Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość izabella38
Emi z UK no coś ty, ja mam 38 lat i wcale nie czuje się stara, jestem teraz cała w skowronkach po pozytywnym teście, ale uwierz mam koleżanki po 40 które porodziłe zdrowe dzieci. Jedna ostatnie w wieku 45 lat ale to było piąte dziecko. Ja teraz bardzo chcę tę ciąże utrzymać, nie robiłam jeszcze tej tarczycy, ale w przyszłym tygodniu zgłosze się do gina to badania ruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Pytanie do mnie? Dziś dokładnie 28 dzień i według obliczeń, 14 dni temu była owu. SEX 2 dni przed owu i w dzień owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabella, Gratulacje!!! Na naszym topiku juz tak jest, ze albo ktos wpada i rachu ciachu jest w ciazy albo...zostaje na dluzej :) Ja z tych dlugostodystansowcow :-D x Emi, Witaj! 🖐️ Nie martwisz sie, jak sobie dasz rade z niemowlakiem w Twoim podeszlym wieku? :P ;) Z drugiej strony moze pieluchy bedziecie sobie zmieniac w tandemie :P a dziecko przy rolatorze tez nauczy sie chodzic :) x Jechalam dzisiaj winda z upionym swiatlem. Widze, ze bez botoxu sie nie obejdzie. Jezeli w ciaze zajde i bede rodzic to sie bede darla jak opetana ale buzia bedzie gladziutka :-D x Basiu, cz ymasz moze w planach wiecej kradziezy z tego topiku? I gdzie sie mozna na to zapisac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny mam nadzieje, ze tak bedzie jak mowicie, ale boje sie miec nadzieje Badania robilam miesiac temu, wszystko jest super hiper... zrobilam je, bo czuje sie zmeczona i mam napady goracza i wystraszylam sie, ze to juz menopauza, tak tak, boje sie miec nadzieje, bo ta panika wewnatrz mnie, boje sie, ze zwariuje, tak chcialabym miec maluszka. Tyle lat martwienia sie,bo za co bedziemy zyc, bo nas nie stac itd teraz jak mamy przyzwoite warunki zycia, nic... Ja to nawet czuje, ze w okres bede z mezem sie kochac, bo o dziwo wtedy mam najwieksza ochote na seks, czyzbym miala owulacje podczas miesiaczki??? :D Tak to prawda z ta sluzba zdrowia, tutaj wrecz maja nadmiar dzieciaczkow, wiec nawet jak jestes w ciazy do 12 tygodnia to nie dbaja o to, uznaja, ze jak ciaza jest silna to przezyje. Znam tu pare dziewczyn, ktore mialy problemy z donoszeniem i tez leki na podtrzymanie przez rodzine w Polsce zalatwialy, masakra z tym... Izabela, gratulacje, to mi daje nadzieje, ze moze i mi sie uda, chcociaz jak mowilam boje sie tej nadzieji, ze spowoduje, ze sfiksuje, jak sie nie bedzie udawalo, a mam przeciez meza i syna, o nich tez musze pamietac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Dziewczyny ja teraz się wyłanczam, kolejna wizyta około 23 godz, bo obowiązki wzywaja, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na topiku ciążą po 40 i tam jakaś dziewczyna skrytykowała pomarańczową Jogulę, która grzecznie spytała Hanię o jej sytuację życiową bo pamiętam, że miała jazdy z mężem typu spanie na przedpokoju i cos tam jeszcze i ja też zdziwiłam się, że bedzie sie starało o dziecko. Przykro mi się zrobiło jak jej kazała spadać na topik o bezowocnych staraniach. Wiadomo przecież, że każda z nas marzy aby być na tamtym topiku, ale póki co to niemożliwe i ja poczułam się bardzo głupio jak to przeczytałam, tak jakbyśmy były tu z niższej sfery, były gorsze, jakieś nieudaczniczki czy patologia, że nie możemy zajść w ciążę. Bardzo rzadko mi jest głupio, ale jak to przeczytałam to naprawdę głupio mi się zrobiło. Mnie raczej nie ruszają pomarańczowe wpisy, ale ten mnie ruszył.......tym bardziej, że Hania się wcale nie wypowiedziała. Przecież