Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja jestem ciekawa czy znajde do piatku bikini ktore bedzie mi opasowac i mi sie podobac. Bo ja wybradna bestyja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie doopa w tym cyklu... taki fajny czas mialam, urlop, relaks i wiecie co? najprawdopodobniej cykl bezowulacyjny :( bo sie kurcze wcale tempka nie podniosla... eh zycie... nie mam na co liczyc, czekam tylko na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Generalnie to ja mam 2 córki, kochane, mądrę no i piękne- nic dodać nic ująć... i co zabronisz mi kolejnego dziecka? Nie będę się denerwować... Na Mazurach było super a moje samopoczucie rewelacja. Wyluzowałam się i nawet nie wiem który to dc :-) Mam nadzieję, że okres mnie nie zaskoczy :-) Rachela baw się dobrze i dużo słonka!!!!!!!!!!!!! Byłam w lutym na Maderze i długich spodni nie potrzebowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
I jeszcze jedno Generalnie! Mam skończone studia, mam karierę, mam kasę i mam jeszcze do tego dużo uśmiechu... więc spadaj stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Biest masz rację! Jak o podróżach, to Wam napiszę, że bardzo podobają mi się rejsy duuużymi statkami. Pełny luksus i codziennie inne miejsce! W zeszłym roku byliśmy na Sycylii, na Malcie, w Rzymie... długo bym mogła wymieniać (Etnę też widziałam). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Trzymajcie kciuki- podjęłam decyzję- odchudzam się. Dzisiaj przeżyłam pierwszy dzień :-) i udało mi się bez słodyczy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie zwracaj uwagi , mnie sie generalnie bardzo takie wpisy podobaja , swiadcza o przenikliwosci piszacego ;) , ktory sie poswiecil i udalo mu sie przeczytac tytul topiku i padl , wiecej nie dal rady :) :) :) Bo ja generalnie mam dziecko ,a ani kasy , ani kariery ha,ha,ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez sie odchudzam :) dzis w przyplywie desperacji zjadlam zupe z kapusty i wypilam kefirek ;) , za miesiac urlop i trzeba sie bedzie wepchnac w letnie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
A może ktoś zechciałby przesłać mi swoje zdjęcia? Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie postanowilam solidnie w tylek przykopac jakims crash dietowaniem - 10 kg w 5 dni ha,ha,ha - na tym mam nadzieje jakies 4 stracic , a potem bede sie zastanawiac nad dalszym powolnym i rozsadnym sposobem tracenia kg : np glodowka przez miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska a moze takie :) w bikini , to bys sobie pewnie poprawila jeszcze bardziej samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pasuje w zeszloroczne , tylko juz mi tak pieknie z tylka nie zjerzdzaja , a mam obsesje i nie cierpie rzeczy przyciasnawych , uwielbiam jak na mnie wisza , bo sie wtedy drobniejsza czuje , a ja zawsze bylam kawal baby ;) A na pocieszenie , jesli nie bedziesz drinkowac , to szybko stracisz , bo zaobserwowalam po wielu znajomych i sobie ,ze to najwiecej dodatkowych kg to po tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dzien dobry przy kawce! Moze i trol ma racje ale mi duzo czasu zajelo zeby dojrzec do decyzji o dziecku. A potem to myslalam, ze za pierwszym podejscuem sie uda :O U nas w zasadzie nikt nie wie czemu nie wychodzi bo wyniki mamy dobre... Biest, A orientujesz sie ile kosztuje invitro w De tak mniej wiecej? Ide pobiegac przed praca rowniez w celach bikiniowych :) A w kantynie kazdego dnia frytki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero pije kawke ale zaraz ci sprawdze cene dokladnie. U nas 3200 chyba kosztuje icsi plus leki. Maz jedzie o 8 do dentysty to ci sprawdze bo lezy pod stolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u nas tez wszystko w najlepszym porzadku i nawet 1 sztuk dziecka na swiecie , a drugiego jak nim - tak nima , wiec witaj w klubie ;) Lece robotac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u nas tez wszystko w najlepszym porzadku i nawet 1 sztuk dziecka na swiecie , a drugiego jak nim - tak nima , wiec witaj w klubie ;) Lece robotac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec u nas jest tak- dla tych co maja placic sami. Ivf- 1980 euro plus narkose 190 e, plus 90 e hiv usw. ICSI- 1.162.74e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Zdjęcia mam tylko od Racheli, Ivanki i Coni... :-( a gdzie reszta? Ja dzień zaczynam od masażu bańką chińską a alkoholu pije tyle co kot napłakał... ale apetycik mi dopisuje, nie mogę narzekać :-) i z tym mam problem! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kasiu masaż bańką chińską ale sama czy jest z tobą masażysta;) Taki rejs, o którym piszesz tez mi się marzy.... tyle tylko ,że ostatnio czytałam o tajemniczych morderstwach na wielkich statkach turystycznych i......mój zapał tymczasowo uśpiłam, hm. Ale to nie dotyczyło Europy.... Biest ...ale ceny!! Pozdrawiam wszystkie, miłego dnia! I pamiętajcie dziś strefa kibica: POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×