Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziewczyny z Niemiec, pisałyście o jarmarkach bożonarodzeniowych i aź nabrałam ochoty pojechać na Striezelmarkt do Drezna... Ale nie wiem, czy M zechce. Od nas nie tak daleko - 200 km w jedną stronę. Tylko trochę szkoda mi czasu i pieniędzy przed Świętami... ale nie wiem czy się nie skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wsi 16.12 też będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w pięknych wnętrzach odrestaurowanego pałacu - hotelu. W ub. roku fajnie było. No ale to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że u nas nie ma takich jarmarków....a może i dobrze, bo kasy poszłoby.... Rachelka no dzielna dziewczynka egzamin na 5 no no.....A tak wogóle to który u Ciebie dc? Gerwazy a Ty chyba też niedaleko terminu? A gdzie Teska i nasze nowe dziewczynki? No piszcie co tam u Was. SM a Ty co się obijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Basia ma cierpliwość i dalej nas czyta.....Basiu podrzuć od czasu do czasu jakieś fluidki dzieciowe:) czekamy:) Ciekawe co Ty sobie o nas myślisz;) Pozdrawiam Cię mocno:) I zapraszam jak najczęściej w nasze progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym naszym jarmarku można kupić piękne ozdoby świąteczne, gustowne wyroby rękodzieła, tradycyjne potrawy i napitki (są też degustacje), produkty regionalne, są występy kolędników. W ub. roku kupiłam pierniczki na choinkę i ślicznego aniołka :) U mnie dzisiaj 24 dc, co najdziwniejsze nie czuję w ogóle piersi, już dawno tak nie było. Nerwowa jestem za to jak zwykle i apetyt mi dopisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie, chyba gdzies okolo 25, 26 - nie chce mi sie liczyc o U nas tez jest co roku taki jarmark, ale my sie wybieramy tym razem do Insbruka na grzanca :) w zeszlym bylismy w Salzburgu, tez bylo ladnie, tylko szkoda, ze tak daleko. o Mon Cheri, o diecie sobie poczytam, a jak tam u Was dieta odkwaszajaca? trzymacie sie? o Rachela, zuch dziewczyna - egzamin na 5-tke :) brawo! o a ja rzadnego prezentu nie dostalam, chyba sobie nie zasluzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso 🖐️ coś Mikołaj o nas nie pamięta... Salzburg piękny.... w ub. roku byłam, ale tylko przejazdem, a chciałam zatrzymać się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i spogladam na "Australie" w telewizji, bylam na tam w kinie jakis czas temu, z Nicole Kidman - o tez Mikolajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam i podobało mi się. A ja patrzę na serial "Paradoks", ale raczej bez zainteresowania.... Śpiąca jestem i dzisiaj chyba szybko zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, gratuluję🌼 Mój m już jest:DSpędziliśmy przytulaśny mikołajkowy wieczór we dwoje:)Nie był do końca taki, jakiego oczekiwałam, bo u mnie dzisiaj 1dc. Z drugiej jednak strony cieszę się, że już skończyło się to oczekiwanie. Przyznam, że @ zaskoczyła mnie w pewnym sensie, bo przed nie miałam dosłownie żadnych objawów. 