Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelko, trzymam kciuki zeby lekarz Ci pomogl. Ten staly bol jest podejrzany! Powiedz lekarzowi koniecznie o tym CLo bo czasem zdarza sie cysta po tych srodkach i jezeli peknie to nawet trzeba do szpitala jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic niezwyklego nie odczuwam. Od czasu do czasu cos tam pobolewalo ale dawalam to na karb PMSu. Tyle, ze cysty sa roznego rodzaju. A z tgeo co sie doczytalam to bolesne sa dopiero jak pekna albo jezeli bardzo urosna i sie pod tym ciezarem jajnik przekreci. Ale to zdarza sie bardzo, bardzo, bardzo rzadko. Najlepiej idz do lekarza ale zadwon moze tez do ginekologa i skonsultuj sie z nim tak na wszelki wypadek. Nie lekcewazylabym takiego ciaglego bolu jaki masz - to jest ostrzezenie od ciala, ktore usiluje zwrocic uwage, ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo może zmarzłaś w pracy? I to np. korzonki - bo to straszny ból jest... dobrze, że się zarejestrowałaś do lekarza tylko nie mniej skrupułów idź na zwolnienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, nie byłoby niczym dziwnym, gdyby "pracowe" temparatury wyszły Ci bokiem. Ja na zimno reaguję od razu częstszymi wizytami w wc. Jeżeli chodzi o moją torbiel, to nie miałam dodatkowych dolegliwości. Moja gin wysłała mnie od razu na badanie krwi c125. Na szczęście było wszystko ok. Człowiek już może zgłupieć od tych wszystkich sygnałów! Jak niec nie czuć - niedobrze, jak czuć - to niewiadomo czy w normie, czy może poza nią. Ostatnio Karmi pisała, że jej gin powiedział, że jak odczuwa brzuch, piersi itd, to znaczy, że organizm pracuje i to dobra oznaka. Bądź tu człowieku mądry.... 🌼 Wróciłam do domu i jestem szczęśliwa z tego powodu. Na dworze masakra:(Odwilż całą gębą, widoki mało ciekawe. Zapraszam więc drogie panie na aromatyczną kawkę na poprawienie nastroju❤️ Rachela, a za Ciebie i Twoją wizytę trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Liilly, i chętnie napiję się kawki :) Powiem Wam, że ja nigdy nie wiem, czy iść z czymś do lekarza czy nie. Zawsze wydaje mi się, że jest to coś zbyt błahego i wyjdę na symulantkę :) Dzisiaj rano też pomyślałam, że nie będzie takiej potrzeby, bo boli nie bardzo mocno. W samochodzie było już gorzej, bo ciężko było mi dostać bez bólu do pokrętła temperatury. Teraz znowu mam wrażenie, że jest lepiej i może niepotrzebnie się zarejestrowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej szybko będziesz wiedziała co Ci dolega. Mnie chyba organizm już wodę przed @ zatrzymuje, bo mi waga podskoczyła delikatnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, mam ten sam syndrom, ze jak sie do lekarza zapisze to mi symptomy troche przechodza. Ale idz tak czy siak bo ja sobie tez tak raz wmawialam, ze nie jest tak zle i ze juz troche lepiej a skonczylo sie na pogotowiu i operacji wyrostka robaczkowego. Lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo nie jesteś sama:) u mnie też jak już się zdecyduję to wydaje mi się, że nie jest ze mną tak źle bo nie odczuwam już bólu...także to chyba normalne... o Gerwazy jak nastrój? chyba lepszy? o a u mnie pada śnieg... w ogóle dziś mój samochód rano wyglądał tak jakby ktoś go oblał wodą i ona zamarzła...:p, naskrobałam się, oj naskrobałam tej szklanej powierzchni....marzę o wiośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w południe padały takie wielkie płatki śniegu, że wyglądało jak w bajce:)Trwało to jednak króko. Może i dobrze, bo mam już dość zimy, Chcę zielonej wiosny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwnako, nastroj nadal do doopy ale co mam robic? Czekam do czwartku i przejde ten most jak do niego dojde :-D x Uwielbiam takie mieszkania w kamienicach z poczatku 20 wieku z 4 metrowymi sufitami ale maja jeden mankament: nie ma podziemnego garazu :( A nie cierpie auta odgarniac ze sniegu! Tylko i wylacznie dlatego mieszkam w nowym bloku. Wjezdam do garazu, biore zakupy i prosto do windy. To ogromna wygoda. Wozek tez bede mogla do windy zmiescic ;) a na pietrze mam miesca na chyba z 15 wozkow :) Bedzie tez dosc miejsca na rowerek Kruszynki ❤️ x Tak sobie gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rachelko przepraszam ale zostałam bez prądu i zniknęłam :) Napisz jak tam po wizycie co lekarz powiedział i czy musiałaś konsultować z ginem co i jak ??? x Pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, korzyść z wizyty taka, że mam zwolnienie do końca tygodnia :) Mój lekarz jest kontaktowy, więc coś tłumaczył, że to bóle wiązadłowe, nie do końca korzonki, nie spamiętałam wszystkiego ;) Mam tabletki, których na razie nie będę brała, chyba, że mnie przyciśnie, albo dostanę @. Mam nadzieję, że brak konieczności 8-godzinnego leżenia i relaks pomogą. Nie mówiłam nic o clo, bo... się wstydziłam. Karmi mnie zrozumie :D U gina co innego, ale rodzinnemu mówić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, Mam nadzieje, ze to co Ci dal to pomze ale kurcze uwazam, ze lekarz nie moze podjac wlasciwej diagnozy jezeli nie ma wszytkich informacji :O Gdy bedziesz w domu to zadzwon chociaz sama i moze zkonsultuj sie jednak z ginem. x Dziwi mnie, ze masz akurat takie bole teraz kiedy ten clo bierzesz. Do tego nie bylas na kotroli zeby zoabaczyc ile sie pecharzykow rozwija... Jak uwazasz ale...e, zamkne sie bo widze, ze mam zadatki do gledzenia :O x Zycze zebys jutro juz poczula sie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, kilka wolnych dni na pewno dobrze Ci zrobi:)Zasatanawiam się tylko na jakiej podstawie lekarz postawił diagnozę?...no i jakby nie patrzeć zapisał również leki. Kiedy miałaś iść do gina, po ewnetualnej kolejnej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jechać do gina w połowie kolejnego cyklu. Jakby coś się działo pojadę wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej podstawie diagnoza..? Macał, ugniatał, podnosił nogę :) Ja myślę, że to nic poważnego, miałam już bóle różnych odcinków kręgosłupa, to czemu nie krzyżowo-lędźwiowego.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty sama łączysz te bóle ze sprawami ginekologicznymi, czy jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę że rachelka przemarzła w pracy bo ciepło tam nie ma i tyle nie ma co się doszukiwać innych chorób bo nie jesteśmy lekarzami zna siebie a gin też ja przebadał ,dziewczyny więcej luzu nie nakręcajcie się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, nie nakręcamy się, a pogadać zawsze można i nawet należy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1358
my również staramy się o dzidziusia niestety po 2 latach starania dalej nic... http://stylowi.pl - Dziel się swoim światem i stylem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego :) Jak nie będzie poprawy, to będę szukać przyczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy , ze ja i joga...hm.... Nie. Znalazlam kolo siebie inny gabinet ginekologiczny(tam nawet robia laparo) jutro zadzwonie tam czy maja wolny termin zeby isc na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×