Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

O Gerwazy! Wrzucilas linka do tej stronki i oto jestem :) widze, ze nawet nasz Biest sie znalazl, chociaz o naszym watku in vitro ostatnio zapomnial :/ hihi pozdrowienia!!! Xx Cysta mowisz Gerwazy..oboawiam sie, ze jesli nie zniknie to Ci nie zrobia in vitro moja droga, beda musieli usunac lub poczekac az sie wchlonie..ale nie mam doswiadczen za duzo z torbielami, sama mialam kiedys dawo temu usuwana, duza torbiel 6 cm na 8 cm, aleto bylo w 2006 r... Xx Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHHII a jestem jestem tylko ja to czasem mam napady to tu to tam :-P Ide spac bo rano chce biegac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja znowu dzień zakończę:DChyba w zastępstwie Mon cheri;) Wpadła do mnie koleżanka i zagadałyśmy się:D M jutro będzie w domu i ma mieć kilka dni wolnego. W sam raz, bo ja przecież blisko @ jestemDobrze, że spokojna jestem, ale to się może przecież z dnia na dzień zmienić, jak to przed @:PZresztą, powód nawet byłby, bo m zaczął coś zagadywać, że prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie musiał więcej pracować. Nie mówił tego oczywiście bez powodu...chyba chciał mnie już trochę przygotować na taką ewentualność:OWygląda na to, że z pozycji starającej się, czy też, tak jak ostatnio chcącej się starać, przejdę na pozycję kibicującej. No cóż, różne trzeba spełniać funkcje w życiu:DNa razie sobie z tego żartuję, ciekawe tylko, jak długo;)..... Kawy pewnie jutro pierwsza nie zaproponuję....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez od 7 na nogach... Zycze milego dnia... Zuzka tabletki wziete na wyjazd czekaja na lykanie.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już po, a ja dopiero kawkę piję a do tego ciacho wsuwam...o rany! jaka ja grubaśna będę tej wiosny:p, ciasto z bita śmietaną o smaku mięty - BOSKIE!! Miłego dnia Kobietki - bo mi zapowiada się nadzwyczaj słodki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, Zapraszam na pyszną małą czarną z mlekiem, życzę miłego dnia pomimo kiepskiej pogody, ja już zaliczyłam ginekologa - zrobiłam cytologię, przedłużyła mi luteinę na cykle bezowulacyjne, na razie testy owulacyjne nic nie wskazują czyżby kolejny cykl stracony, po luteinie nie bardzo umiem określić dni płodne i owulację, wszystko się poprzestawiało - ponoć tak ma być do wyrównania cyklów. oby miała rację pozdrawiam 1 lutego do pracy - jak ja to kocham...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was:D Mon cheri, zaskakujesz mnie - z tą wczesną porą:DA to się wymieniłyśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi kafe miesza...czyżby znowu się coś działo, czy to ja jestem niewyspana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak to chyba ja nie daję rady:D Rachela, jak Twoje samopoczucie dzisiaj? W tv znani panowie (dla mnie nie wszyscy;)) wypowiadają się na temat jak być dobrym tatą, mówią o rozterkach młodych ojców:DMam wrażenie, że oni poddają się wszystkiemu i starają się wykazać znajomością tematu, ale wychodzi to trochę śmiesznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ x U nas 12 stopni a ma byc 14 :-D Hip hip hurra :-D Prawie wiosna. x Czy ktoras z Was miala kiedys torbiel(cyste)? Bo niby wczoraj mialam lekkie planmienie (na czerwono, doslownie dwa malutkie kleksy, natomiast tampon po nocy czysty - sorry za szczegoly). Myslalam, ze to w takim razie wczoraj byl 1dc ale do dzisiaj mi sie @ jakos nie rozhustala. Pierwszy raz w zyciu mam cos takiego, ze tak jakbym miala @ a nie mam... x Jutro mam przeciez ten zasrany termin w klinice