Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No właśnie Biest, jak u Ciebie?:) Rachela, moja dusza to mnie w końcu wykończy, tak bardzo boli:OPrzypomnij, który masz dzisiaj dc? U mnie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katar , kaszel i bol glowy mnie meczy. Szefowa wlasnie do mnie posala ze teraz ona jest chora... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio, wlasnie mysle o tych moich 4 jajach :-D Co tam z nimi w inkubatorze! Oby chlopaki M wziely sonie misje Kruszynka do serca i sie jajkami na serio zajecli :) x Tak, kumpela zarabia milion a i wiecej, zaley od podzialu profitow w firmie w danym roku a jej ex-facet jeszcze wiecej. Ale popatrz, ze nie przynioslo jej to szczescia...:( Przy IVF pracowala tez nad dwoma projektami na raz i sama mowila, ze tyle stresu, ze nic dziwnego ze sie nie udalo :O Jej facet (tez prawnik) zreszta tez jest obiektywnie rzecz biorac bardzo mily...no co zrobic? Zakochal sie :O Tyle, ze ja najbardziej dobilo to, ze przyznac sie nie chcial i miesiacami ja zwodzil :O Dopiero jak mu napisala czarno na bialym: "Z mjego punktu widzenia to wyglada to tak, ze masz afere z pania X" to potwierdzil :O Oklamywal ja do do wyjazdow i wieczornych wyjsc, twierdzil ze idzie z klientami, ze ma projekt...Straszna sytuacja :O Co potwierdza, ze faceci nie odchodza "w proznie" i ze przylapani na goracym uczynku mimo to ida w zapartego i klamia jak najeci. Obojetnie czy mechanik samochodowy czy doctor nauk scislych :O I co jej z tej calej kasy? :O Narazie zaplanowala sobie 4 miesiace weekendow do przodu bo mi powiedziala, ze chyba oszaleje sama w domu gdzie razem mieszkali :O Tak, tak , kasa moze pare rzeczy ulatwia ale ze szczesciem w zyciu nie ma to NIC wspolnego. x Rachelko, Czas wybrac sie do kliniki IVF na konsultacje :) Masz dobre szanse, wspanialego M przy boku to czemu nie sprobowac? Bedziemy sie wymieniac na forum dla ciezarnych :P Przynajmniej na uczcciwego gina trafilas...Mily czlowiek. Nie miesza Ci w glowie, nie daje zbednych nadzieji. x SM_40, usciski dla Ciebie! Jak tak zdrowko Twoje i coreczki? x Biest, Pozbylas sie w koncu grypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 dc, z tym, w pierwszym dniu były plamienia (mówił, że normalne po klomifenie). Ja raczej (nigdy nie mów nigdy) nie zdecyduję się na in vitro, więc jeżeli nawet umówię się na konsultację, to nie w tym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój gin to rewelacyjny facet :D jakby mi się udało, to chciałabym, żeby prowadził mi ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wpadłam tylko na chwilę zobaczyć jak sytuacja u Ciebie, ale widzę, że wszystko na najlepszej drodze, bardzo się ciesze i nadal kibicuje:) na razie tylko tyle bo szykuje się na zabawę choinkową, susze paznokcie i idziemy z córą. M nie chce po ostatniej imprezie na alkohol patrzeć, a ja pewnie cos tam ciapnę, bo rodzice też się bawią na tej choince, jest w ogromnej hali sportowej. No to jak zwykle idę się bawić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko kochanie nie martw się, a do klinki nie zaszkodzi przejść może hsg Ci zrobią, zawsze to fachowe oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, choinka z tańcami dorosłych i alkoholem?;)No, ale czemu ja się dziwię, przecież Ty masz bardzo oryginalne imprezy:DUdanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak na razie ok ale nie zapeszać :) dziękuję że pytasz ;) x Karmi udanej imprezki fajnie się masz ty nasza imprezowiczko :) x Rachelko główka o góry nie smutaj kochana ;) wszytko się ułoży zobaczysz x Liilly Ty również nie smuć się przecież nie jesteś na straconej pozycji :) x Biest bidulko zdrowiej :) tylko oszczędzaj się nie odgarniaj śniegu bo ostatnio mówiłaś ze to robiłaś :) ty się dobrze wylecz śnieg stopnieje heheh 🌼 x Mon cheri wyłaś z dołka :) masz pomocną dłoń 🖐️ x Stefi ❤️ x Ivanko a Ty gdzie się podziewasz ???? ❤️ jak tam tato i malutka jak się miewa ???? x Pozdrowionka dla reszty ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow pusto tutaj ! Ale pewnie z tego powodu , ze staraczki z nas jak z koziej dooopy .... X Gerwazy , kiedy Ci daja znac co z waszymi kruszynkami dalej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej,smutno u nas bardzo. Mnie też wcale nie jest lepiej...nic a nic. Wieczorem zawiozłam znajomych na imprezę karnawałową. Sami pewnie też bylibyśmy na baletach, ale nieobecność m skutecznie nam to uniemożliwiła. Dobrze, że się nigdzie nie zapisaliśmy, przynajmniej była jasna sytuacja. Potem wpadli do mnie znajomi, przed chwilą odeszli:)Wypiłam kieliszek wina, oni ciut więcej:DJa nie miałam nastroju, bo było mi za smutno. Jeszcze rozkleiłabym się;) Rachela, nasze nastroje na pewno nie wpływają pozytywnie na organizm, niestety. Z drugiej jednak strony w ciążę zachodzą kobiety z dużymi problemami zdrowotnymi. Mają właściwie zerowe szanse, a na teście dwie kreski. Do tego nie dbają o siebie i rodzą zdrowe dzieci. Gdzie tu logika i sens?! No nic, ponarzekałam sobie, pora iść spać. Jako że starania są moją tajemnicą, nie mogłam poużalać się moim gościom... Do jutra...właściwie do dzisiaj:DPa, pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie kolejny dzień przed nami, dziewczyny czytając nasze ostatnie wpisy dochodzę do wniosku że musimy nasze myślenie przestawić na inne tory - ostatnio bardzo smutno się zrobiło a przecież za niedługo wiosna. Ja już przestałam tak intensywnie myśleć bo bym zwariowała - szkoda zdrowia. Bierzmy przykład z Gerwazy, ona jest taka dzielna - na pewno da radę w tych swoich staraniach - trzymam kciuki. Miłej niedzieli, ja dzisiaj walczę z kaczką na obiad, zapraszam na małą czarną z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🖐️ x Mon Cheri, Biolog ma dzwonic dzisiaj miedzy 9 a 12 rano i powiedziec czy nocne harce w laboratorium przyniosly jakis efekt :) Jak nie, to wielka dooopa :O i przygoda konczy sie w tym momecie. Siedze wiec juz jak na szpilkach, telefon kolo mnie a M spi jeszcze snem sprawiedliwego. x Mamy miec robione IVF bo sprawdzili wczoraj probke M i rezultaty byly dobre. Mimo to powiedzialam wczoraj biologowi tudziez lekarzowi i wogole kazdemu z ktorym mialam przyjemnosc rozmawiac zeby robili emergency ICSI jakby bylo potrzeba. Ale nawet jak wstrzykna plemnika do komorki to i tak nie ma gwarancji, ze komorka sie zaplodni i zaczenie dzielic. x Jak nam IVF nie wyjdzie to w przyszlym miesiacu zabieramy sie ze zdwojona sila do dzialan naturalnych :) Maja nam przywiezc w tym tygodniu nowe materace to moze przyniosa nam szczescie? Naczekalismy sie na nie kilka tygodni - firmy Schramm - to teraz trzeba bedzie je solidnie przetestowac ;) Jezeli dziecka z tego nie bedzie to przynajmniej strace troche wagi i bede chodzic wyjatkowo zrelaksowana :-D x Zaczelam pic Frauenmanteltee (Przywrotnik? http://pl.wikipedia.org/wiki/Przywrotnik), nie wiem dokladnie jak to po Polsku sie nazwa. W pierwszej polowie cyklu, do owulacji (czy do punkcji), podobno trzeba pic