Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziewczynki nie mogłam sie pohamować żeby nie wpaśc chociaz na minutke i sie przywitać. Głupio mi tak , że wpadam na chwilke i piszę tylko co u mnie, ale jak czytam kilka stron na raz to potem nie moge sobie przypomniec co komu miałam napisać, mam nadzieję, że mi to wybaczycie:( A jesli chodzi o starania to póki co ostatnia rzecz o której myslę, raczej częściej myslę, że już po ptakach i zaczynam się z tym godzić na szczęście. No to ja lecę bo niedługo do kosmetyczki i do fryzjera. Chyba zbankrutuje przez to wesele, ale cóż raz się żyje:):):) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
heheheh tak zjedli by mnie .......a dziaduniowi tez odbija powoli wiec nie wiem pewnie bede szukala innego miejsca......mi nerwy nie sa potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🌼 U mnie nic nowego nie mam nawet co pisać :( Ostatnio zaś dopada mnie jakiś nie fajny nastrój oj nie wiem chyba wszytko ma na to wpływ ......... nie będę marudzić bo i tak nie ma sensu zaś minie i będzie ok Pozdrowionka dziewczyny :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! SM, śniłaś mi się tej nocy! Spotkałyśmy się, a Ty mi mówisz, że jestem ciąży... Że masz taką zdolność rozpoznawania... Ale sen! Karmi, wybaczam Ci te rzadkie wizyty na topiku, w zamian za energię płynącą z Twoich postów :) Tak miło się Ciebie czyta... :) Stefi, kurs w Stowarzyszeniu Księgowych: kadrowo-płacowy... Magdalenko, w okolicy gdzie pracowała mama, jedna z opiekunek otrzymała taki dar od losu: opiekowała się trójką rodzeństwa - 2 siostry i brat, którzy mieszkali razem w dużym domu. I zapisali jej ten dom oraz kilka mieszkań, które wynajmowali. Później wynajmowała Polki do sprzątania w domu :) Gerwazy, miałam owu w 19 dc, raczej zawsze mam tak późno. Dzisiaj 24 dc... Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak to byl prawdziwy dar od losu........:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko piękny sen oby był prawdziwy ale nie jest :( .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi faktycznie twoje posty rzadkie ale pełne szczęścia:), które emanuje, dosłownie z każdego słowa. Tak trzymać! super zabawy życzę :D ;) Stefanio a pracochłonne takie śliwki? jestem ciekawa jak smakują, muszę się przyznać,że nigdy nie jadłam śliwek w zalewie z octu...może wrzucisz przepis? U mnie bryndza 21 dc i dostałam plamień, cycki mnie bolą cały cykl...ale już po żadnych lekarzach nie zamierzam latać, poddaję się ,nie mam siły po prostu chyba tak ma być. Zdołowałam się wchodząc ostatnio na ciążę po 40 - tam kobietki planują, bach i ciąża jest. Nawet po złych przejściach a u mnie - to widocznie nie ma sensu.....muszę się wziąć w garść i cieszyć życiem jak Karmi (kobieto jesteś moim natchnieniem, hi,hi) i zgadzam się ze Stefanią - spontaniczny sex to jest To - zaraz zaciągnę M do garażu! no nie mam altanki ani drewutni.........;) I jeszcze tak sobie pomyślałam, że dochodzą do nas kobietki i gdzieś znikają w eterze - gdzie jesteście piszcie - nie przejmujcie się tym, że nie do każdej zwracamy się bezpośrednio! to by było na tyle, pozdrawiam wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hejka dziewczyny! Wysmazylismy disiaj resztki tuszczu na plazy i teraz czekam na lot. Lufthansa dziala znowu choc lot opozniony. Na szczescie kiedy latam z M to dzieki jego delegacjom z pracy zawsze mozemy uzywac VIP lounges :) Nieograniczony dostep do internetu oraz - co wazniejsze -do baru ;) :P A i tak trzese porcietami bo uwazam, ze to nie jest naturalne zeby taka ciezka maszyna od tak po prostu sie w powietrzu utrzymywala :O Od poniedzialku odwyk alkoholowy :) Od jedzenia tez chcialabym sie jakos odzwyczaic :O :) U mnie na razie owu ani widu ani slychu...chyba przez te hektolitry Rioja :O A dzisiaj wlasnie stwierdzilismy ze jakby sie nam z dzieciaczkiem udalo to bedziemy wylacznie z opiekunka na wakacje latac. Co za roznica? w domu gdzie bylismy staly 3 sypialnie i 4 lazienki i tak wolne...Ona cos zobaczy, odpocznie w sloncu a my tez bedziemy mogli troche czasu dla siebie zlapac. No wlasnie - o tyle, o ile nam z upragnionym maluszkiem wyjdzie...:O Magdalenka, Nie przejmuj sie. Z doswiadczeniem i jezykiem to nikt ci laski nie robi. Wiecej szukaja ludzi do pracy niz jest chetnych zeby to robic. Karmi, bedziesz musiala zrobic galerie wyremontowanej chalupy i nam pokazac to zamczysko :) Usciski dla was wszstkich i cudownego weekendu wam zycze! Ciesze sie juz na to zeby bzc z powrotem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac ...
