Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Magdalenko, mnie też się zdarzały plamienia parę dni przed @...dawno tego nie miałam, za to teraz plamie zaraz po @ ..i jak tu nie oszaleć :( Biest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Stefanio trzymam kciuki zeby pobyt byl mily,zlecial bardzo szybko i przede wszystkim zeby pomogli. Madalenko to Ty pisalas,ze masz oba jajowody niedrozne?Czy po hsg Ci udroznili?Tak czy siak zrobilabym test.Jesli masz niedrozne to moze byc ciaza pozamaciczna(bron Boze nie chce Cie straszyc)a jesli drozne to moze byc ciaza:) Rachelko ja tez zazdroszcze urlopu.Ja w srode lece do anglii ale to nie urlop jednak zakupy jakie zachacze:) i mam nadzieje,ze beda chociaz one owocne w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Cześć! Dawno mnie nie było i mam mnóstwo do czytania :-) Byliśmy na Mazurach, pobyczyliśmy się, popływaliśmy super łódką i dzisiaj już byłam w pracy. Na krótkim urlopiku powinnam mieć owulację (ale nic mnie nie bolało)... zobaczymy... U mnie pochmurno i spać się chce... Pozdrawiam Was wszystkie! Ivanko dzisiaj wyślę zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak dziewczyny tylko mi sie takie plamienia nigdy nie zdazaly,tak to ja pisalam ze mam niedrozne jajowody niestety nie udalo sie ich udroznic w lipcu mam laparoskopie ,a jezeli by byla pozamaciszna to test by chyba wyszedl jak czytalam na necie,nie wiem juz sama boje sie troszke..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, mnie się takie plamienia też rzadko zdarzają. myślę że dzieje się tak bo poziom jakiegoś hormonu jest za niski, lub za wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mon cheri, RAchela - dalam rade i wyslalam :) Magdalenka, nie przejmuj sie az tak tymi plamieniami :) czasem to sie zdarza, ja tez mialam wszystko w miare regularnie i tez sie zaczely lekkie, do dzis mam na zmiane, raz jest o.k. potem znowu inaczej wlasciwie bez konkretnej przyczyny... bedzie dobrze, nie martw sie :) Stefi, trzymaj sie tam w tym szpitalu :) wszystko sie dobrze ulozy, zobaczysz... :) mam nadzieje, ze wyjdziesz jak na najszybciej :) Coni, milego wyjazdu! a ja biegne do pracy, jest super!! nie ma jak pierwszy dzien po urlopie do roboty sie zbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Rachela, jak bym miala nie zdazyc wieczorem, to zycze Ci cudownych wakacji, slonca, odpoczynku.... natankuj slonca tak jak ja by starczylo tej energii az do nastepnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rachelka, o której jutro wylatujecie??? Życzę Wam pięknej pogody, cudownych wakacji!!! bawcie się dobrze no i wróć do nas kiedyś ;) UŚCISKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo! :) Tesso - zdjęcia piękne. Etna niesamowita, a ta stroma uliczka... to moje ulubione klimaty :) Wylatujemy 7:45 z Berlina. Zarezerwowaliśmy parking koło Schonefeld i musimy tam być już o 5:45, wiec wyjechać trzeba w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych wojaży ja lato jak zwykle w domu,mój brat od 3 lat mieszka w górach ale jeszcze nigdy mnie nie zaprosił a ja na chama nie umiem.U mnie 12 dzień cyklu ,jajnik mnie boli od jakiś 3,4 dni nawet śluzik był ale ja się boję że znowu torbiel .Stale mam wrażenie że to tak samo jak przy torbielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, u mnie deszcz pada cały dzień i smutno jest. Rachelka jak fajnie czytać o Twoich przygotowaniach, urlop na pewno sie uda:) Tessa witaj po powrocie, super, że jesteś zadowolona. Magdalenka niestety plamienia mogą się zdarzyć, najprawdopodobniej to zasługa zbyt niskiego progesteronu, może postaraj się zrobić sobie to badanie, bo jesli jest za niski to trzeba suplementować. Moncheri no wierze Ci, że masz doła, ale co mozna zrobić? Trzeba jakoś żyć. Ja meczów też nie oglądam wcale u nas jakoś nie ma zwyczaju. Stefania nie martw się szpitalem dobrze, że trafiłaś na takiego lekarza, który wie, że diagnoza to podstawa. Bedziemy trzymać kciuki. SM co robisz? Kasia a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie moj lekarz progesteronu