Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Straszne są te kredyty, ale z drugiej strony - normalnie pracując, nigdy nie kupilibyśmy domu.. Wiec coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Tessa, Co tam finanse Tesso, kiedy tutaj taki cliffhanger :) Zagladalam dzisiaj rano co pol gdoziny ale nie mialam czasu napisac. Szkoda, ze test nic nie pokazal. Moze zepsuty? Kup nowy! ;) Clear Blue nie klamie ;) Albo myslisz, ze moze to mleczko pszczele tak moglo ci @ przesunac? Nie wierze w to. Diagnoza internetowa: w ciazy jestes jak nic! :-D x Zuzka, To mnie wlasnie przeraza w tych kredytach mieszkaniowych. Zyjemy w takich czasach, ze nie ma pewnej pracy bo nawet wlasna firma moze splajtowac. I co wtedy? :O Tak, to zawsze mozemy sie do kawalerki przeprowadzic. W ten sposob nie odczuwam takiego ciezaru obowiazku na duszy :) x Lilly, hello 🌼 🖐️ x Rachelko, ja wlasnie lubie pogadac o "gotowaniu i ogrodku" ;) bo zawsze to troche odwraca uwage od tego co nas na co dzien zaprzata :) x A dzisiaj zaprzata mnie fakt, ze choc @ dopiero za tydzien mam juz wszytkie symptomy nadchodzacej @ :O Arrrggghhhh!!! Cykl staran: 10001. No nic, to wybieranie imion dla juniora odlozymy do nastepgo miesiaca :-D ;) Poki co zajme sie wybieraniem jakiegos wina do kolacji :) x Iwanka, ty juz wolne masz? Jutro jedziecie do Pragi, no nie? Szerokiej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gerwazy :) Cler Blue nie kupilam tylko dlatego, ze nie bylo na opakowaniu napisane jakiej jest czulosci ten test... nie chcialam ryzykowac kupna znowu 25-tki. o Ivanka, ja mialam na mysli takie "spokojne" starania, nie wiecej niz 2 razy przed owu, w owu oczywiscie tez. To ze wtedy nie wyszlo nie znaczy, ze u Ciebie nie ma wczesniejszej owulacji :) ja w ogole uwazem (teraz) ze czasem takie swiadome starania "na sile" ze sie tak wyraze ;) nie przynosza rezultatow. Wiem to po sobie i wiem jak ciezko jest podejsc do tego luzniej i spokojniej, ale moze warto. W kazdym razie ja postanowilam, ze teraz juz tylko na spokojnie bez specjalnego obliczania. A swoja droga, jak dlugie cykle miala Twoja siostra, ze dopiero tak pozno ten test byl pozytywny? Ivanko, milej wycieczki i zabawy Ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mi sie przypomnialo: jakby ktos byl zainteresowany pszczelim mleczkiem w kapsulkach, to polecam z firmy Gal do kupienia w aptece - najnizsza cena i super jakosc. Bedac teraz w PL wlasnie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Ja tak postanawiam podejsc do wszytkiego z relaxsem i bez obliczania co miesiac ;) A potem test owu i znowu...ZONK :-D x Ok, Tesso, nie chce Cie straszyc ale najwyzszy czas przejsc do nastepnej fazy :) Kiedy idziesz na ta bete? :-D Wolisz od razu teraz czy dopiero jutro rano? ;) Bo nie wiem czy dam rade na wyniki 24 godziny czekac! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Apropo pszczelego mleczka, to jaka jest odpowiednia dawka? I naprawde pomaga Wam na rozne bole przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczele mleczko - haha, ja zawsze chce napisac "ptasie " ;) nie wiem czemu mi sie to myli :) mi Gerwazy na bole nie pomoglo, no chyba ze piersi bo mnie nie bola ( ale to moze i jeszcze nie czas na to), ale na rozdraznienie, nerwowosc przed @, miewam z tym problemy. No ale mozna to widziec tez tak, ze jeszcze nie doszlam do PMS-u w tym cyklu i wszystko jeszcze przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! jestem:) Gerwazy tak ja już dziś na urlopie - jutro wyruszam he,he pociągiem do Pragi, jak pisałam wcześniej jestem tego bardzo ciekawa - normalnie jak małe dziecko bo chyba z 20 lat nie jechałam pociągiem, ale będąc na dworcu łatwo było zobaczyć, że polskie koleje i nasz dworzec to ciągle w latach 80 - tych tkwią. 