my tu nie jesteśmy z jakiś nizin społecznych, większość z nas to wykształcone, realizujące się zawodowo kobiety, mamy stabilną sytuację materialną, fajnych facetów, a to, że nie dane nam było zaliczyć wpadki to nie nasza wina przecież:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabella - tak, tak do Ciebie :) Bo pisałaś, ze pierwszy test nic nie wykazał i byłam ciekawa kiedy robiłaś, czyli wykazał przepisowo - tak jak radzą, żeby dopiero w dzień spodziewanej @ zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi a nizina
społeczna to według Ciebie brak wykształcenia, odpowiedniej pracy w której mozna sie realizowac ?? gratuluje podejscia do tematu, szkoda nawet polemizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja też to czytałam i miałam podobne odczucia :O zastanawiałam się na jakiej podstawie ktoś podejrzewa, że to pisze któraś z nas..? poza tym jogula nie napisała nic złego, wręcz miała rację (ale nie byłam to ja :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja to nawet jak bede musiala sie kryka podpierac to dam rade :D byle tylko sie dzieciatko pojawilo... Ale tak serio, czasami sie tak czuje... zawsze myslalam, ze w ciaze to tak chop siup i juz jest, przeciez na okraglo sie czyta albo slyszy o wpadkach... i czlowiek sie zabezpieczal jak glupi, jak nie dostal okresu w terminie to panika, a tu taka niespodzianka... i teraz panika, ze czasu coraz mniej i czlowiek to juz powinnien na wnuki sily zachowywac... ah zycie to jest przewrotne nigdy nie dostajesz tego co chcesz. Gdzies czytalam, chcesz rozsmieszyc Boga, zaplanuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
No jeszcze ten post i znikam, rachela i robiłam ten czuły dziesiątke który ma wykrywać po 10 dniach i nic nie było, dopiero dziś bledziusięńka ale widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo oglądałam ostatnio film Psy :):):) i powiem tak:nie chce mi się z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie ten film, mnie ostatnio M uraczył, zgodziałam się z sentymentu bo kiedyś w Bogusiu Lindzie się kochałam i chyba z 5 razy ten film oglądałam:):):) No..................i nie zawiodłam się po 17 latach:):):) A druga część to już w ogóle odlot.Oczywiście na wszystko patrzyłam z przymrużeniem oka, bo jasne jeansy typu piramidy obecnie mnie nie rajcują, ale ogólnie fajnie było pooglądać obiekt westchnień młodości no i tego jego sztywne teksty...he he:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela powiedz mi jaki test na owulacje stosowalas tez sobie kupie, bo ja po tej mirenie to mam troche zwichrowany cykl, 2 miesiace mialam kazdego 17 po 5 dni okres, potem mi sie skracal, 2 miesiace 13 po 3 dni, a teraz dostalam dzisiaj ile bedzie trwal to nie wiem... kompletnie nie wiem kiedy mialabym ta owulacje, ale mierzyc to mi sie nie chce, boje sie, ze jak maz to by zauwazyl to tez moze byloby mu przykro, ogolnie u nas teraz temat mojego okresu to tabu, on nie chce mi robic przykrosci, ja tez nie chce zeby on sie zle czul z mojego powodu, syn tylko tak czasami napomyka, czy bedzie mial rodzenstwo, to mu wytlumaczylam, ze widac to nie takie proste... , chyba mialam niewyrazna mine, ze przestal w koncu o to pytac... troche zbyt radosnie i z pewnoscia siebie w to wskoczylismy i teraz robi sie troche smutno... co do sytuacji materialnej, wiem jak to jest miec dziecko, kiedy pieniedzy brak, bo biede mielismy taka, ze moj syn kiedys jak dostal kiwi od sasiadki to sie rozplakal, ze tam robaki sa, bo nie stac nas bylo nawet na owoce, wiem ile to jest