🌼 U mnie zimowo. Śnieg popadał, rano -8, wszystko białe. Teraz też prószy i pewnie rano będzie ślicznie. Tylko dlaczego jest ślisko i zimno?!:PTego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest ta roznica miedzy dzieciatymi i bezdzieciatymi !!! :) ;) Tez bym miala ochote na przytulanki - niestety jeszcze niedawno latalo mi tu po pokoju 15- letnie dziewcze ;) A za chwile moj mi padnie :( A ziola kopca w kuchni jeszcze z 10 minut ! X Gerwazy - ten Twoj m zdziebko nadpobudliwy ??? Gdzie mu sie chce jeszcze wieczorami latac ;) X Stefi - nie prowokuj i nie zmuszaj mnie , zebym wyzyskiwala Twoj adres !!! X Tessko - leci w formie uproszczonej i jest dobrze - czujemy sie lepiej :) Zastanawiamy sie nad oczyszczaniem watroby ;) Zobaczymy co to ogolnie da - rok czekam na efekty ;) Australia strasznie mnie nudzi :) X Rachelka - jak wroci , to jakbys juz swieta miala ! X Basko - pozdrowienia :) X Biest do Limburga to po ser ;) ja sie moze do Aachen wybiore ! X Dziecko rozczarowane - oma podrzucila mikolaja , ale ani grosza kasy ;) :) :) :) X Jutro moj m ma tak zwany weihnachtsfeier , wiec bede sama pol nocy - ale jest piatek - zapraszam na topic- party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u nas jeszcze popadało, poza miastem drogi białe i śliskie :( Mój jeszcze jeden tydzień pracuje, tyle, że już bliżej, ale i tak na noc raczej nie będzie wracał. Liilly, w tym wypadku dobrze, że już @ nadeszła... Ty z którego rejonu Polski jesteś? Stefi, a ja wczoraj do Ciebie napisałam maila, sprawdź skrzynkę :) SM, gdzie sie podziewasz? Życzę wszystkim pracującym, żeby szybciutko zleciał czas do weekendu! Pozdrawiam wszystkie koleżanki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelko, GRATULACJE!!! To trzeba opic :) Powinnas kupic sobie nagrode za ta 5-ke :) x Pewnie, ze jedzcie na Weinachtsmarkt do Dresden! Na pewno fajnie bedzie. W tym hotelu jest nawet lodowisko: http://www.kempinski.com/en/dresden/hotel-taschenbergpalais/events/ice-rink-at-the-taschenbergpalais/ Mozna wziasc ze soba lyzwy albo wypozyczyc tam na miejscu i wieczorkiem troche sie pokrecic i napic grzanca :) Jezeli nie umiecie jedzic to mozna wypozyczyc pingwina i sie go trzemac na lodzie :) M mial tam klientow wiec nieraz byla okazja zeby do Dresna pojechac. Ogolnie Dresno jako duze miasto z relatywnie niskim bezrobociem, jest ok ale reszty tej Sachsonii i wogole tych wschodnich Niemiec nie znosze bo sami nazisci tam mieszkaja :( 20% calkiem oficjalnie sie do tego przyznaje a reszta to ukryci sympatyzanci :( Ten ich ciezki akcent i bardzo specyficzna gwara tez mnie niesamowicie drazni :) To wymawianie "kejn" zamiast "kajn", od razu mam ochote takiego walnac ;) Mimo to, pojedzcie to na pewno jakis milych Polakow spotkacie bo troche nas tam mieszka :) x Mon Cheri, Ja dzis wieczorem tez sama bo M znowu w drodze, 4 godziny w jedna, dwa spotkania i 4 godziny z powrotem. Ale planuje wrocic dzisiaj tylko ze pewnie bardzo pozno. Gdyby dziecko sie w niego wdalo to by mnie we dwoje wykonczyli swoja energia :) x W zasadzie nigdy nie obchodzilam jakos 6 grudnia ale M zaczal od tego ze mnie obdarowywal jakimis drobiazgami, nakupowal nieraz Polskich plyt, filmow, ksiazek i powyciagal mi z szafy wszytkie buty zeby do nich prezenty powkladac :) A mi glupio bylo ze nic nie mialam dla niego wiec tak sie to zaczelo :) Teraz obydwoje robimy sobie drobne upominki, przy czym tutaj w DE to tradycja jest, ze daje sie glownie slodycze, czekoladowe Mikolaje i takie tam. Prezenty to raczej dzieciom, ale to tez raczej dopiero na gwiazde. W Mikolajki sa slodycze. x Liilli, Teraz tylko 10 dni odczekac i do dziela :) x Karmi_, U mnie w przyszlym tygodniu @ i mam juz wszytkie mozliwe objawy bo nic nie bralam. Piersi jak balony :( Cale nabrzmiale podbrzusze, plecy zaczynaja