Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Biest a dokladnie ;) ? X Basiu tylko co to wlasciwie znaczy - przestac sie starac ? Bo ja to raczej witaminki dla zdrowia , a sex dla przyjemnosci :) , opentanie dopada mnie dopiero ze 4 dni przed @ , bo mam nadzieje ze nie przyjdzie , po @ znow to olewam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri a ja to ma odwrotnie, po @ mam nadzieję, że się uda, przed @ to juz wiem, że nic z tego bo objawy co miesiąc te same nie pozostawiają złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi no niestety czasem , cos nas totalnie rozwala :( Nie dziw sie , ze tak Cie czasem drazymy , tylko , ze tak dziwnie sie czyta , bo nie rozumiemy , nie wiemy w jakim kierunku i tak sie domyslac z grubsza probujemy ! No i czlowiek z natury bardziej ciekawski od malpy , inaczej by zarowki nie wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi , a ja zawsze czuje sie tak samo i w czasie mojej mini ciazy , bylo tak samo prawie - tylko beksa bylam ! A teraz od 2 miesiecy masakrycznie mi sie chyba hormony pomotlalo - placzliwa jestem 28 dni na cykl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze ostatnio o czym bym nie pomyslala to lzy w oczach ,rycze w pracy , w tramwaju , a jak mi nowa ciezarna podloza to sobie godzine wyje , kiedys raczej agresywna bywalam , a teraz lo jejku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko !!! Wyjdziesz Ty w koncu ? Dziewczyny Cie wlasna piersia oslanialy , a Ty im znikasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska , to nie ma ze staraniami nic wspolnego !Nie stan psychiki ... Gdzies hormony pomieszalo ,zobacze bambi - lzy w oczach , przypomne sobie jak sie cora z czegos cieszyla - wzruszenie i mokro itp . Tak sie czulam po insyminacjach na duzych dawkach progesteronu !!! A teraz nic nie biore a tak sie czuje - moze jednak jakas torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia uciekłam sie kąpać a teraz ide spać bo wstaje co dzień 6.15. Aha zapomniałam sie pochwalić od świąt przytyłam 3,5 kg:):):) no i mam problem raczej teraz:):):) na szczęscie od wczoraj sie ogarnęłam i na dietę weszłam, bo wyglądam imponująco wręcz. Tak sobie jadłam i jadłam...bo mi smutno.....a może mam bulimię????? ale nie haftuje póki co;) A potem sobie jadłam bo już się w spodnie nie mieściłam, no ale mam nadzieję, że wrócę przynajmniej do swojej wagi sprzed 20 grudnia. No to dobranoc:) Aha nasz topik jest super bo tutaj można fajnie podyskutować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja na początku @ też jestem obolała i mało chętna, ale 4 i 5dc, to już nie;)A bez tamponów nie wyobrażam sobie życia:DGdyby nie one, to na pewno nie miałabym seksu w te dni. Basia, Ty to masz żarcik:PAle może nie byłoby to takie głupie...:D Ja też jestem z tych, co nie doświadczają cudów i na wszystko potrzebują czasu. No może poza m, bo na niego długo nie czekałam:PMiałam 14 lat w chwili poznania, a 18 jak się sobą zainteresowaliśmy:) Ja też myślałam, że zajdę. Teraz to wydaje mi się śmieszne, smutne, że byłam taka łatwowierna....No a już na pewno nie myślałam, że spotka mnie poronienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam po trochu do każdej wypowiedzi i mam nadzieję, że pamiętacie co pisałyście;)W przeciwnym raziie trudno mnie zrozumieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby internet byl namacalny zabilabym go za powolnosc golymi rekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - no ja se robie wstrzemiezliwe dni , albo sex niewkladany :p ,bo taki tez istnieje choc nie zawiera wartosci prokreacyjnych , a ob - owki dobre sa na basen i do lazenia po gorach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lliili no mnie w ogole trudno zrozumiec , ale skladam to na karby wad wymowy , tudziez umyslowego zapetlenia ! X Biest to go kijem pogon ! X Gerwazy co tak u Ciebie przycichlo , obserwuje Cie na ivf topiku , widze , ze podjelas juz decyzje , co do kliniki ! I co racja , to racja , duzo zalezy od zdrowia i duzo od szczescia - jednemu uda sie pierwsze w podrzednej klinice , drugiemy najlepszy profesor nie pomoze ! Aha , gdzies czytalam ,ze ivf zawsze - w koncu - moze sie udac , jak probujesz odpowiednia ilosc razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella38
