Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziewczyny pisałam rano, ale mi dwa razy wcięło:( Gerwazy no zuch dziewczynka...ja tez robiłam zastrzyki z przebojami, bo strasznie się igły boję i pewnie osobom, które nie mają takiej fobii trudno to sobie wyobrazić jakie katusze można przechodzić przy głupim zastrzyku, ja mało nie zeszłam na zawał przy tych zastrzykach:(ze strachu oczywiście. No ja na razie trochę chatę musze ogarnąć a wieczorkiem na impreze, humor mam taki sobie póki co.....nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachelko to dla Ciebie :) 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę:( By złożyć Ci życzenia! Lecz wzywam los i proszę go. Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia. Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. Więc i ja korzystając z tej sposobności. Życzę Ci mile szczęścia i radości. By to o czym marzysz się spełniło! A to co kochasz... TWOJE Było! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja cos przegapilam? Juz nie chce pzeklinac ale prakla mi padla :-( Nie dosc ze mamy tyle wydatkow to jeszcze pralka umarla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RACHELKO Dlaczego moj Faceboooke mi nie powiedzialo o twoim swiecie? Wszystkiego najlepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) x 🌼 🌼 🌼 Rachelko moja kochana Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego...z całego ❤️ a szczególnie jednego ;) wiesz jakiego 🌼 🌼 🌼 x Pozdrawiam wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane koleżanki! Biest, mam wyłączone przypomnienie na fb i nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela ode mnie też 100 latek no i oczywiście spełnienia marzeń:) Ja susze pazury i na 19 idziemy. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo! Wszystkiego Najlepszego :D , spełnienia największego , najskrytszego marzenia ❤️❤️❤️ Całusy! o Pozdrowienia dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Mlinowski
Rachelko!!!! Wszystkiego NAJ! Malego bejbika ❤️, super nowej pracy z dobrym ogrzewaniem ;) , zadowolenia z synow, duzo szczescia i radosci w malzenstwie oraz spelnienia wszelkich marzen!!!! Za Twoje zdrowko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka niedobra dziewczynka , nie wolno wylaczac !!! Jeszcze bym zapomniala Ci pogratulowac i zyczyc spelnienia marzen [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję!!! Właśnie znieczulam sobie ciało i duszę :P Wyłączyłam przypominanie przed 40 urodzinami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarlam Do domku i dostalam kwiaty wiosenne od meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja :-) Na wlasnej sofie pod kolderka ,kolo meza z kwiatami i swieczkami i drinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka co sobie wymarzysz by Ci sie spelnilo i tysiace fluidkow sie do tego przyczynilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus - a jak Ty sie kochana czujesz ? Drogi juz u was przejezdne? Wydawalo mi sie , czy jak nic sie nie wydarzy to w poniedzialek do szpitala sie wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Chery drogi spoko pogoda tez ok. Jak sie czuje? Fizycznie niezle . psychicznie chyba zestresowana mam nadzieje ze bedzie ok i ze nie bede sie meczyc ze 30 godzin. W poniedzialek mam wywolanie bedzie moja lekarka ma dyzur akurat nastepny dyzur ma dopiero za dwa i pol tygodnia. Mam sie zglosic w szpitalu w poniedzialek rano i mowila ze malutki sie urodzi w poniedzialek a jak bedzie Pan Bog jeden wie..... Sppokojnej nocki i milej niedzielki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ja imprezowiczka:):):) Nie chce mi się spać, było naprawdę super super super, całą imprezę przetańczyliśmy nóg nie czuje, pewnie jeszcze byśmy zostali, ale wszyscy ,, starzy" już poszli no i nie wypadało siedzieć z małolatami. Dla dorosłych stół był w sali barowej, a dla młodzieży na holu, tańce wspólne, także imprezy zupełnie osobne. małolaci mieli mnóstwo alkoholu, ale trzymali fason, no nie wiem jak później..... Kurcze piałyście kiedyś na klawiaturze po pijaku??? Bo mi normalnie litery się mylą:) W każdym słowie robię 3 błędy.... Ale numer.... a myślałam, że jestem taka trzeźwa;) Mój M nieźle się wstawił bo strasznie polewali wódkę i już spi, ja też zmykam, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wspaniale ze sie wybawilas. Czassami trzeba sie triche zapomniec :-P To poniedzialek juz niedaleko....bedziemy trzymac kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×