż... ale lodówki chłopakom zazdroszczę:) Karmi napisz mi ten przepis na bigos z młodej kapusty please... Blue odezwij się u Ciebie już dziś nie ma weekendu:):):) SM:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Witaj Tesso spowrotem:)opowiadaj jak bylo. Ivanko ja tez bylam za portualia.Bez urazy dziewczyny ze szkoplandii ale jakos tych szkopkow nie lubie .Dobrze,ze Wy Polki:) U mnie w tym miesiacu chyba owu nie bedzie.Zawsze co miesiac czuje jajniki juz gdzies od 5dc a teraz jest juz 12dc i zero,ani bolu ani sluzu plodnego.Takze chyba ten miesiac spokojny.A ostatnio sie zastanawialam kiedy bede miala cykl bezowulacyjny:)Szczerze powiem,ze nawet zapomnialam w tym miesiacu o testach owu. Rachelka pewnie powoli sie juz akuje i Biest tez.Ja pakuje sie zawsze 5 min przed wyjazdem bez wzgledu na to na ile wyjezdzam. Blu,Mloda jak tam u Was?Jak samooczucie? Pozdrawiam wszystkie bo za duzo nas tu jest zeby wymieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×