Karmi_ próbuje zajść w ciąże od roku dla mnie to strasznie długo, bo każdego miesiąca czekam na rezulatat, poprzednia ciąża od początku na duphastonie a potem pessar i tabletki rozkurczowe, dlatego też mam pewne obawy jak to będzie tym razem kiedy już się uda mam nadzieje, to czy cała ciąża z nóżkami w górze? Nie wyobrażam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tez nie wyobrazam tego lezenia. Ja bede miec lezenie na poczatku ciazy ale 9 miechow... Choc pewnie dla maluszka zrobilybysmy to :-) Zycze wszystkim milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, x zalatana troche jestem bo zbieram informacje o tych ivf i innych cudach. Mon Cheri, pierwszy raz przystapie w Wiesbaden ale chce sie jeszcze skonsultowav z jednym professorem. Cud sie stal i dali mi do reki wyniki moich badan oraz spermiogram M od mojego poprzedniego lekarza zebym wziela ze soba do Wiesbaden na wizyte wiec dzisi wieczorem bede mogla popatrzec czarno na bialym jak to wygladalo. x Karmi_, uzywam tamponow z aplikatorem i te sie latwo zaklada. Bardzo polecam! Nie wyobrazam sobie wogole zycia bez tamponow bo gdybym jeszcze z jakas pielucha miala chodzic co miesiac to chyba bym szalu dostala :-D Przy moim temperamencie do tego mi zawsze blisko :P Mnie boli wylacznie przed @, jak @ przyjdzie to natychmiast odczuwam ulge, a na 2-3 dzien to juz wogole wszytko w porzadku. Jak nie mam ochoty to nic nie orbie ale rzecz w tym, ze ochota mnie wlasnie czesto nachodzi pod koniec @ i wogole w pierwszej polowie cyklu. A kolo owulacji M sie przede mna ukrywa :P ;) x Mon Cheri, Nie wiem jak to jest z wielokrotnymi probami IVF. Obawiam sie, ze zamiast dziecka mozna sie w koncu raka dorobic...:O Na razie wychodze z zalozenia, ze uda sie za pierwszym razem :-D O ile wogole mnie wzema jako pancjentke z moimi wynikami :O x Isabella, zrob sobie AMH - bedziesz wiedziala mniejw iecej ile czasu Ci zostalo na rozne proby czy tez lepiej od razu wybrac bardziej agresywna forme leczenia. x Zagladalam na topik o nastolatkach w celu zniechecenia sie do dzieci :) Powiem wam, ze calkiem niezla metoda :-D x Milego dnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, x zalatana troche jestem bo zbieram informacje o tych ivf i innych cudach. Mon Cheri, pierwszy raz przystapie w Wiesbaden ale chce sie jeszcze skonsultowav z jednym professorem. Cud sie stal i dali mi do reki wyniki moich badan oraz spermiogram M od mojego poprzedniego lekarza zebym wziela ze soba do Wiesbaden na wizyte wiec dzisi wieczorem bede mogla popatrzec czarno na bialym jak to wygladalo. x Karmi_, uzywam tamponow z aplikatorem i te sie latwo zaklada. Bardzo polecam! Nie wyobrazam sobie wogole zycia bez tamponow bo gdybym jeszcze z jakas pielucha miala chodzic co miesiac to chyba bym szalu dostala :-D Przy moim temperamencie do tego mi zawsze blisko :P Mnie boli wylacznie przed @, jak @ przyjdzie to natychmiast odczuwam ulge, a na 2-3 dzien to juz wogole wszytko w porzadku. Jak nie mam ochoty to nic nie orbie ale rzecz w tym, ze ochota mnie wlasnie czesto nachodzi pod koniec @ i wogole w pierwszej polowie cyklu. A kolo owulacji M sie przede mna ukrywa :P ;) x Mon Cheri, Nie wiem jak to jest z wielokrotnymi probami IVF. Obawiam sie, ze zamiast dziecka mozna sie w koncu raka dorobic...:O Na razie wychodze z zalozenia, ze uda sie za pierwszym razem :-D O ile wogole mnie wzema jako pancjentke z moimi wynikami :O x Isabella, zrob sobie AMH - bedziesz wiedziala mniejw iecej ile czasu Ci zostalo na rozne proby czy tez lepiej od razu wybrac bardziej agresywna forme leczenia. x Zagladalam na topik o nastolatkach w celu zniechecenia sie do dzieci :) Powiem wam, ze calkiem niezla metoda :-D x Milego dnia wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez urzywam tamponow. Czasem wkladki ultra cienkie gdy jestem w domu. My mamy sperme juz od 1.5 roku zamrozona w klinice ale nam sie nie spieszy z podejsciem... Na wiosne zrobimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez urzywam tamponow. Czasem wkladki ultra cienkie gdy jestem w domu. My mamy sperme juz od 1.5 roku zamrozona w klinice ale nam sie nie spieszy z podejsciem... Na wiosne zrobimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez urzywam tamponow. Czasem wkladki ultra cienkie gdy jestem w domu. My mamy sperme juz od 1.5 roku zamrozona w klinice ale nam sie nie spieszy z podejsciem... Na wiosne zrobimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×