Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej ja caly dzien poza domem , bylam tez w Ikei po regal i wrocilam bez - m mnie wkurzyl , wiem , ze kurcze forsy teraz brakuje , ale kurka chcialam tylko taki tani , maly kawalek , zeby mi sie w koncu graty po podlodze nie walaly :( Widze , ze sie tu troche dzialo , teraz jestem po piwku m drzemie ,wiec moge literowki strzelac - sorry :) X Karmi - nic nie licze , nie sypiam z m , ale zaczynam watpic w swoj organizm , od 2 miesiecy wszystko poprzestawiane :( Bylam wczorej u tonika i on tez nic nie rozumie - niby 6 dzien cyklu , a nie widac pecherzyka na przyszly cykl , ale @ byla i znow o tydzien za wczesniej ??? Po @ a cycki bola i czuje sie jak przed @ , w glowie suie kreci jakbym sie miala przewrocic !? Wczoraj na usg , cos sie glupio wpatrywal i wpatrywal i nic nie mowil , juz myslalam , ze jakies swinstwo , ale nie zarzadzil nic dodatkowego :( Chyba znow byla cieza , tylko nie wyszlo - takie mialam wrazenie :( X No nie mam pojecia kto tu pomaranczowal - pozdrawiam zainteresowane ! X Cicha mycha - my tu pokojowe jestesmy :) , dolacz kochana , zaczernij sie :) , kazdy tu moze pisac , Ty rowniez :) Ja duzo szczekam , ale nie gryze :) Bedziemy sie cieszyc :) X Tupolew kobitko , pewnie , ze ja Gerwazemu zazdroszcze tej kasy , tez chce na majorke :) !!! Ale jest jak jest! Jestem do dupy , takie zycie :) ! ; moj brzydki wpis , do Gerwazowej mial podzialac jak kubel zimnej wody ! A Ty moja droga wyluzuj , nikogo o pozwolenie pytac nie trzeba - to wolny topik :) , tylko jednak nie naskakujmy na siebie - swoje zdanie wyrazic ok ! Witaj - zaczerniaj sie :) X Liilly ja sie zastanawiam nad mafinkami , ale u mnie towarzystwo sie odchudza ;) i tak zjedza jakby co :) X Ivanko sloneczko :) X Rachelka , a jakbys takz tym biosteronem sprobowala , poprawia jakosc komorek jajowych - mozna by sprobowac !!! Szczerze ! X Biest glupoty piszesz ???? Przypomnij sobie , jestes tu od samego poczatku i kochamy Cie ;) X Gerwazy - jak sie jest w ciazy , ma sie wrazenie , ze zaraz @ przyjdzie ;) - jak sie nie jest w ciazy , ma sie wrazenie , ze zaraz @ przyjdzie ;) Ot cala filozofia :) czekaj grzecznie - ja mimo utrogestu i crinone dostawalam @ 14 dni po ovu - jak zawsze !!! X SM pozdrawiam po prostu , jak nie spisz to pisz , moze byc o pierdolach ;) , zajmiesz sie czyms ;) X Basia :) X Stefcia - calusy :) X Denisku - ja uwielbiam pracowac z dziecmi !!! Kiedys w Polsce bylo duzo okazji . Tutaj niestety nie :( , Dla mnie t o troche maciezynstwo zastepcze , podobnie jak rozpieszczanie psa - sorry za porownanie - to to co robie , by nie myslec o braku dzieciaczka :( X Gosiu pozdrawiam ! X Dziewczyny podczytujace zapraszamy - kazda mile widziana - roznimy sie pogladami , ale nie oczekiwaniami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki polecam wam tą stronkę jest super:) OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisiowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http : // allegro.pl/listing/ user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to u nas za jarmark roznosci ;) X Rachelko - wiem , tez rozne opinie czytalam , szczegolnie przy dluzszym stosowaniu , mysle , ze ze 2 miesiace mozna by sprobowac ! Moze w naturalniejszej postaci - ta roslina to sie u nas wild yam nazywa ...chyba pochrzyn wlochaty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🖐️ x Dzisiaj rano test juz zrobiony: JEDNA kreska. Nawet cien, cienia drugiej ogladane pod swiatlo nie bylo widac. Na razie @ nie przyszla choc dalej tak odczuwam, ze bedzie :( Dzisiaj jest 14 dzien po owulacji to moze juz dzis sie pojawi...:( Albo jutro, zaraz jak krew na test oddam - tak bylo u mojej kolezanki. x Mon Cheri, roznie to bywa z Crinonne. Na sasiednim topiku jest dziewczyna (Berbla), ma 38 lat i wlasnie miala 3 ivf w tej samej klinice co ja. Brala Crinnone i okres jej sie opoznil o 5 dni. Ale przyszedl :( :( Co do kasy, to daj spokoj. Wszytko jest relatywne. Wczoraj przy stole bylam ta z najcienszym portfelem :) Reszta zdecydowanie zarabia wiecej niz ja ale jest mi to najzupelniej obojetne. Wystarcza mi na to co dla mnie wazne i to sie liczy a reszta mnie nie obchodzi. Wiecej niz jedna kanapke na