rozpaczy, jak dziecko chcialoby cos dobrego a w porfelu pustki i znam, pamietam ta panike, jak sie mysli, ze co bedzie jak zajde, za co bedziemy zyc itd. Nie jest latwo. W Polsce normalnie zyc sie nie da, chocbys pracowal i pracowal, to oplaty czlowieka zjedza, a ludzie chca miec dzieci, to ich naturalne prawo, a w Polsce to sie ludziom odbiera, obdziera sie ich ze wszystkiego godnosci, praca do zycia, do posiadania dzieci, rzeczy ktore sa calkowicie naturalne i latami czlowiek to w sobie tlumi, bo poprostu nie chce zdechnac, tj moze podobaloby sie rzadzacym... Co do wyksztalcenia, teraz to lepiej miec zawodowke niz jakies wyzsze. Ja sobie pluje w gebe, ze sie ksztalcilam, tyle kasy poszlo na szkoly, kursy itd. Mowilam mezowi, jakby od poczatku ta kase co wydalam na ksztalcenie wlozyla w jakas dzialalnosc to pewnie bylabym juz wlascicielka korporacji :D W UK i tak trzeba bylo wszystko od poczatku. A wystarczylo skonczyc tylko podstawowke, nauczyc sie liczyc, czytac i pisac i starczy, a reszte na jakis biznes. A tak czlowiek nie mial kasy, bo to wydawal na ksztalcenie, nie mial czasu dla dziecka, rodziny, bo kursy i tak do nieczego to nie potrzebne... Tylko mam papier do wytapetowania pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 7 dc ale cos sie tak dziwnie czuje jakbym miala miec owulacje wczesniej. Chyba zrobie sobie test owulacyjny jutro rano. A moze nawet dzisiaj wieczorem. Tylko musze troche poczekac, bo wlasnie pilam chyba ze dwa litry roznych plynow :O Bezalkoholowych :) x Widzialyscie nominacaje na Oskary? Macie jakis faworytow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to was dziewczyny zaskoczę tą jogulą na tamtym topiku byłam ja i też poczułam się jak ktoś niższej kategorii a nie było moim zamiarem nikogo tam urazić,poprostu pamiętałam jak tam ta hania się żaliła na swoją sytuację ,na męża i to że nie ma wsparcia i poprostu grzecznie zapytałam skąd taka zmiana w podejściu do całej sytuacji ,no i mi się dostało z lekka ,zaskoczyło mnie ze zostałam odesłana na ten topik w sposób """"spadaj se dalej próbować ,bo tu dla takich nie ma miejsca co jeszcze nie zaciążyły""""smutno mi się zrobiło i więcej tam pisać nie będę nawet jak mi się uda to nie przejde na tamten topik,bo chyba jest on tylko dla wybranych,smutne ale niestety kobiety w tym samym wieku ale potrafią człowieka sprowadzić na ziemię:( tylko wy mnie teraz nie wygońcie,bo gdzie ja bidna pójdę:) pozdrawiam i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, moze bym sie z Toba zgodzila gdyby wyksztalcenie sluzylo wylacznie do tego zeby zdobyc dobrze platna prace. Ale przeciez studiuje sie dla wlasnego rozwoju, dla wlasnego intelektu i wiedzy. Nie zawsze sie to pokrywa z sukcesem finansowym ale na pewno nic sie przez studia nie traci i zostaje Ci z nich wiecej niz tylko papierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladajcie sobie "Jak rozpetalem II wojne swiatowa" to dla mnie niesmiertelna komedia :D Oskarow nie ogladam, dla mnie to wszystko ustawka jest. Jestem za promowaniem mlodych, nowych aktorow, rezyserow i scenarzystow, a tam ciagle te same geby pokazuja, zupelnie jak w naszym rzadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie będę pisać i tu i tu ale pod swoim nikiem chociaż tu nie pasuje bo nie dawno dzidziusia urodziłam a wiecęj nie planuje a dziewczyny lubie i nie dam się wyrzucić a wszystkim sie nie mozna przejmować ,teraz tez jakas tam pomarańcza pisała wiek nam wypomina i pisze bzdety olać ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×