nieplodnosci zeby zobaczyc czy cysta sie przez @ zmniejszyla ale czy jest sens tam jechac skoro mi sie @ nie rozkrecila? Czekac dalej, moze sie @ rozkreci? Dzwonic tam zeby termin przelozyc? x Domyslam sie, ze to ta torbiel jakos zatrzymuje moja @ :( Mialyscie moze takie doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ x U nas 12 stopni a ma byc 14 :-D Hip hip hurra :-D Prawie wiosna. x Czy ktoras z Was miala kiedys torbiel(cyste)? Bo niby wczoraj mialam lekkie planmienie (na czerwono, doslownie dwa malutkie kleksy, natomiast tampon po nocy czysty - sorry za szczegoly). Myslalam, ze to w takim razie wczoraj byl 1dc ale do dzisiaj mi sie @ jakos nie rozhustala. Pierwszy raz w zyciu mam cos takiego, ze tak jakbym miala @ a nie mam... x Jutro mam przeciez ten zasrany termin w klinice nieplodnosci zeby zobaczyc czy cysta sie przez @ zmniejszyla ale czy jest sens tam jechac skoro mi sie @ nie rozkrecila? Czekac dalej, moze sie @ rozkreci? Dzwonic tam zeby termin przelozyc? x Domyslam sie, ze to ta torbiel jakos zatrzymuje moja @ :( Mialyscie moze takie doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, poprzedniego zjadło, myślałam, że jest tylko opóźniony :O pisałam, że rano czułam się w miarę ok, po kilka domowych zajęciach troszkę gorzej ;) więc teraz przerwa - nie nadwyrężam się. I że mam niską temperaturę, nie kontrolowałam w całym cyklu, bo zbiłam 2 termometry, wczoraj kupiłam nowy. Ale w gabinecie lekarskim miałam 37, a wieczorem w domu już tylko 36,2 a dziś rano zaledwie 36 :( Więc wróży to @ w krótkim czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doGerwazy miłosniczka tematu ;
mam nawracajace cysty od zawsze, okres u mnie wyglada tak, ze zauwazam na bieliźnie czy wkladkasz rozowe plamienie ( lewdwo widoczne).To oznacza u mnie, ze w ciagu 3 dni rozkreci sie prawdziwa @. Jak przychodzi okres to nie sa to plamienia, tylko leje sie ze mnie od razu ( skrzepy krwi z krwia mensttuacyjna), wiec wyglada to tak, ze mam tak jakies zastoje, zakrzepy ktore chwilowo blokuja ujscie krwi .A potem wychodzi wszytsko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja miałam cystę w wieku 18 lat. Nikomu o tym nie powiedziałam, przez 3 miesiące nie miałam okresu i bardzo bolał mnie brzuch. Jednego dnia obudziłam się ze strasznym bólem, krzyczałam w głos i babcia wezwała pogotowie. Przy operacji okazało się, że to wcale nie wyrostek, tylko jajnik pękł (cysta była w środku), wezwali ginekologa, który usunął mi go, zostawiając jakieś resztki, stąd moja niższa rezerwa. Po kilku latach zaś mnie chwycił ten sam ból, tylko po drugiej stronie (nie mogłam się wyprostować). Zaraz poszłam do ginekologa i okazało się, że to cysta i podkręcający się jajnik. Dostałam antykoncepcje i cysta się wchłonęła. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze się skończy i że cysta sama się wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, x Tak mi to wlasnie wyglada, ze nie mam okresu bo ta torbiel mi w planach smrodzi :O Ale moze jeszcze w ciagu 3 dni @ sie rozwinie jak napisala "doGerwazy miłosniczka tematu". Tyle, ze dzisiaj sroda, to za 3 dni jest sobota. Z mojego IVF w tym cyklu nici jak nic :( Kruszynka sie jeszcze nie poczela a juz denerwuje mnie swoim spoznialstwem :P x Zuzka, jak sie czujesz? Jak malenstwo? Napisz co tam slychac! Kiedy mialas ostatnia wizyte i co bylo widac? x Dzisiaj wieczorem mam moje regularne babskie spotkanie z paroma kolezankami to mam nadzieje, ze po paru drinkach moze ta zasrana cysta w koncu peknie badz jak szlag w inny sposob trafi i mi sie @ zacznie! Amen :) x Rachelko, a jak Twoje bole? Musisz brac jakies srodki przeciwbole czy zrobilo sie juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, lepiej, żeby nie pękła, bo jak by była w środku jajnika, to po jajniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaklarka
