Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziękuję Wam, ale już mnie nie chwalcie, bo nieswojo się czuję :P 25 dc - musiałam zamknąć się po obiedzie w sypialni, żeby nikomu nie nawrzucać, choćby psu 😠. Nie mam ochoty nic robić, tylko leżeć, ew. zjeść czekoladę, albo dwie.... Jedną z orzechami, drugą nadziewaną, ale niestety nie mam. Za to mam w lodówce loda w czekoladzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam kogo denerwowac bo jestem sama, maz nie zjedzie dzis wiec kolejny wieczor z netbookiem... Jeny 3 godziny temu odsniezalam schody i chodnik i teraz jest tam 3 , 4 cm nowego sniegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki macie jakis ciekawy przepis na kaczke? ges? na swieta? Chce zrobic jakas taka wydziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na razie tylko na chwilkę. Widzę, ze u każdej koniec cyklu i MPS y no u mnie też niby 20dc ale czuje już brzuch, na szczęście biorę witaminę B6 to przynajmniej cycki znośne. Jesli już tematy kulinarne to ja właśnie skończyłam robić pierogi, wyszło mi 107 sztuk:):):) ale musze jeszcze posprzątać kuchnię, a wiecie jak wygląda? Ale najgorsze jest to, że jutro i w niedzielę do pracy na umowę zlecenie śmigam, nie chce mi się strasznie, ale zarobię przez 2 dni 650 zł także nie będę marudzić bo grzech. A kaskę przeznaczę oczywiście na wspieranie kliniki leczenia niepłodności;) jesli oczywiście się nie rozmyślę i jeśli oczywiście powiem wreszcie o tym planie mojemu M, bo on ciągle nic nie wie....a jest mi niezbędny bo ja raczej na inseminacje jestem zdecydowana. Potem będę pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Basia dawaj te fluidki ja jestem i pochłąniam, ale mi sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez zaczne robic pierogi choc mi ciasto srednio ychodzi bo je robie raz na rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie przed okresowym ,objawy mam typowe tzn.brzuch i biust boli jak diabli. x Miałam nie mierzyć tem. a ja nawet testy owu. kupiłam ale jak widać bez efektu to wszystko mnie przygnębia ale jakoś nie umie odpuścić. x Jakoś nie myślę o świętach nic mi się robić nie chce ,nie lubię tych tłumów w sklepach zresztą z kasą u mnie krucho to nie mogę szaleć a coś zrobić .trzeba.Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co tylko ja teraz na poczatku cyklu ??? Ja tam wlasnie nabralam wiatru w zagle :) , jestem pozytywna w kazdym aspekcie ( poza koncepcja i koncem swiata 21 12 ) ;), kupilam sobie dzis bialy megasweterek - juz zapomnialam jak to jest cos sobie kupic - i spadl snieg , a snieg kocham - wyglada jak w bajce , snuje sie po dworze z moim biednym psem , ryjek mi sie smieje, czuje sie na nie wiecej niz 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basiu u mnie seksu dzisiaj raczej nie będzie bo humoru brak, niestety objawy przed @ zawsze mnie dobijają. Moncheri no ja też uwielbiam śnieg, u nas pada cały czas jest cudownie, jak szłam pod latarnią śnieg tak pięknie się skrzył, że przez moment przestraszyląm się, że znalazłam się w jakimś innym bajkowym wymiarze - poważnie.Rano też cudnie jak lekka szarówka a wszystko przysypane śniegiem jak pod pierzyną, kocham zimę i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam spać bo jutro pobudka jak co dzień rano. Pozdrowienia dla wszystkich, miałam miłego seksu życzyć, ale nie zauważyłam tu żadnej napalonej z owulką, same smutasy z MPS albo z małpiszonem, no w takiej sytuacji dobrej nocki tylko życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a Ty chyba też samotnie spędzasz wieczór? Bo widzę, że udzielasz się jednocześnie na dwóch forach :) Na Waszym ciekawski młody pan się trafił do rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawienie humoru zalecam włąśnie dobry sex i na ból głowy też to udowodnione naukowo Dobry drink i organz zadany samemu sobie tez jest dobry heeheh :-) Rachelko I Karmi jak wam sie nudzi to przeteleportujcie sie do mnie mam xxl sofe i duzo miejsca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska to choc tez :-) Ja lubie czasem no swego wibratora ale niestety tego ktorego dostalam od meza oddal ducha...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądam drugą serię "American horror story" w oczekiwaniu na M. Coś dla Ciebie Biest - oglądałaś? Dzisiaj wyjątkowo ucięłam sobie godzinną drzemkę po południu, później wzięłam relaksującą kąpiel z bąbelkami i przy świecach, żeby się odprężyć i nie wściekać na M jak wróci ;) Ale nie jestem pewna czy pomoże. PMS nie daje się tak łatwo oszukać :O Jedyne co, nadal mnie W OGÓLE piersi nie bolą. Clo pomogło?! nic wcześniej nie pomagało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam go po 3 miesiacach od mezulka i on mnie nauczyl sie nimbawic... Oj spelnil sie heheh :-) Kupilam inny tani ale jest do dupy... Nie znam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wściekła, tylko nerwowa przed @; Ty nie masz tak przed @ ? poza tym zmęczona po tygodniu pracy... a, trochę ściemniam, w poniedziałek miałam wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×