0 Tesso moja siostra miała cykle 30 - 32 dniowe, nic kompletnie nie czuła tylko wiesz co nas zastanowiło i podkusiło do tego aby zrobiła jeden z pierwszych testów - jej wrażliwość na zapachy. o Pozdrawiam wszystkie, muszę lecieć , ponieważ syna odstawiam jeszcze do rodziców a oni mieszkają tak 70 km ode mnie. Zajrzę wieczorkiem. Pa, Laski !.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za powitanie po zaczernieniu:) Moje serce krwawi cały czas. Dzisiaj w pracy musiałam szybko wyjść do łazienki, bo słowa koleżanki tak na mnie zadziałały, że mało się nie poryczałam. Nikt oczywiście nie wie o moich problemach. 🌼 Stefanio, ja też zaczęłam układać sobie w głowie dalsze życie bez dziecka, ale to, że zaszłam zmieniło sytuację. Czuję chaos i wcześniejsze przemyślenia szlag trafił:OTak to już jest... 🌼 Któraś z Was pozdrawiała dziewczyny w ciąży. Pomyślałam ze strachem, że ja do nich już nie należę, bo jestem od nich o wiele starsza...krótko mówiąc: za stara:OI nawet zapewnienia lekarza, że jestem młoda nie pomagają. Bo co jeżeli udałoby się jeszcze raz?...strach byłby wielokrotnie większy niż za pierwszym razem... 🌼 Pozytywne testy to z pewnością sprawa indywidualna. Moje 3 dni po terminie @ były jednoznaczne, bez względu na porę dnia i to, czy coś piłam, czy nie. Niektórym rzeczywiście wychodzą pozytywne bardzo późno. Tessa, ja po swoim przypadku wiem, że nie trzeba częstego seksu. Pisałąm Wam, że w tym nieszczęsnym cyklu udało mi się wykorzystać tylkmo jeden dzień. I tak naprawdę na początku pomyliłam się, bo przed seksem myślałam, że to 11dc, a potem okazało się, iż to 12dc. Moja pomyłka wynikała częściowo z tego, że deko odpuściłam. No i z tą wcześniejszą owu też się u mnie zgadza. Myślałam, że mam później, ale chyba jednak nie. Ach, to wszystko jest za skomplikowane...Jakby człowiek miał czas, to mógłby robić doświadczenia, ale niestety... Gin, u której byłam, też mówiła o tabletkach anty, ale nie w kontekście większej szansy na ciążę, tylko jako zabezpieczenie. Mówiła o 3 miesiącach przerwy w staraniach. 🌼 Pokazują akurat w tv kobiety w ciąży wypowiadające się odnośnie rocznego urlopu macierzyńskiego:( 🌼 Ivanka, ja też nie pamiętam kiedy ostatnio jechałam pociągiem. Życzę udanego wypoczynku i wspaniałych wrażeń. Wypoczywaj:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas boli mnie brzuch. Krwawienia nie są silne, ale są. Nawet nie wiem, jak długo powinno to potrwać. Byłam taka zszokowana na badaniu, że o nic nie zapytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly ❤️. Ja krwawiłam 22 dni, ale miałam zabieg. Nie wiem, jak to jest przy samoistnej stracie, ale na pewno boli tak samo - przytulam Cię mocno i wierzę, że jeszcze powiesz o sobie z dumą - ciężarna. o Co do częstotliwości starań, to przy córce był jeden raz i wystarczyło. A co do testów, to na innym topiku jednej dziewczynie nie tylko test nie wychodził pozytywny, ale i beta była negatywna po terminie @, a w ciąży była. Dopóki nie ma @, jest szansa i nadzieja. o Ivanko, udanej wycieczki. Wracaj wypoczęta i zrelaksowana z nowymi siłami :) o dobrej nocy Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dni! Nigdy nie zajmowałam się tym tematem, ale nie myślałam, że to tak długo może trwać. Czuję się z ty jeszcze gorzej, bo bół i krwawienie tak namacalnie przypomina wszystko. Przepraszam, że pytam, w którym tc byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) o Liilly trzymaj się, przytulam... o Zuza jak twój sen, przychodzi? czy nadal nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli trzymaj sie jakos !!! X Tessko prosilam zebys nie zchrzanila :( . Ale jeszcze odczekaj , choc 10 normalnie powinna wyjsc , bo te owutesty wykrywaja tak kolo 10 :( . A dochody liczysz z kindergeldem ;) , bo ja tak i dlatego mialabym ochote na jeszcze jeden ;) X Ivanka :) spisz juz ? X Wlasnie sie wkurzylam i przefarbowalam wlosy na miedziany blad - czyli po prostu ostry pomaranczowy - bede teraz wredna ;) , bo rude musi byc wredne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami przed pracą:) Ze spaniem nie mam problemów, mimo stresu, jednak każdego dnia muszę zmuszać się do codzienności. Chciałabym zasnąć i obudzić się, jak będzie mniej bolało... Dziękuję jeszcze raz za Wasze wsparcie. Kilka lat temu szukałam na forum wsparcia w innej sprawie. Jednak tamta sprawa była niczym w porównaniu do chwili obecnej. Znalazłam jednak wsparcie i wierzcie, ono mi pomogło. Teraz o wszystkim wie tylko mój partner, no i Wy❤️ 🌼 Tessa, trzymam kciuki❤️ Któraś z Was napisała, chyba Gerwazy, że już lepiej nie zajść niż stracić. Coś w tym jest... Naczytałam się wczoraj o poronieniach i to rzeczywiście różnie bywa, może jednak potrwać. 🌼 Życzę miłego dnia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Liilly - początek 12 tc. Może u Ciebie krwawienie będzie krótsze? o Ivanko, moja ulubiona pora na pobudkę to 2:30. Codziennie tak się budzę :O o Mon Cheri, co do rudego, to jak pierwszy raz mnie mąż przywiózł do swojego domu rodzinnego, to mój teść widząc mnie (ja pochodzę z Małopolski, choć przez długi czas to było woj. katowickie, a oni są Ślązakami z dziada pradziada) powiedział: "Jeruna, nie dość że gorolka, to jeszcze ryszawo" ;) o Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly, ja po poronieniu przez pierwsze 3 miesiące odczuwałam dość silnie owulację i miałam ogromne libido w tym czasie, jak nie ja, ale nie chciałam ryzykować. Potem żałowałam, bo symptomy owulacji i chęci zniknęły. Mam wrażenie, że te pierwsze 3 miesiące były płodniejsze niż normalnie, może organizm był przyzwyczajony do ciąży i szybciej by załapał??? Trzymaj się kochana, z dnia na dzień powinno być lepiej. I nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry 🖐️ x Tessa Prosze do tablicy! :-D Dzisiaj odpytujemy na ciaze :) Nie mow, ze nie kupilas nastepnego tesu! x Lili, Strasznie Ci wspolczuje...Nadzieje pozostaje tylko w tym, ze moze teraz szybcie Ci sie uda zajsc w ciaze? Czy ginecolog powiedzial jakie moglby byc przyczyny poronienia? Zbadal Ci poziom hormow we krwi? x Mon Cheri, Jak dodatkowe studia skonczysz nie bedzie Ci zaden Kindergeld potrzebny. Zaczniesz workami kase do domu przynosic :) Seio, w DE, bardzo liczy sie wyksztalcenie. W stanach bardziej liczy sie fach, konkretne umiejetnosci i doswiadczenie - wtedy zakladasz wlasna firme i zostajesz milionerem :) Natomiast w DE trudno o pewne rzeczy bez odpowiedniego dyplomu. Natomiast potem to Ci sie juz z gorki potoczy! :) x Zuzka, Jak sie czujesz? Jezeli to 12 tc to czy mialas juz te badania na choroby dziedziczne? W moim wieku to naturalnie rowniez jedna z obaw, ktora zawsze by ze mna byla, gdyby... No tak, pomarzyc sobie mozna ;) Dzisiaj mam juz talk silne objawy przed @, ze mam wrazenie, ze wczesniej przyjdzie :( Kupilam to pszczele mleczko w kapsulkach, moze zazne lykac to cos pomoze? Od przyszlego miesiaca wracam do scislego rezimu 100mg B6 + magnez bo mnie wtedy przynajmniej piersi nie bolaly a teraz odczuwam je znowu nawet jak ide :O x Iwanka, dobrej zabawy! Czekam na raport po powrocie! :) x Dzis mam tez dzien wolny. Zaraz na lotnisko a musze sie jeszcze spakowac :) Lecimy do Berlina na mala wyprawe weekendowa. x Milego dnia kochane! 🌼 TESSSA? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia. Lilly trzymaj sie , dasz rade... Ja nie wiem czy przezylabym kolejne poronienie-chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mon cheri, no widzisz, staralam sie jak moglam ;) a zmiana koloru wlosow dobrze Ci zrobi i rude wcale nie jest wredne! mnie sie podoba! I tak, wliczalam z Kindergeldem - niestety... o Gerwazy, Ty jestes po prostu nie do pobicia ;) mysle, ze nie trzeba juz robic testow ani bety - co prawda @ jeszcze nie ma, ale sluz sie zmienia, staje sie coraz to bardziej zolty - taki objaw jest u mnie typowym symptomem zblizajacego sie okresu, wiec pozostaje tylko czekac az przyjdzie... a to moze jeszcze potrwac bo jesli to wina bardzo poznej owulacji, to wiecie - faza lutealna trwa przynajmniej 10 dni. Gerwazy - milego weekendu w Berlinie, nie opij sie tym szampanem za bardzo ;) o Zuzka, ale ty masz fajnego tescia haha - fajny Slazok haha o Lilly, dzieki za kciuki, ale chyba nic z tego - czasem zycie sobie z nas zarty stroi :( ale my to wszystko przezyjemy bo jestesmy silne Kobiety! Ja tez o tym czytalam, ze po stracie plodnosc jest zdecydowanie wieksza, moze cos w tym jest? I jeszcze jedno, pisz jesli masz taka potrzebe, po to jestesmy razem by sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim koleżankom :) [kwiatek x x Tesso mocno trzymam kciuki oby jednak @piszona nie przyszła :P :) x x Życze wam miłego dnia :) x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly ja po stracie krwawiłam tak około 10 dni a jak poszłam po trzech tygodniach do kontroli to wszystko było już oczyszczone x Nie mów że jesteś za stara,mi lekarka powiedziała że mogę sie starać ale na razie mi nie wychodzi bo czuję że następna @ się zbliża.Pozdrawiam i trzymaj się z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly ja po stracie krwawiłam tak około 10 dni a jak poszłam po trzech tygodniach do kontroli to wszystko było już oczyszczone x Nie mów że jesteś za stara,mi lekarka powiedziała że mogę sie starać ale na razie mi nie wychodzi bo czuję że następna @ się zbliża.Pozdrawiam i trzymaj się z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no wlasnie tu na wszystko papierek potrzebny , albo dobre znajomosci , ze znajomosciami krucho :( , a poniewaz moje wyksztalcenie nie ma tu odpowiednika studyjnego ,to po uznaniu " dyplomu" zostalam zrownana o 2 klasy w dol i to by bylo na tyle :( , teraz studia calkiem w innym kierunku i po najmniejszej lini oporu ( choc wlasciwie wczesniej w Posce takie plany mialam :). Tylko przeraza mnie ,ze jeszcze 4 lata przede mna , to cala wiecznosc :utyje , osiwieje , wnuki wyniancze wczesniej niz to dam rade skonczyc ;) X Tesska , nic jeszcze nie przesadzone - wizualizuj ! Moze pozniej zaskoczylas ? Albo wam te ptasie mleczka cykl przekopuja :( X Zuzka , a teraz dalejs ryszawo ? Bo mnie to lepiej idzie z tym bezczelnym kolorem , ludzie patrza a ja ich mam gleboko - m oczy z orbit wylazly , ale za to noc byla ciekawa ;) Jak to bylo - rude to kiedys nierzadnice byly - no pasuje ;) X SM hej , hej :) X I wszystkim buziola .... od namietnej ryszawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) no przekopałam ogródek wreszcie..sama ! to tyle u mnie :( Mon Cheri, kobieto że też zachciało Ci się studiować - brawo!!! ja to do fizycznej roboty się tylko nadaję : ogródek nagnoić, podłogę wyszorować : ( ... Karmi, zaczęłam szkołę pielęgniarską, ale szybko z niej zrezygnowałam, zdałam sobie sprawę że nie podołam praktykom, że nie nadaję się do tego zawodu. ze strzykawką raczej bym się oswoiła, ale usmarkanego staruszka mogłabym nie oporządzić :( .. Ivanka, Praga jest piękna :) niezniszczona przez wojnę, nietknięta niczym dziewica ;) pozdrawiam wszystkie , ściskam ! dobrego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - ja czlowiek absolutnie naukowy ;) , zawsze uwielbialam :), kiedys myslalam , ze nie wyjde za maz - chcialam poswiecic sie nauce :p , studiowac bede do renty, bo jeszcze tyle pasjonujacych rzeczy !!! A pielegniarstwo - no coz , po moich okolo medycznych doswiadczeniach tez bym nie polecala - no swojemu dziecku stanowczo odradzam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×