Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Basiu, u nas wczoraj lało i błyskało, myślałam, że coś mi się wydawało z tą burzą... Bo w styczniu?! Dzisiaj 27 dc.... teraz już 1, wiec cykl trwał 26 dni. Beznadziejnie się czuję :( Poszłam do wiejskiej apteki, wykupiłam lekarstwa i od razu zażyłam. Boli nadal, problem z założeniem skarpetek i butów :( czytam ulotkę: "Lek Xefo Rapid może wpływać niekorzystnie na płodność, dlatego stosowanie tego leku nie jest zalecane u kobiet planujących ciążę. Należy skonsultować się z lekarzem oraz rozważyć przerwanie stosowania leku Xefo Rapid, jeżeli istnieją problemy z zajściem w ciążę lub prowadzona jest diagnostyka niepłodności" Zajefajnie..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, no co za złośliwość losu z tym lekiem:OMoże jakiś mniej inwazyjny lek, tylko jaki?....Zamierzasz łykać te tabletki?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to chyba nie powinnaś stosować? Zadzwoń do gina Rachelo. Może krótkie stosowanie nie wpłynie niekorzystnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, x zastanwo sie czy nie warto byloby jednak sprawdzic czy przypadkiem nie dorobilas sie po Clo torbieli i dlatego Cie boli. Gdy szukalam wiadomosci widzialam w wielu zrodlach ostrzezenia, ze przy Clo jest na to podwyzszone ryzyko. x Po moim doswiadczeniu teraz u kazdego dopatruje sie torbieli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy myślę, że nie, u Racheli to typowe bóle z zimna. Wiem o czym mówię bo sama muszę uważać, np. uwielbiam rosę ale dla mojego kręgosłupa to zabójstwo. jak tylko mam zimne stopy zaraz bóle lędźwiowe się odzywają. To samo z przemarznięcia. o Rachelo jak nie chcesz stosować leków musisz iść do dobrego masażysty. Zostaje jeszcze gabinet fizjoterapii ale wiadomo - w naszych warunkach jak tam długo się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, super, ze bieganie zaczynasz. Bedziesz miala lepsza kondycje zeby za mini Biest ganiac HEHEH Gerwazy :-P My sie z mezem smiejemy ze z nas wyjdzie mix :-P , ktory powinien miec spokoj mego meza bo gdy odziedziczy energiE po mnie to ...heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbiel jajnika rzadko powoduje dolegliwości bólowe, jeżeli już dochodzi do poważniejszych spraw np. skrętu jajnika to obawia się to kłującym bólem w jajniku. Tak przynajmniej wszędzie piszą. A u mnie jest to wyraźnie ból kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego. Do gina i tak pójdę w najbliższym czasie. Ten lek o którym pisałam działa przeciwbólowo, więc wyszukałam sobie inny o podobnym działaniu, który też miałam przypisany na ból kręgosłupa. I w jego ulotce jest to samo o płodności! Pozostanę więc przy Mydocalmie, bo nie straszą niczym podobnym, i nacieraniu Fastum Żelem i Amolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM wiedziałam, że spodoba Ci się film :) Oglądałam ostatnio też "Poradnik pozytywnego myślenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, nie dość, że same się dołujemy czym się da, to jeszcze taka sprawa z lekami. Zawsze coś:O Do mnie dotarło wiatrzysko. Mma nadzieję, że burza już sobie daruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko widziałam reklamę w kinie może być tez fajny a co ty o nim sądzisz skoro już widziałaś go ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie od 8 lutego dopiero wiec może się wybiorę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja torbiel tez bezobjawowa byla. Tak sie zastanawiam czy nie lepiej byloby tak czy siak zrobic laparoskopii i sie tam rozejrzec po okolicy za jakims wygodnym mieszkankiem dla Kruszynki na 9 miesiecy? ;) Bo kto wie, ile mialam tych torbieli? :O Moze wczesniej jakies pekaly i mam tam jakies blizny czy diabli wiedza co? Jezeli dzisiaj sie okaze, ze torbiel sie u mnie na dobre rozgoscila to zapytam od razu o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, torbiele ma wiele kobiet nawet o tym nie wiedząc i nie są groźne, wiec może Tobie też taka się trafiła i samoistnie i szybciutko się wchłonie. SM, film lekki, mnie się dość podobał. Lubię Roberta de Niro i często oglądam filmy ze względu na niego :) Więc oglądałam też niedawno filmy z jego udziałem: dramat/thriller "Red Lights" i dramat "Wszyscy mają się dobrze" i też mi się podobały, innym może niekoniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus, Tobie wszystkiego, wszystkiego dobrego! Synek chyba będzie spod znaku wodnika - mój znak :) Chyba, że już ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka chyba wodnik jednak... Jutro na 11 do szpitala na ostateczne badania po wczoraszej wizycie, glowka niziutko i najprawdopodobniej w poniedzialek wywolanie........ Stracha mam.... Buziole dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izalus71 no to zaciskam mocno kciuki za jak najmniej bolesny poród i obyś szybciutko małego tuliła w ramionach ;) Jak już się urodzi wycałuj Syneczka w piętki ode mnie ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus, a jak poprzednie porody? Bo ja za pierwszym razem nie bałam się tak bardzo jak za drugim; wręcz nie mogłam się już doczekać - rodziłam 4 dni po terminie; drugim razem aż popłakałam się ze strachu jak mi wody odeszły bo wiedziałam co mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM dzieki Rachelko z dziewczynami mialam lekkie porody bez boli i bez odejscia wod porody trwaly 10 minut dlatego chlopcow mialam wywolywanych przed terminem zeby zdazyc do szpitala. Z nimi mialam okazje sie przekonac co to bole porodowe i w zwiazku z tym mam strasznego stresa boje sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki...moooooocnoooooooooooooo A ja zaowilam sobie chinszczyzne i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus:) Oglądaliśmy właśnie z m zdjęcia, między innymi z dwóch rodzinnych uroczystości. No i w pewnym momencie on mówi, że jedna pani z naszej rodziny ma taką samą sukienkę jak na uroczystości, z której fotki oglądaliśmy przed chwilą. Myślałam, że padnę:DZaskoczył mnie po pierwsze samą uwagą, a poza tymt to były dwie TOTALNIE RÓŻNE sukienki!!!Miały ze sobą tyle wspólnego, że były sukienkami:DChodzi mi o to, że czasami oczekuję od niego, iż coś tam zauważy, wyczuje jakieś subtelności. Ale jak on ma to zrobić, jak takie obserwacje poczynia:PPrzytaczam to jako dowód na różnice damsko-męskie:D 🌼 Rachela, leki własnego wyboru pomogły? Lepiej Ci troszkę?:) Ja czuję, że pewnie jeszcze jutro @ nie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus to wszystkiego dobrego:) ciąży zazdroszczę ale porodu brrr (ja mam okropne wspomnienia) życzę tak jak Rachela pisała, szybkiego, 10 min jak przy córeczkach:) Zawsze myślałam,że jak będę drugi raz w ciąży to będę miała cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he Liily , dobre:) o Biest smacznego, zjadłabym z przyjemnością sushi , mniam ....ale delektuję się m&m - sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulus dołączam sie do trzymających kciuki. Rachela kurcze...to nie tak miało być...:( No i co teraz będziesz się wspomagała gonadotropinami. Gerwazy zdjęcia kiecki nie mam, taka mini mini czarna w kształcie tulipana, i ma złote kropeczki na górze przyklejone w wyszczuplającym kształcie, nawet niezła.A jesli chodzi o Twoją @ to może głupio zabrzmi, ale dobrze, że się rozkręciła jest jeszcze szansa, że do soboty się wchłonie i projekt ruszy już w lutym. No rzeczywiście @ się zrobiło, chyba Moncheri i SM zapoczątkowały:( Ja mam za tydzień, ale od dzisiaj boli mnie już brzuch i MPS się zaczął:(:(:(A po @ w piętek chyba na to HSG idę, zobaczę w jaki dzień dostanę@, bo prof bez znieczulenia ogólnego robi w piątki. A przed chwilą zadzwoniła koleżanka i zapraszają mnie do kafejki na piwko na 20.30, mamy iść we 4. kurcze ja to głupia jestem, ale nie przepadam za babskimi wieczorami, no zobaczę. Biest jak ja Ci zazdroszczę tego biegania, ja też bym chciałą, ale nie mam gdzie, u nas nie ma żadnych ścieżek wytyczonych i w ogóle nikt nie biega, a mi się marzy..... U mnie leje deszcz i lawiny z dachu lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, Biest też o tym myślałam, pewnie już tulą swoje maluchy a znaku nie dają....no, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracę nadzieję, że coś mi pomoże. Stara doopa jestem i tyle :( W końcu biorę tylko jedne tabletki, które mi lekarz przypisał, Mydocalm forte - działa rozluźniająco na mięśnie, a pozostałe sobie darowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, Basia :) wasz wczorajszy wiatr do mnie dotarł, normalnie chyba dachówki mi powyrywa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×