Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gość
no prosze Gerwazy!!!! sprawdz koniecznie czy juz wstal :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy;) mam nadzieję, że ty już po ataku na spiącego męża, hi,hi....co do testów nie znam się, ale pęcherzyk u mnie pękałał jak miał rozmiar 22 mm, przyrost na dobę to 2 mm - także idealnie - owocnych starań:D Witajcie:):):) Miłego dnia! U mnie jeszcze cieplutko i tylko kilka kropli spadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas właśnie się ochłodziło i chmurzy się, troszkę pokropiło.... Mam 28 dc i napięcie rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
eh....u mnie pochmurno deszcz ma znowu byc popoludniu jesli prawde mowia a u nich sie wlasciwie zawsze zgadza......jutro mam wolne a w taka pogode to raczej nikomu by sie nie chcialo z domu wychodzic eh.....zobacze jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gerwazy radze powtórzyć starania..i tak z pięć razy ;) Rachela, wczoraj wieczorem uciekłam, musiałam internet wyłączyć, druga burza w nocy przyszła, a ostatnio podczas burzy skrzynkę z prądem szlag trafił i teraz już jesteśmy jakby przewrażliwieni ;) no i popadało intensywnie, KONIEC LATA :( :( :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hejka! Musze chyba kupic akcje Clear Blue bo bede teraz testowac na owulacje rano i wieczorem :) Dzis w domu bede o 19 znowu testowac bo nie chce tego skoku hormu LH przegapic. Pecherzyk byl wczoraj 20mm, to dzisiaj pewnie osiagnie 22mm. Doczytalam, ze w naturalnym cyklu wielkosc miedzy 20mm-24mm jest normalna a bywaja nawet czasem wieksze. Teraz wiec czekam na podskok hormonu LH (czyli pozytywny test owu) bo wtedy pecherzyk peka w przeciagu 12-48 godzin chodz praktycznie najczesciej podobno w ciagu 24-36 godzin. Jak tylko nastapi skok LH robie skok na M i zostaje w tej pozycji na nastepne 48 godzin :) Powiedzialam mu dzis rano, zeby wzial witaminy i zjadl ostrygi na lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! U mnie juz zimno, deszcz, no ale przeciez tak zapowiadali... Gerwazy, a powiedz bo ja tez uzywalam Clear Blue, czy masz faze wyzszej plodnosci, ale bez "jajeczka" czy w ogole ta najnizsza teraz? Ja w nim cyklu testowalam chyba do 22 dc i nic, byla ta wyzsza ( tzn te dwie belki) ale "jajeczko" sie nie pojawilo wiec chyba owu nie bylo, ale jak tak piszesz,ze u Ciebie teraz nic nie pokazuje, to juz sama nie wiem... tak czy inaczej ja rowniez Ci zycze "stosunkowo" owocnych staran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ❤️ oczywiście ,że zapomniałam, hi,hi ale dzięki za porzypomnienie - zacznę od dzisiejszego wieczorka, Pozdrawiam. Lece dziś właśnie do fryzjera - Biest mnie natchnęła. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milej wizyty :) a co bedziesz robic? jakas nowa super fryzurka? moze zmiana kolorku? ja poprosze o fotke po wizycie, nie wspominajac o fotkach wakacyjnych ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no no.....ja tez poprosze jak sie juz na bostwo zobisz......eh....tez by mi sie przydala wizyta bo siwizna wychodzi powoli:(:(:( ale coz trza poczekac do pwrotu do domku a saszetki z szamponem mam!!!!! tylko checi nie ma......taka leniwa sie zrobilam ze masakra ale przez to wszystko ze kumpeli nie ma a i pogoda nie sprzyja do rowerowych wycieczek.....len na maxa!!!!!! i jakies spanko w poludnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest wszystkich natchnęła :) Ja też wczoraj dzwoniłam, żeby się umówić, ale dopiero na przyszły tydzień, bo godziny mi nie pasowały... Czyli: AKCJA FRYZJER na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tessa, ja uzywam chyba troche innego ClearBlue bo u mnie pokazuje jedynie albo puste kolko albo usmiechnieta buzke. Usmiechnieta buzka oznacza, ze nastapil skok hormonu LH i owulacja nastapi w przeciagu 12-48 godzin. Zazwyczaj mi pokazywalo usmiechnieta buzke a w tym miesiacu poki co ciagle tylko puste kolko. Pojde kupie jeszcze jeden test dzisiaj po pracy :) Bede wiedziala na pewno czy owulacja byla czy nie w tym miesiacu bo w przyszlym tygodniu w srode ide na test krwi i zbadaja hormony. Wtedy sie okaze czy mozna tym testom owu wierzyc :) U nas zimno, szaro, mokro i ponuro wiec zapowiada sie wspanialy wieczor zeby go spedzic przy swiecach w lozku ;) Ciekawa jestem waszych fryzur :) Ja mam bardzo marne wlosy i zawsze nosze kociutko sciete ale zazdroszcze dziewczyna, ktore maja dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze raz Ci napiszę: jakbyśmy wymieniły się zdjęciami, to zaspokoiłabyś ciekawość :P Mnie po lecie, jak co roku, strasznie wypadają :( Mimo odżywek, kapelusza na wczasach od słońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Gerwazy wlasnie wlasnie..... jakbysmy mialy cie na fb lub nk to byz zaspokoila ciekawosc.....no rachelka ma racje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Zaraz jak wroce z operacji plastycznej to zaczne sie dzielic zdjeciami :) Ale czekam z tym jeszcze zeby po porodzie wszytko na raz zrobic bo brzuch bede pewnie mogla na plecy zarzucic... :) :P ...Natura nie obdarzyla mnie szczuplutka, drobniutka budowa ciala :)) Wiec pewnie jeszcze troche czasu sie nie zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ale krecisz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
aj moze po prostu nie chce nas widziec hehehehe:):):):) ale kazdy robi jak uwaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no no .....mozna pewnie wszystko mozna.....ale bardzo duzo osob ceni sobie prywatnosc wiec dlatego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to nieladnie naprawde!!!!!!:):):) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech no pokaże się tylko ten, kto sądzi, że nauczyciele mają za dobrzeDzisiaj dopiero środa, a ja mam wrażenie, że nie dotrwam do weekendu:OTeraz to tylko mi się narzekać chce. Do tego jeszcze mam szalony apetytTak się poobjadałam po pracy, że aż brzuch mnie boli. Chyba chłody nadciągają:PW nocy grzmiało, trochę poadało, no i ochłodziło się. Ciekawe jakie mam szanse na realizację weekendowych planów wypoczynku nad jeziorem?... Algiro, jak tam Twoja woda? Ociepliła się?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
storczyk!!!!! nie gniewamy sie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
jejku a u Nas znowu cisza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×