Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Przeciez pisalam juz czesto ,ze juz od dawna mi sie nie spieszy do podejscia jak i nie staram sie specjalnie naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy my jezdzimy raz w roku w sierpniu ze znajomymi na zjazd motorowy z Live muza ,namiotami itd plus raz ,dwa razy do roku na targi motorowe. Na zjazdach spotykaja sie rozni ale z naszych najblizszych znajomych nie nie jest w Hells..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj byłam w kinie na filmie "The Impossible" polski tytuł : " Niemożliwe" jest to historia autentyczna o rodzinie, która przeżyła tsunami na wyspie Puhet w 2004 roku. Kobietki jak możecie idźcie na ten film, tylko obowiązkowa paczka chusteczek. Zuza jedynie Tobie nie polecam bo za dużo emocji, a w twoim stanie to nie wskazane:) tak naprawdę film opowiada o miłości bliźnich, przywiązaniu o czymś co wiele nas gdzieś tam straciło z oczu - to film o rodzinie. Maja Papaja Tobie szczególnie na kryzys w związku ( powiem Ci, że już nie pamiętam kiedy??? w kinie - trzymałam swojego m. za rękę tak mocno) he,he. SM ty też wyciągnij swojego lubego to film katastroficzny powinien mu się spodobać a przy okazji może i otworzy oczy i spojrzy przychylniej na twoje plany? o Serdecznie wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja filmu nie oglądałam, ale już od kilku osób o nim słyszałam. Wszystkie mówiły o chusteczkach. Fakt, to były kobiety:P Pobolewa mnie brzuch. Tak troszkę inaczej. To pewnie ciąża:PA tak na poważnie, to u mnie w tym miesiącu nie ma nawet szans na nadzieje, nie mówiąc o czymś więcej. Także czekam na @, żeby policzyć kolejne dni:D Za oken jakoś tak poszarzało. Czas na kawę, ze śmietanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że akurat ten film lepiej obejrzeć w kinie:)Ja na miejscu nie mam multikina, dlatego na razie nie obejrzę. Przy najbliższej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy do naszego kina ok 7 km ale to male kino z 4 salami. Kiedys jezdzilismy czesciej wspolnie ale jakos ostatni rok bylam z 3 razy w kinie. Czesciej ogladam filmy online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, kupiłaś wyciskarkę? Ma moc 40 W, ta którą wyszukałam 60, a ta, którą wyrzuciłam miała na pewno mniej. Kusiło mnie, żeby pojechać do Biedronki, ale się wstrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 x Ivanko ja również idę na ten film z koleżanką mam już rezerwację na środę ;) Niestety nie z mężem bo on nie lubi takich filmów ,a ja nie lubię polskich a mimo to nie raz z nim szłam ale dawno On nie pójdzie :( Poświecenie dla zony nie ma co ............. x Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - wpadlam na chwilkę bo mam pracy po uszy...robimy z córą lalkę na akcję Unicef. dobrze, że babcia zrobiła ubranko, bo chyba nocka byłaby nie moja, hehe tak, planuję wyciagną męza na ten film. ale to w przyszłym tygodniu bo muszę sie odrobić. widziałam zajawkę i wygląda obiecująco. trzymka! pozdrówka dla wszystkich razem i każdego z osobna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili trochę przypał dałam z tym wyciskaczem, bo z rana całą Biedronke obleciałam i nie było, zapytałam kierowniczki, a ona na to, że ta gazetka reklamowa połowa jest od dzisiaj a połowa od 4 lutego no i wyciskarka rzeczywiście od 4 lutego, no to czekam dalej. Ona pewnie jest szajsowska, ale ja pewnie niezbyt często będę jej używała, to może wystarczy, bo do tej pory nigdy soków nie wyciskałam, ale może się wciągnę.Póki co M kupił blender bosha za 200 zł i jest ekstra...a on robi sorbety w nim...Aha i jest super wyciskarka krupsa, ale 500 zł kosztuje. Gerwazy jedź na wizytę to zobaczysz co