dokuczac. Nienawidze PMSu!!!! Na kilka dni przed @ czuje sie strasznie :( x Milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka! Ja juz tez z PMS-em sie melduje, nerwy mnie poprostu roznosza ;) A my mamy Weihnachtsfeier za tydzien, razem bo tez razem pracujemy :) o Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyszla moja zimowa kurtka ...za mala i jakas taka nieciepla... Wiec trzeba odeslac i zamowic inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! u mnie zimowo ale fajnie bo mam dzis wolne i siedzę sobie w ciepłym domku rachelko gratuluję piatki,ja sobie studiuję w weekendy i też mam jutro kolokwium ,oby mnie poszło również tak dobrze jak tobie ,tego sobie życzę:)siedzę i zakuwam he he wszystkim miłego dnia i weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminko, dziękuję i Tobie życzę 5 :) egzamin na kursie to błahostka w porównaniu z kolokwium :) Biest - Tobie również 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki........... Rachelo gratuluję 5, super wiadomość. Nie odzywam się za często, bo nastrój mam taki nie bardzo, więc po co się nim dzielić? U mnie dzisiaj 1dc, znowu nici....i już nie wierzę, by mogło być inaczej. Za często próbowałam sobie wmawiać, że tym razem to się udało....ech.. Mamy z mężem przeszkolenie dla rodzin zastępczych. Nie wiedziałam do niedawna, że gdy do rodziny zastępczej przyjmuje się dziecko do lat 7 to należy się zasiłek macierzyński. Zaczęłam szukać informacji w sieci... Na forum nasz bocian dziewczyna napisała, że w DD jest 4 letni chłopiec, który jak do tej pory bardzo dobrze się rozwija (dziecko ma zdiagnozowany FAS) i szukają dla niego rodziny adopcyjnej lub zastępczej. Mój M wystraszył się tego FAS, a zresztą wyprzedzili mnie inni rodzice. W sumie to cieszę się, że dziecko tak szybko znalazło opiekunów. Żałuję tylko, że mieszkam w pipiduwie, bo w większym mieście można znaleźć pomoc dla takiego dziecka i jest łatwiej podjąć decyzję o opiece. Tu musiałabym radzić sobie sama i bałabym się, że nie podołam i mogłabym skrzywdzić dziecko a tego bym nie chciała. Kiedyś pracowałam w centrum pomocy rodzinie i zdarzało mi się widywać dzieci umieszczone w rodzinach zastępczych, pogotowiach rodzinnych, maleństwa po urodzeniu, które matki pozostawiały w szpitalu. Bardzo spodobał mi się taki kilkuletni chłopczyk, który miała na imię Władysław. Myślę, że umiałabym pokochać cudze dziecko, ale nie każde i znalezienie się nawzajem nie jest wcale proste. Do tego wolałabym by to przede wszystkim mój M zaakceptował takie dzieciątko, bo mi byłoby łatwiej. Sorry, ale tak mnie jakoś naszło na takie przemyślenia, chyba z powodu zbliżających się świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki drogie Rachelko moje gratulacje za 5 no no zdolniacha jesteś :) x x Karmi jestem ale byłam zajęta nie miałam czasu się odezwać dziś zaś po lekarzach młoda gips ściągnięty z ręki USG zrobione teraz czekać na TK w lutym Ja wystraszyłam się u Endo bo coś sobie tam komentował na USG że coś się pojawiło guzki ale biopsji nie trzeba i ja już wiecie słyszałam biopsja i się spociłam i pytam czy cos się dzieje ale on nie nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty rok temu ale będzie pani sobie brać selen cały czas do kontroli mam za 1,5roku x x To na tyle u mnie pozdrawiam was i życzę miłego dnia , :) reszty dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×