mi nie robil nawet ale powiem Wam ze do tej pory mi sie takie cos nie zdazylo to pierwszy raz .....mowia ze kiedys musi byc hahahaha.....brzuch nabrzmialy ale juz tak nei boli.....jeszcze 3 tyg z hakiem i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Stefania, myle o Tobie w tym szpitalu i mam nadzieje, ze tylko na testach sie skonczy i wszytko wroci do normy szybciutko! Przejazdka rowerowa byla dla mnie spacerowa tylko pod wzgledem mojego tempa bo wloklam sie pod gore jak zolw na pierwszym biegu. Zaczynam ciulac grosz do grosza na rower elektryczny ;) Z kreacja juniora nic nie wychodzi wiec wzielam sie za kreowanie wnetrz ;) i chyba w koncu dorobimy sie lampy nad stolem. Oraz stolu :) Na razie trwaja intensywne pertraktacje z moj facetem na temat odwiedzin paru sklepow meblowych. Na spermogram latwiej go bylo namowic :) Oczywiscie zamowie stol odpowiedniej wielkosci dla rodziny bo wiecie, w przyszlym miesiacu MUSI wyjsc! A jak nie to in vitro i robimy trojaczki za jednym zamachem :) Po tej rowerowej wyprawie zaczelam juz nawet jesc za czworo :) Rachel, cudownej pogody na wakacjach i duzo niezapomnianych wrazen. Oraz zebyscie wrocili w zwiekszonej liczbie! Biest, Mam nadzieje, ze nie beda Ci robic trudnosci z tym ubezpieczeniem bo czasem sie rozne historie slyszy. Ale jak mialas wlasna dzialalnosc to powinno byc w porzadku. A bedziesz ubezpieczona panstwowo czy prywatnie? Ja mam prywatne ubezpieczenie i nie wiem jak oni za to in vitro placa i czy wogole cos kiedy chodzi o sedziwa dame jak ja ;) Karmi, U nas tez pada ale cieplo jest wiec siedze sobie przy otwartych drzwiach na balkon i czekam az mi pomysl na kolacje spadnie z nieba zanim druga polowka wroci wyglodniala z delegacji do domu. Zanosi sie na spaghetti z czosnkiem, oliwa i ostra papryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od 4 lat prywatne i robili nam z invitro takie problemy , ze skonczylo sie na ciaganiu po sadach. Teraz gdy sprawa sie zakonczyla a my dostalismy kase- zrezygnuje z nich i ubezpiecze sie na meza. Wlasnie dostalismy mailem potrzebne papiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🌼 Byłam dziś u mojej lekarki mam leki bo coś mi się z nogami dzieje wiecie jakoś tak słabe je mam i jakby chwilowo ich nie czuję( to takie dziwne uczucie jakbym zaraz miała upaść) :( mam ucisk na rdzeń więc prawdopodobnie to od kręgosłupa ...... Tak po za tym nic nowego nigdzie nie wyjeżdżam standardowo i zazdroszczę wam tych wyjazdów ........ Mam @-piszona znowu w tym miesiącu 25dc czyli szybciej ........ Tesso ja tez chcę zdjęcia jak można prosić :P :) Karmi jestem jeszcze żyję ;) :P Pozdrowionka dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo cudnego urlopu, aby czas zatrzymał się w miejscu :) Biest ty w środę wyruszasz tobie kochana też życzę mega wypasionego wypoczynku i dobrej zabawy na Kanarach:D Coni tylko wróć z tych zakupów, bo wiesz Alanja wyjechała na zakupy do Londynu i ani widu ani słychu. Czekamy na Was dziewczyny:) SM zdrówka życzę:) Gerwazy ...mniam.... zapachniało mi to spaghetti.... Karmi:) Stefanio:) od środy trzymam kciuki za Ciebie i twoją odwagę, zdrowie i pozytywną diagnozę. Kasiu powtórzę za Karmi jak się czujesz? Mam nadzieję, że ten czas spędzony na żaglach wywiał z głowy niemiłe myśli...... Gosiu koniecznie w góry do brata! i nie na chama tylko w odwiedziny:) A co tam, raz się żyje...;) Tesso super to zdjęcie, ten domek wygląda jak zasypany ziemią a nie lawą, świetne, dziękuję:) i dziel się ze mną, dziel tymi cudeńkami z Waszej podróży:) Magdalenko rozumiem,ze w Polsce masz lekarza to musisz koniecznie umówić się na wizytę. Z tego co czytam to bierzesz prolaktynę, a jak długo ? może tu należy szukać przyczyny? Heloł ciężarówki: Młoda,Blue?? Proszę się meldować... pewnie śpicie albo w toalecie, hm.... te pierwsze trzy miesiące ciąży są jednak do d... Mon Cheri ❤️ I wszystkie, wszystkie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka tak biore bromergon na prolaktyne za wysoka troche byla 7 lipca jestem w Polsce i zaraz po powrocie szykuje sie do szpitala