Witam na starania o dziecko polecam OLEJ Z WIESIOLKA !!! staralam sie z mezem 6 miesiecy az pomyslalam ze sprobuje tych tabletek one sa na poprawe sluzu plodnego i pomagaja przy owulacji itp juz po 10 tabletkach zaszlam w ciaze:):) dodam ze bierze sie tylko od pierwszego dnia cyklu do owulacji zycze powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ona byla widoczna przy jajniku ale chyba nie w jajniku. Duza franca :( x Przerabane. Doczytalam sie, ze wlasnie takie plamienie zamiast okresu albo wogole brak okresu to znak, ze cysta sie zrobila :O x Nic z tego. Nie ma sie co ludzic. W lutym z IVF nic nie bedzie :( Tylko nie wiem teraz o co sie dopominac na wizycie jutro? jakies testy hormonalne? Jakie sa terapie zeby usunac cyste czy jakos zasuszyc? Ktos mowil, ze bierze sie tabletki antykoncpcyjne albo dhupason ale nie wiem ile w tym prawdy. Chce sie jakos doinformowac zanim jutro tam znowu pojedziemy. zeb ynie jezdzic kolejne 5 razy. x Juz i tak musze strasznie w pracy kombinowac zeby sie wyrwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka🌼 Zuzka ma rację, torbel nie powinna absolutnie pęknąć, najlepiej, jak się sama wchłonie. A @ na pewno się rozkręci. Zresztą, torbiel tak z dnia na dzień chyba nie znika...Moja po tygodniu z 3 cm zmniejszyła się do niecałych 2, gin mówiła wtedy, że dobrze idzie. Podejrzewam, że takie trobiele czynnościowe zdarzają nam się czasami, tylko o tym nie wiemy. Nie czujemy ich, a one same się wchłaniaja i żyjemy właściwie w nieświadomości. 🌼 U mnie temperatura też na plusie, ale śniegu jeszcze dużo. Wyglada to fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja mialam 2 razy torbiel. Z 9 lat temu ale wchlonela sie po Mikrogynonie i ostatnim razem na krotko przed planowana laparoskopia 3.5 roku temu. Na stole operacyjnym okazalo sie ze to byly dwie duze kolo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, jak już pisałam, moja gin po stwierdzeniu torbieli pędem wysłała mnie na badanie krwi C125. Byłam nieświadoma, co to jest. Zastanowiło mnie tylko, że kazała od razu tego samego dnia zadzwonić i podać wynik. Jak potem doczytałam, że to chodzi o sprawy rakowe, to zrozumiałam pośpiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin mówiła, że najpierw trzeba poczekać, czy torbiel sama się nie wchłonie, a dopiero jak to nie nastąpi, to zastosuje leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, U mnie niestety na USG nie bylo jasne czy to torbiel czynnosciowa czy jakas inna. W srodku torbieli lekarka mi pokazala, ze jest tam cos solidnego :( Ale mowila, ze to moze byc rowniez krew, ktora do srodka torbieli sie wylala. x Oczyma wyobrazni widze juz raka jajnika :( Musze sobie USG do domu kupic :-D bo sie wkonczem tym czekaniem na terminy. Wlasnie rozmawialam z szefem ze musze jutro wczesniej wyjsc, nie poszlo za fajnie :O :( ale co robic? Musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilii, zazadam od razu tego badania CA-125. Mogli od razu przeciez zrobic jak tym bylam i dodatkowo sprawdzic poziom hormonow czy ta cysta jest aktywna. Klinika najdrozsza w tym regionie a opieka jak widac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie piszą o tym badaniu, a moja gin to od razu o tym wspomniała, jak jeszcze leżałam podczas usg. Może ze wzgldu na mój wiek?...nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×