Topik wam upada ..... No i racja ..... Na co wy jeszcze liczycie ...... Juz nawet nie ma co czytac ..... Same macie siebie dojsc ..... Ile mozna tak bez efektu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
super pogoda niech Wam dopisuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :) Zycze milego odwyku i lotu :) Ja musze sie od poniedzialku za jakas diete-chyba wezme sie za Dukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Magdalenko! ty jak zawsze pierwsza:) Droga pomarańczo - dość to ja mam własnego organizmu hi,hi a nie dziewczyn:), które uwielbiam bez wyjątku:) na co liczę - oczywiście na cud! I pozdrawiam :) Biest baw się dobrze! U mnie też dziś ładna pogoda, z wiadomości lokalnych - dostałam @ czyli miałam 21 dc - superowo ...... Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. Musze wykorzystac ostatnie podrygi lata ;) Na sama mysl o jesieni dostaje depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka.... nio ja w pracy to wiesz......obowiazki hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to ładuj akumulatory! Też bym z chęcią poleżała na tej plaży, ach... Magdalenko ty w pracy a ja rozleniwiona przy niedzieli...z kawką....i muszę coś zrobić domownikom na obiad a tak mi się nie chce...hm... Dziewczynki pozdrawiam i zmykam bo młody naciska, że musi do kompa,PA! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio ja juz wczoraj sobie podszykowalam.....bo zawsze w leniwa niedziele jak to mowisz rozmawiamy sobie z mezem.......ktory ma dzien leniwca jak on to mowi......ehhhh ....jak jestem w domku spedzamy ja razem przewaznie leniwiac sie przed tv .......wczoraj minely 3 tyg dopiero 1/3 ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! I u mnie obiad w trakcie przygotowań. A po obiedzie wybieramy się do lasu, daleko od ludzi. Zawsze na przekór, bo dzisiaj we wsi gminne dożynki :) Wczoraj przyszła sąsiadka (ta od mleka od krowy) powiedzieć, żebyśmy z nimi szli na te dożynki. Ani mnie nie bawią takie imprezy, ani nie mam z nimi o czym gadać... miałam iść, bo jakoś nie umiem odmawiać, ale M stanowczo protestuje, więc spędzimy czas tak jak lubimy, czyli jak samotnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wracamy...wszystko co dobre szybko sie konczy. Nawet sie kapalam :) Bylismy w Outlecie ale dostalam bluze Pumy , torbe i maz buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, Fajne widoki. Woda ciepla byla? Na Majorce cieplo bylo jak w wannie :) Juz nie pamietam kiedy na zakupach ciuchowych bylam...Zawsze licze na to ze pojde na zakupy jak wage strace :) U mnie owu na razie dalej zero :( Zaczelam testowanie 8 dc - moze za pozno? :( Jutro M do Londynu leci i musi zostac na noc wiec jakby owu bylo to prwnie znowu nic z tego :( No ale ok, przyjdzie pazdziernik, bedzie zimno to bedziemy sie rozgrzewac w lozku ;) Wysylam Wam usciski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nordsee nie jesz cieple ale , ze ja jestem niezwykle odwazna wiec wskoczalam :-) Musze sie przyznac , ze zobaczylam 1 raz w zyciu na zywo meduze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Raz bylam nad Nordsee na swietnej wyspie Langeog. Wstep samochidom wzbroniony :) Woda byla super czysta i przyjemne temperatzry. Ale to bylo pod koniec goracego lata. Jak ci sie Amsterdam podobal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja juz w domku, wakacje sie skonczyly i pora wracac do pracy :( Taka piekna byla dzisiaj pogoda, a caly dzien spedzilismy w podrozy... Karmi, podziwiam :) trzydniowe wesele? woww... mnie starczylo jednodniowe, mialam dosc, wszystko co udalo mi sie schudnac powoli wraca haha a i "odchorowalam" solidnie hihi, a spontanicznego seksu biurowego Ci zazdroszcze ;) u mnie nie ma szans... Ivanka, nie lam sie :) nastepny cykl bedzie ok. - zobaczysz... ja mialam ten 29 dniowy, ale za to bezowulacyjny :( wiec tez do bani... Pozdrawiam wszystkie kolezanki i zycze milego nowego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dobrze policzylam to moj cykl chyba mial po 8 miesiacach 28 dni :-) Kuzynka meza bedzie sie tez hejtac ale jeszcze nie dostalismy zaproszenia takze bede pomalu szukac sukni bo mam tylko balowa na kole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry przy kawie! 🖐️ Pierwszy dzien pracy po wakacjach wiec zaraz znikam. Rachelko, czyzbys sie zgubila na tym spacerze w lesie? :) Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no widze ze dzis nie pierwsza sie pojawilam...... zycze Wam milego tyg dziewczyny..... gerwazy..... tak masz racje z jezykiem i doswiadczeniem nikt mi laski nie robi ale znalesc naprawde fajne miejsce graniczy niestety z cudem...... myslalam ze wlasnie znalalzam a tu prosze po roku schody sie zaczynaja....zobaczymy co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem-pranie wstawione, latam sprzatam na wariackich papierach bo o 11 mam pociag do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×