i jak, ale oni i tak stymulację przepisują jak na 100% wiadomo, że ciąży nie ma. Zastrzyki sa naprawdę proste...zobaczysz sopka sama możesz robić, a jak Ci M będzie robił to juz w ogóle super, w każdym razie wcale nie bolą. Rachela czekam z niecierpliwością na objawy ciążowe u ciebie. Dziewczyny nie pochwaliłam się Wam, że w sobote idziemy na osiemnastkę chrześniaka mojego M, impreza jest w super lokalu nad zalewem. Bedzie z jednaj strony sali dla małolatów a z drugiej dla dorosłych razem ponad 40 osób:) No i mały gra w zespole także i orkiestra będzie...czyli normalnie karnawałówka się szykuje do rana:) Trochę rozrywki po wywiadówce szkolnej będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:) to fajna impreza się szykuje, nie smuć się , co aż tak źle u młodej? Ja własnie czytałam o nastolatkach, podobno super jak się kłócą z rodzicami, to ich ma umacniać w przyszłości, no nie wiem, nie wiem....Także generalnie trudny czas przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo miałam już pomachać do Ciebie wcześniej ale ... wiesz jak jest. Niestety źle, rokowania są niedobre. Ma miesiąc aby podjąć decyzję co do operacji. Ale choć często usunięcie pęcherza wiąże się z sukcesem to w jego przypadku nie jest to jednoznaczne. Byłam dziś u jego lekarza, powiedział mi ,że często jest tak ,ze sama operacja przebiega idealnie i się udaje ale....pacjent umiera np. na zawał serca. Mają zresztą teraz przypadek. Po prostu dużo powikłań. Ale z kolei jak się nie zdecyduje na operację to tylko kwestia czasu aż przeniknie do mięśni i koniec. Trudny to dla nas czas bo tak naprawdę nie możemy za niego zdecydować, nie można też czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Wyskakuję z Waszego forum,bo chyba jednak nie tego szukam...Czytam i czytam i nie znajduję nic,co mogłoby mi pomóc, albo jakichś nowych porad.Też muszę czasami się wyżalić, wygadać, ale kurczę potrzebuję jakiegoś powera,co dalej.A Wy już widzę jesteście na takiej stopie zaprzyjażnione, że nie mnie się w to mieszać...nie wiem, co sobie myślałam...Pozdrawiam Wszystkie i życzę owocnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam i zeżarło....Wiwianna my mamy już dużo wspomagaczy za sobą odnajdziesz to na wcześniejszych stronach: zioła ojca Sroki, witaminę B6, mleczko pszczele, wino czerwone na endometrium, doświadczenia z costagnusem, rozmowy o ginkach i ich teoriach.... a i wizualizację też przeszłyśmy...dlatego może już i brak zapału jak u młodszych kobietek na wałkowanie tego samego. Ale tak jak Basia mówi zostań to się zaprzyjaźnimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ivanko :( , czasem nie rokujace dobrze przypadki wychodza obronna reka , trzeba miec nadziejec, ze wszystko sie dobrze ulozy !!! X Wiwianna - przykro mi , ze mialas inne oczekiwania . Nie sadze , zeby problemem bylo to , ze sie tu znamy , bo chetnie przyjiemy kazda , ktora chetnie pisze ! No niestety trudno u nas o power , skoro pierwsze proby dawno, dawno za nami , niestety od lat nam sie nie udaje - starania gorace to tu byly jakies 350 stron temu !!! Jesli bedziesz miala ochote zagladaj i zycze bys znalazla czego szukasz :) X Baska laski to nam po 70 beda potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem jest , ze nawet w tytule mamy : dlugie i bezowocne ...... Jak ktos sie zaczyna starac , priorytety ma inne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami Was podejrzę, i mam nadzieję, że będą u Was efekty! A ja jeszcze chyba za krótko się staram, bo kurczę potrzebuję ciąglę jakichś nowych informacji.Obym nie zdążyła się wypalić...Miłego wieczorku Wszystkim i wieeeelkie kciuki za Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×