lunch przeciez i tak nie zjem. Jak ktos chce moze przeciez studiowac to samo co ja czy moj M i tez bedzie tyle samo zarabial. x Potem poczytam wieej co tam wczoraj naskrobalyscie bo teraz musze troche chalupe ogarnac bo znajomi przychodza na bruncho-sniadanie. Milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : // www . facebook .com / Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http : // allegro .pl /listing/ user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy idz w poniedzialek na bete bo choc Test jest negatywny to moze jest cien nadzieji. Smutno mi bo liczylam na to ze beda 2 krechy. u mnie tez 29 dc narazie @ nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A nie wiecie gdzie kupić biosteron..? W aptekach internetowych te z większą niż 5 mg zawartością substancji czynnej są "produktem niedostępnym". A skuteczna dawka którą trzeba dziennie stosować to chyba z 60-75 mg? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ale jesteś 14 dni po owulacji a nie transferze, transfer miałaś dość późno, zanim się kruszynka wgryzła i zaczęło sie produkować HCG też musiało trochę minąć, a w moczu jest wykrywane trochę później przecież. Jeśli jutro beta wyjdzie negatywna to ok będziemy płakać wszystkie, ale póki co nadzieje jest jeszcze ogromna, 14 dni po owulacji nie ma @ i tego się dzisiaj trzymajmy. X Biest a mówiłam kup test.....ale być niespodziankę zrobiła:):):) X Moncheri no właśnie ciekawie się ten Twój organizm zachowuje, powiem Ci, że ja tez tak miałam kilka miesięcy wcześniej, wtedy zaczęłam brać wit b6 100mg raz dziennie tak chyba ze 3 cykle i organizm mi się wyregulował. Ale u Ciebie mogła być i ciąża bo przecież miałaś już ostatni historię z dodatnią betą, wiesz co naczytałam się na różnych forach, że organizm czasem odrzuca zarodek, lub też zdarza się często, że krew jest zbyt zagęszczona, mi lekarz po tej iui 2 lata temu w innej klinice od razu po zabiegu przepisał encorton, aby organizm nie odrzucił zarodka i akard na lepsze ukrwienie, chyba w tamtej klinice to standardowa procedura, no i w najlepszej warszawskiej klinice po invitro tez obowiązkowo przepisują: progesteron, encorton i coś na ukrwienie cleXane, albo akard. Porozmawiaj może z ginem na ten temat. X Lili a ja też wypiekam ciasta no i niestety obawiam się, że swoje bardziej tuczy;) X Rachelka whiski? ho ho toś zaszalała dziewczyno, Rachelka a Ty skarbie śmigaj do kliniki niepłodności, tam lekarze powiedzą Ci co ma sens a co nie, no i może będziesz miała przyjemność na badanie HSG się wybrać;) X A ja po imprezie wróciłam o 2.30 było tak sobie, bo już przesyt imprez był i znudziły mi się po prostu i póki co cieszę się, ze przez następne tygodnie nie muszę już nigdzie iść i zalegne w domowych pieleszach. Jutro zadzwonię do klinki i zapiszę się na wizytę za tydzień w poniedziałek lub wtorek przed @ jeszcze, no i dzisiaj może M poinformuje, że idzie na badanie nasienia. A co najlepsze jak kiedyś robił to dowoziliśmy materiał na miejsce, a tej klinice nie można, trzeba na miejscu wszystko załatwić...oj biedak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja dzis mialam sen ze zrobilam Test i byl pozytywny. Jadę ok 16 to moze na dworcu kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej w niedzielne przedpołudnie Ja wczoraj znowu wcześnie grzecznie poszłam spać. Normalnie wieczorami jestem nie do życia. No może tak do końca grzecznie nie było;) Rachela, mam wrażenie, że chyba lepiej nie stymulować się samemu. Poczekaj na to co Ci lekarz zaleci. Ja zawsze wychodzę z założenia, że co za dużo to niezdrowo. Organizm ma potem za dużo wpływu z zewnątrz. Mon cheri, ja na Twoim miejscu byłabym uparta podczas badania i wypytywała o to co gin widział;) Karmi, trzymam kciuki za owocną rozmowę z m podczas przekazywania mu wiadomości odnośnie czekających go badań:) Karmi, co bardziej tuczy, to można dyskutować;)Na pewno jednak swojskie jest "zdrowsze", nie ma dodatkowych konserwantów i innych gówien. Poza tym wiem co daję do środka. Nie patrząc jednak na te aspekty, moje jest dla mnie o niebo lepsze:DPołowę wczoraj upieczonej tarty gruszkowej już opanowaliśmy:D Biest, koniecznie kup:) Gerwazy, pogadałaś sobie trochę wczoraj i wymieniłaś dośwaidczenia?Pomogło Ci to w jakiś sposób?