Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Zuza pewnie stresujesz się przed badaniem, ale nie martw się wszystko jest na pewno w najlepszym porządku i trzymam kciuki oczywiście. A ten artykuł o płodności to bez obrazy ale to jakieś głupie głupoty;) Teraz każdy pisze co chce, żeby tylko artykuł się sprzedał, fakt, że estrogeny odpowiadają za żeńskie cechy, ale do ciąży to trzeba jeszcze pracy wszystkich hormonów i ich precyzyjnego sprzężenia, no chyba nie wierzycie, że mały biust jest przeszkodą;) Moja szwagierka nie ma w ogóle biustu i zaliczyła dwie wpadki w tym jedną na tabletkach anty i do tego tym biustem karmiła dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza pozdrawiam Cię i trzyma kciuki,ja czekam na @ objawy mam typowe. x Dziewczyny czytałyście jaka wojna na sąsiednim topiku, że tym pomarańczom się chce pisać takie rzeczy a u nas cisza i spokój oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra jakaś oby do ans nie dotarła menda jedna ja to nie mam ochoty z takimi gadać i dyskusji prowadzić najlepiej olać i tyle chyba,że mnie wyprowadzi z równowagi wtedy nie ręczę co może być ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, przygotowania do ataku ;) Jakby co, pamiętajcie, taktyka olewania, jakby wpisy pomarańczy były niewidzialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nie reagujemy jak coś niech sobie sama ze sobą, czy on ,czy to ona gadają hehehe a my olewka i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Chyba sie z tego wszytkiego zaczernie :) x Karmi_, posadz mena na fotelu, piwko w dlon i rozpocznij prezentacje :) Trzymam kciuki, zeby rozmowa poszla po Twojej mysli! x Siedze sama w domu, M w delegacji, wraca dopiero jutro. Czuje sie jakos strasznie zmeczona...chyba pojde spac z tego wszytkiego. x Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy na co ty jeszcze czekasz zaczerniaj się i to już kobieto póki nie ma nalotu pomarańczy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Gerwazy bo jak będzie nalot to i Tobie się dostanie:) Gerwazy masz rację muszę pogadać z M dzisiaj, nie wiem jak mu to powiem, bo on od conajmniej roku jest przekonany, że już dalliśmy sobie spokój, Rok temu jak coś jeszcze wspomniałam to postawił mnie do pionu także nie wiem jak go przekonam:( Może go zaszantażuje bo własnie kolega chce nam sprowadzić auto z Holandii to powiem, że jak on się nie zgadza na gina to ja się nie zgadzam na auto. Moncheri jaki Wy samochód kupiliście latem, bo jak pamiętam to jakiegoś suwa? Ten nasz nazywa się Hyunday Tucson, to jescze nie jest na 100% pewne bo okarze sie na miejscu czy jest ładny. SM widzę, że Co ostatnio humor dopisuje, oby tak dalej....a nie skusiłabyś się na jeszcze jedno podejście, czas upływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi nasza honda crv , ale tucksona tez ogladalismy i Tesskowego mitsubishi outlandera - wszystkie sa ok :) :) :) I co gadalas juz z lubym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale zaraz zaczynam jak sie położymy do łóżka. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi zaciskam mocno ile sił :) daj na znać bo będę czekać z niecierpliwością ciekawe jak zareaguje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja tez trzymam kciuki! :) a co do wynikow badan, to u nas w De rzadko mozna cos dostac do reki by samemu sprawdzic - niestety musze wierzyc ginowi na slowo, ze jest o.k. - ale wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny musialam do Was na chwile ze by sie odprezyc bo mnie krew nagla zaleje z pomartanczowa wariatka. Co za matwa, franca,zlosliwiec. Trzymam kciuki nadal mocno za wszystkie wasze staranki, niedlugo wigilia i noc cudow , mam nadzieje ze przyniesie Wam ten najwiekszy cud. Buziole i pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ izalus nie przejmujcie sie pomarancza, "nie karmcie trola" jak to pisza u nas dziewczyny :) najlepiej olewac i juz! dzieki za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus Ty się tak nie denerwuj bo synkowi zaszkodzisz, spokojnie:) Wiem, wiem trudno o spokój ale faktycznie dawno nie było takiego ataku na kobietki w ciąży w okolicach 40 - tki. Dzięki za fluidy i obecność na naszym topie:D o Wiecie o czym pomyślałam, że u nas to taka jatka prawie niemożliwa bo my wszystkie wariatki:) Pamiętacie jak tu jedna taka wkroczyła pomarańczowa i wszystkie zmieniły nicki na pomarańczowe? Ha, ha...:D Boże jak ja się śmiałam czytając te dialogi. Nowe dziewczyny odsyłam aby odnalazły na starych stronach ten zapis - można mieć ubaw po pachy:) to był chyba najlepszy numer świata i pomysł Mon cheri i Tessy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! 🌼, x Karmi_, Jak tam rozmowa? Czy tez zostawilas sobie to dzisiaj na sniadanie? ;) x U nas znowu snieg pada. To jest dosc niezwykle bo tu zazwyczaj rzadko mamy tyle sniegu, zwlaszcza juz w grudniu. Moze swieta beda biale :) x Zaczelam znowu brac B6, magnez i folik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Karmi, też jestem ciekawa Twojej rozmowy z M :) Ewa, nie odpowiedziałam Ci na pytanie: nie badałam prolaktyny ani innych hormonów. Który u Ciebie dc? Ja mam już 29... Do lekarza muszę jechać w okolicach Świąt. Biest, jak tam? Pożegnalna impreza się udała? Izalus, ignorowany troll się nudzi i szuka innego forum, najlepiej olać i czekać, aż się wyniesie. Pozdrawiam Cię! Jasmina, gratuluję wyników kolokwium :) Śniegu już całkiem sporo, muszę wcześniej wyjeżdżać, bo czas jazdy się wydłużył. Drogi niby odśnieżone, ale nie posypane, ślisko... Zuzka, ściskam 🌻 Młoda 🌻 Blue - może zglądniesz jeszcze kiedyś?! 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko ❤️ : Ivanka, SM, Mon cheri, Tessa, Gerwazy, Stefi, Denis, Liilly, Oleńka Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie od rana pada śnieg:) czeka mnie długi dzień w pracy ,ale mam nadzieję że minie szybko:)karmi koniecznie napisz jak poszły negocjacje z M ,czekamy na wieści:)wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry! o Jasmin, gratuluje zdanego egzaminu :) (troche pozno zaskoczylam ;) ) o a ja sie wybieram do sklepu, musze kupic corce jakis prezent bo zaraz po swietach ma urodziny i zupelnie nie wiem co... wydac pieniadze to nie problem,ale zeby jeszcze z sensem haha o Karmi, czekamy na wiesci :) o Pozdrawiam wszystkie kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i ja :) U mnie śniegu jak na lekarstwo ...maluciuteńko...prawie wcale..... tylko minusowa temperatura....jak tak piszecie to zatęskniłam za białym puchem:) o Jaśmina to jedno - do przodu:), ucz się ucz bo niedługo sesja... o Karmi ja też mam nadzieję, że rozmowa pomyślnie przebiegła...ale pamiętaj jak facet mówi NIE tzn. ,że tylko nie całkiem się zgadza:D Po prostu potrzebuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×