Himberblaettertee (herbate z lisci maliny) a w drugiej polowie wlasnie ta herbate z Przywrotnika. Obydwie herbaty kupilam w aptece wiec chyba nie sa trujace :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) czy ja mam kazdej na d..pę klapa przesłać co wy wyprawiacie co to za płaczę co to za smutki jak wy chcecie żyć, chcecie swoje związki porozwalać czy jak weźcie się w garść i tak co ma być to będzie ,przebadać się wzdłuż i wszerz zrobić co można i się tak nie użalać, jak maluszki mają przyjśc do takich smutasów ,jeżeli nie da rady to nic na to nie poradzicie . przepraszam za trochę ostre słowa ale mnie zdenerwowałyście z deczka a mówię to co myslę ,oglądałam w telewizji małżeństwo lekarze nie dawali im szans i po 20 ona zaszła w ciąze ,nadzieji nie wolno tracić nigdy a żyć trzeba dalej a nie je niszczyć pozdrawiam gorąco i nie gniewajcie się na mnie :) gerwazy za Ciebie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj staran nie bylo bo maz przyjechal tak padniety z pracy ze nie byl wstanie sie utrzymac na nogach. Jego tez bierze przeziebienie....:-( Ja mama od wczoraj takie bole jajnika ze dzis beda 3 razy staranka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, stresujące to oczekiwanie na chwile prawdy:) Basiu, masz świętą rację, ale co z tego...Każda z nas to wszystko dobrze wie, ale teoria bardzo często mija się z praktyką. Co tu dużo mówić, ja nigdy nie należałam do optymistek, a teraz to mam do nich jeszcze dalej. Wydaje mi się, że ja chcę na siłę poczuć to, że pogodziłam się z sytuacją. A to nie jest takie proste, o ile w ogóle możliwe. Rzeczywiście trzeba dbać o związek i swoje zdrowie psychiczne, bo która z nas chce to stracić? Żadna. A słowa pocieszenia coś nie mają w tym przypadku swojej mocy.... No i widzisz Basiu, znowu sobie ponarzekałam:P:) Kawa dla poprawy nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem lillii ale nie mozna sie tak dać trzeba postawić sobie krechę i powiedzieć sobie ja nie mogę tak żyć wziąść się za siebie nie płakać że któraś zaszła w ciążę tylko się cieszyć i stawić temu czoło powiedzieć sobie ja też zajdę no i może trzeba się udać do psychologa czasem obca osoba widzi to inaczej i potrafi pomóc zwłaszcza że się tego uczyła to nie jest wstyd iść do psychologa a może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Zadzwonili w koncu! x Hurray!!!! Wszystkie cztery jajka sie zaplodnily naturalnym sposobem (znaczy IVF bez potrzeby zastosowania ICSI)!!!! Planowany transfer prawdopodobnie w Walentynki, 14 lutego ❤️ :-D Chyba, ze beda sie zle rozwijac i ktores sie pozegna wczesniej :O To wtedy transfer we wtorek. X Teraz Kruszynka spi sobie smacznie w Wiesbaden i rosnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, gratuluję!!!Tak, jak pisałam, szczęściara jesteś!!!Data transferu genialna!!!Kciuki dalej zaciśnięte!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Gerwazy suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, super wiadomości! Basiu, ja nie mam szczególnego żalu z powodu cudzych ciąż, ale też jakoś specjalnie w najbliższym otoczeniu mnie nie spotykają mnie niespodzianki. Jestem jednak w stanie zrozumieć taką zazdrość. Wyobraź sobie głodnego żebraka patrzącego jak ludzie siedzący w restauracji objadają się przysmakami ;) Jedziemy zaraz wszyscy w odwiedziny do mojej mamy, wprosiłam się na obiad :) Wszyscy - oprócz młodszego syna, który jest z dziewczyną w Szklarskiej Porębie.... Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×