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IvankaPogodę mamy fatalną, co? Miałam nadzieję, że może dzisiaj uda się wyjść chociaż na króki spacer, ale nie. Wieje i jest tak nieprzyjemnie, że szkoda zdrowia. M oczywiście rano był, z psem, ale to inna bajka. Ja z nimi rano nie chodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lili u nas tez wieje okrutnie, ale ja lubie takie wichry.No i oczywiście , że swoje ciasto lepsze o niebo i zdrowsze, ale jak sobie raz policzyłam z grubsza ile kalorii ma margaryna cukier i resztę składników to mało nie padłam, ale nie padłam na tyle żeby przestać piec;) Biest ale kup od razu 2 testy, bo wiesz bedziesz testować po południu to i wątpliwości mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly 🌼 ja nie cierpię tego wiatru bo temperatura już 0 stopnia ale ta nieprzyjemna wilgotność, chociaż czuć wiosnę. Tak mówi mój m bo ja od wczoraj nie wylazłam z domu..he,he. M zbudował mi bałwana w ogrodzie:D dostałam też bukiet tulipanów:) Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty............ co do ciasta zrobiłam wieczorem cytrynowe pycha, nic nie zostało właśnie wykończyłam ostatni kawałek. Miłej niedzielki, kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, mimo że staram się jeść rozsądnie, to unikam liczenia jakichkolwiek kalorii, bo oszalałabym:DWystarczy, że dni liczę z umorem maniaka:PMasz rację, piekąc ciasto, używamy bardzo kalorycznych produktów. No ale z czegoś ten smak musi pochodzić:D Wiatru n ie lubię. Wkurza mnie, jak mi włosy latają i łaskoczą w twarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napięcie rośnie podwójnie ;). I Biest i Gerwazy - trzymam mocno kciuki. Oj zjadłabym takiego swojskiego ciacha, jest bezkonkurencyjne, nawet gdyby miało milion razy więcej kalorii niż sklepowe. Mnie się dziś zachciało świństwa, więc pogonię męża po obiedzie do mc donalda po lody w waflu z polewą tofii, może dowiezie w całości :) miłej niedzieli pozdrawiam wszystkich [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie piekłam, za to objadłam się ptasim mleczkiem i czekoladą z orzechami ;) w związku z sezonem na PITy mam dużo słodyczy.... Rzadko piję mocne alkohole, wczoraj wyjątkowo miałam ochotę, a whisky była bardzo dobra ;) Ale ilości raczej nieduże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ❤️ przypomina mi się jak byłam w ciąży z synem to też zachciało mi się lodów z mcdonalds'a. M wracał właśnie z koszykówki z kolegami i słuchaj zrobili taki numer,ze wszyscy cała 4 - ka wiozła mi lody (jak to faceci kupili w wafelkach i 7 sztuk aby mi jakiegoś dowieść:) ;) he,he niezły miałam ubaw jak przyjechali , lody oczywiście rozpuszczone, a na pytanie czy nikt nie domyślił aby kupić mi szejka , zrobili ogromne oczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, zakochałam się w Twoim bałwanie:DJest wspaniały, taki milusi:D M pojechał na chwilę do znajomego. Jak wróci, to muszę mu pokazać tego bałwanka. Niech mi ulepi takiego, to nie będzie mi tak smutno, jak wyjedzie do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, ale u was sniegu! Srodek zimy! x Biest, trzymam kciuki za Twoje testowanie. Moze w koncu komus na tym topiku zakwitna 2 kreski! :-D x Sama czekam juz tylko na poniedzialek. x Iwanko, tak, spotkanie duzo dalo. Dobrze bylo sie wymienic doswiadczeniami na temat lekarzy i roznych metod a rowniez o tym jak kazda z nich sobie radzila z porazka. Siedzielismy w restauracji do 11 w nocy. Wiem tez, ze mam inne podjescie. W zyciu nie bede chodzic 5 razy do tego lekarza! Zaraz po rezultacie poniedzialkowego testu biore sie solidnie za siebie i swoja kondycje. Wkraczam w faze ultra: sport przed sniadaniem, wieczorem i zamiast lunchu :) x Jestemy umowieni ze znajomymi na zimowe grillowanie dzisiaj wiec mam nadzieje, ze mi dzien szybko zejdzie. x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, takie rozmowy mogą dużo dać. Zawsze jest to okazja do spojrzenia na sprawę z innej perspektywy:)M dlatego lubi dyskutować z innymi, bo jest to jak mówi, cenne doświadczenie. Oczywiście ważne też jest jest z kim się dyskutuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×