na lapaosopie wiec mam nadzieje ze jak mnie poloza to mi wszystie badania zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka i dlatego marzymy by miec te 3 pierwsze ( do dooopy ) miesiace , a nawet 9 :) :) :) Tessko dzieki - juz sie czlowiek rozmarzyl :) Super :) A bylo chlodno??? , bo wy tak tam opatulone ? Gerwazy , a ty w ktorej czesci tegosz cudnego kraju ? A niestety po 40 to juz zadne ubezpieczenia nic z nami nie chca miec wspolnego , a w innych europejskich krajach to i do 42 , 43 a nawet gdzies tam 45 !!! A jesli chodzi o meblowanie itp , to ja juz 6 lat od przeprowadzki , a w kuchni arbeitsblat dalej w kawalkach , a polki w pokoju to se chyba sama zamontuje , niech tylko renty doczekam !!! SM to uwazaj , a jakies terapi Ci nie dala - bo ucisk lekami tylko , hm ... Biest no i dobrze , bo normalne ubezpieczenie czasem calkiem dobrze sie sprawdza , tylko na terminy dluzej czekac trzeba ! Magdalenko , kurka no po 20 lat nie mamy , wiec czasem cos nam sie moze leciutko rozregulowac . Mnie pierwszy raz w zyciu o 3 dni za wczesniej @ przyszla ,:) jejku meno :) :) :) ? Karmi - no pewnie , ze z dolem trzeba jakos ? , Ale taka zrezygnowana to jeszcze nie bylam , to moze z ta durna 40 - stka zwiazane , ze jakos mi tak staro na sercu :( Goska , nie na chama , ale sprobuj zasugerowac !? Brat mojego cale lata pracowal w Berlinie , a tez dopiero jak mial zrezygnowac , to wymeczylam mojego m. ,zeby na ostatnia chwile wyskoczyc , bo druga okazja sie nie zdazy ! Kaska , no znalazlas sie , a w glowe zachodzilam gdzie przepadlas !I nie tracic nadzei do ostatniej komorki :) Coni :) Stefi , a ja na fote czekam ;) Rachelko - no super urlopu , radosnego , pelnego wrazen i " goracego " :) Latka leca , jeszcze Ciebie gdzies wywialo ??? Blu i mloda - co do porcelany was przykulo ? Darianna a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko poczytałam trochę o prolaktynie i głupotę wcześniej napisałam prolaktyna nie powoduje plamień. Trzeba szukać innej przyczyny, ale wiesz .... może to ciąża? właśnie czytałam o laskach, które w dniu oczekiwanej @ miały plamienia - tu ważny kolor, intensywność, nie chcę Cię nakręcać ale poczytaj... Dodatkowo bromergon - a dobrze go znosisz? podobno dużo kobiet go nie toleruje:zawroty głowy itp. Jeżeli masz możliwość zrób beta hcg. Mam nadzieję,że nie przestraszyłam Ciebie, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri jak ja mam placic prawie 400 euro miesiacznie i tak sie z nimi urzerac to ja to pierdole. Kazalismy im wylac Angebot na dodatkowe ubezpieczenie-w razie W bede miec dobra opieke w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam przewyjazdowej nerwicy. Cały czas myślę, czy czegoś nie zapomniałam, spakowanie się w bagaż podręczny na 2 tygodnie okazało się trudne :( W ostatniej chwili zdecydowałam się wymienić torbę na plecaczek i oczywiście nigdzie nie mogę go znaleźć. Teraz M buszuje na strychu. Co ja z nim zrobiłam?! Tzn. plecaczkiem, nie M.... Jak będzie chłodno, a ja biorę tylko jedną bluzę i ani jednych długich spodni?! I kto w ogóle wymyślił taką podróż na koniec świata? Trzeba było do Świnoujścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie prasuje i pakuje sie pomalu. Zapomnialam dzis zawiesc do krawca spodni i bede musiala je sama skracac. Nie mam nadal bikini...moize jutro pojedziemy na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, zimno to bylo na Etnie, na 2000 tys metrow, a normalnie o cieplutko tylko wiatr chlodny wial... Sm, wysle Kochana tylko jutro dopiero bo z innego kompa pisze i nie moge sie do tych zdjec dostac :) Blue, gdzie Ty jestes?? i nie wymawiaj sie zmeczeniem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, problem mam taki, że w żadne cienkie nie wchodzę ;) Plecaczek się nie znalazł. Trudno. Dzięki Wam wszystkim za życzenia, pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie
trzeba bylo brac sie za robienie dzieci jak byl wasz czas ,a nie majac 40lat na karku......... byla kariera,...macie kase......nie macie dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×