Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

🖐️ x Chciałam tylko napisać, o ile trzęsące się ręce mi pozwolą, że dzisiejszy test wyszedł chyba pozytywny (dziś był z rannych siuśków, wczoraj nie). @ ma być jutro, ale temperatura nie spadła (37,12), więc mnie to zastanowiło. Chciałabym bardzo, żeby tym razem wszystko było dobrze. x pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ....
Trzymam kciuki , oby sie sprawdzilo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, to wspaniała wiadomość; tzn. kreska była? W tą stronę test rzadko się myli. Ja też trzymam kciuki, bardzo mocno! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Rachelko, jest druga kreska widoczna gołym okiem, wyszła kilkanaście sekund po pierwszej, ale plamię na brązowo, zwłaszcza przy wysiłku w WC :(. Miałam zacząć brać clostilbegyt od przyszłego cyklu, ale może się udało bez tego. Poprzednia ciąża była na clo i nie zakończyła się dobrze :(. Nie chcę tego drugi raz przeżywać. Zrobiłam dziś rano badanie Beta HCG i progesteron. Lekarz kazał przyjść zaraz po pozytywnym teście po podwójną dawkę leków na podtrzymanie i powiedział, że więcej zrobić się nie da. x Zmykam, bo za chwilę jadę do Katowic na konferencję. x Cała się trzęsę ze strachu :( x 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Zuzka!!!! Wow!!! No taka wiadomosc z samego rana to az sie nadzieja w czlowieku budzi i wywija koziolki :-D Mega gratulacje! X A teraz poki pamietasz, czy moglabys napisac moze co dokladnie bralas? Czy stosowalas testy owulacyjne? Czy sie staraliscie po tym jak test owu pokazal 2 kreski czy przed czy po? Pilas kawe i wino czy raczej calkiem nic? ;) Cos mi sie kojarzy, ze mieliscie niezly maraton staran...ale prosze, jaki wynik! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wchodze na topik a tu takie wiadomosci!!! Zuzka, cudownie, ale sie ciesze :) jednak "maraton" sie oplacil haha Uwazaj teraz na siebie i mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze. A pisalas, ze nasienie przy takiej "pracowitosci" malo wartosciowe haha, jednak niczego nie mozemy byc pewne :) Juz mi sie zaraz humor polepszyl na poczatek dnia po takiej wiadomosci :) Zuzka, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien wspaniały! Zuza!!! chciałbym krzyknąć a nie mówiłam???;) Bardzo się cieszę:D, GRATULUJE!! Trzymam kcuki za betę! Całusy! A tak na marginesie: byłaś moim "czarnym koniem", he,he! Bo coś u nas w topiku jest, że kobietki w okolicach 35 pokazują się i surprise! Tak było z Blue, Młodą a teraz Zuza! Och... Miłego dnia! X Ddatkowo na topiku ciążąpo 40 przeczytałam właśnie - kobietka rocznik 66 - urodziła zdrową dziewczynkę:) następna rocznik 69 - w ciąży :):):)no same dobre wiadomości!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Ide sie zapytac M jaki ma stosunek do maratonow ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje....:):):):):):) U nas na topiku to tylko dochodzadochodzace kobitki. My ze starej ekipy siedzimy i sie kurzymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelka, to w sama raz na Halloween bedziemy pasowac. Zakurzone i zapajeczone :) x M sie trzyma linii, ze jakos chlopakow spada jaks ie to za czesto robi :P Liczy na ten zloty strzal we wlasciwym momecie ;) x W tym miesiacu mamy pewien problem bo akurat w moje plodne dni (wedlug kalendarza) M bedzie prawdopodobnie na delegacji :( Jeszcze probuje cos tam pozmieniac ale raczej nie wyglada to zachecajaco wiec prawdopododbnie inseminacja dopiero w grudniu - o ile uda sie wcisnac wizyte przed wyjazdem lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to musisz działać zaraz po @, zobacz u Zuzy też wcześnie zaczęli z tego co pamiętam jak pisała 11 - 12 dc jak tylko jej śluz się zaczął zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wizytę u lekarza 2 listopada... Mam nadzieję, że mnie nie zniechęci. Osobiście nie znam gina w ogóle i nieswojo się czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo a zrobiłaś wcześniej już jakieś badania? Pytam bo pewnie Ci zleci te podstawowe i aby dwa razy nie płacić i nie biegać. I w którym dniu cyklu przypadnie wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam, ale mało i dawno (w lutym); miałam nawet zrobić hormony i pójść z wynikami, ale pomyślałam, że niech już mi sam zleci jakie tam wymyśli ;)... Termin zaraz przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj to idealnie! na monitoring się załapiesz, powie konkretnie kiedy działać i jak to wygląda. Tak jak wyniki nie aktualne to na pewno zleci Ci kilka badanek, jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wszystkie sprawy załatwiać szybko, a to taka sfera życia, że niczego nie da się przyspieszyć... Znów będę czekać na kolejną @, żeby w 3 dc zrobić wyniki... Chyba zostałam ukarana prze los za to, że całe życie niecierpliwa byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he coś w tym jest. To naturę mamy podobną:) U mnie też wszystko na wczoraj:) A z polecenia gin czy sama go odszukałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że pęcherzyki podejrzy, tylko optymalnie by było, jakby po owu jeszcze zrobił mi USG, wtedy wiedziałabym czy faktycznie była... No nic, w każdym razie wreszcie coś robię i mam uczycie, że trochę późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×